Jump Academy Olomouc, Olympia

Porazíte gravitaci!

Nejoblíbenější

Jump arena a trampolínové centrum v Jump Academy Olomouc

1000 m²

O² airbag

37 trampolín

9D kino

A mnoho dalších atrakcí:

Proč k nám přijít

Trampolínové centrum pro děti i dospělé

Rezervujte si vstup on-line za zvýhodněnou cenu

Naše atrakce a nabídka akcí

500+ recenzí s hodnocením 4.3/5 hvězdiček

4.3 z 5
4.3/5
4.9 z 5
4.9/5
5 z 5
5/5

Roman Prause

recenze z Google

Jump Academy vřele doporučuji i pro školní výlet. Příjemná atmosféra i ochotný personál, se kterým byla bezproblémová komunikace a který se na místě věnoval dětem. Děti si to velmi užily a rádi by se znovu vrátily. Úspěch mělo i 9D kino, které je součástí areálu.

Jiří Hrouda

recenze z Google

Byl jsem mile překvapený, jak jsou věci organizované. Včetně rozcvička před zahájením skákání! Rodiče mohou v poklidu s kávou sledovat své skakajici děti a dokonce fotit z ochozu. Poměrně výjimečné jsou i trampolíny mající funkci airtracku! Jsou i odpadové jámy do houbicek… Mají dobrou kávu a pití za normální ceny. Možné platit kartou i v hotovosti. Je to trochu dražší, ale jednou za čas proč ne. Díky!

Co se děje v Jump Academy Olomouc

Podmínky vstupu do parků Jump Academy

Připravte si prosím své potvrzení k prokázání bezinfekčnosti u recepce Dle aktuálně platných mimořádných opatření MZČR a Vlády ČR ze dne 18.11.2021, usnesení č.1 028 platné od 22.11.2021 je zákazník* povinen předložit jeden z následujících dokladů: Potvrzení o ukončeném očkování proti nemoci COVID-19 Potvrzení o prodělání nemoci COVID-19 max. 180 dní staré Negativní PCR test […]
Čti více

Hodiny tělocviku a tělesné výchovy Olomouc

JUMP ACADEMY Olomouc zve účastníky na nezapomenutelné hodiny tělesné výchovy! Vezměte do našeho parku vaši třídu a my vám zaručíme skvělou zábavu a sílu atrakcí. Naši trenéři zorganizují: rozcvičku cvičení ve formě skoků na trampolínách výuku akrobatických kousků vybíjenou bláznivou zábavu v bazénu s houbičkami Díky trampolínám a různým různým atrakcím žáci rozvíjí své pohybové […]
Čti více

Program, zábava a akce pro děti Olomouc

Pro děti Pro JUMP ACADEMY je důležitá obzvláště péče o ty nejmladší hosty, kterým zajistí skvělou zábavu s dodržením bezpečnostních pravidel. Naši trenéři zorganizují pro děti atraktivní program, v závislosti na jejich věku a očekávání. Uvědomujeme si, že práce s těmi nejmladšími vyžaduje ohromnou dávku fantazie, kreativity, ale i energii a pozitivní přístup, zároveň však […]
Čti více

Časté dotazy

Jump arena Jump Academy Olomouc sídlí v OC Olympia. Obchodní centrum Olympia Olomouc se nachází okraji Olomouce, přesněji řečeno ve Velkém Týnci. Dostanete se k nám buď pohodlně autem s dobrým parkováním na parkovišti Olympie, případně i autobusem. Autobusy vyjíždí z Náměstí Hrdinů a jsou zcela zdarma.

Naše jump arena Olomouc se nachází v zadní části vedle jednotky Albertu a Sportisima. Jednotka je označena výrazným světelným logem Jump Academy a v celém obchodním centru najdete směrovky, abyste naši arenu dobře našli. Pokud byste nás i přesto nemohli najít, můžete se zeptat na infostánku Olympie, kde Vám rádi ochotně poradí.

 

Jump aréna Jump Academy Olomouc – kontakty:

Tel.číslo: +420 775 554 694

e-mail: olomouc@jumpacademy.cz

Facebook Jump Academy Olomouc

Instagram Jump Academy Olomouc

Nejsme jen tak obyčejná jump arena Olomouc, jsme multifunkční sportovní areál plný trampolín, ve kterém různé věkové generace  tráví svůj volný čas, trénují a společně se posouvají k lepším výsledkům fyzické kondice. Vznikají zde nová přátelství a užíváme si pravou nefalšovanou zábavu. Jump Academy Olomouc (dříve Jump Planet Olomouc) je nejlepší trampolínové centrum v Olomouci.

Všechny překážky jsou vyrobeny z kvalitních odolných materiálů a jsou certifikované. Bezpečnost pro nás vždy byla, je a bude na prvním místě! V našich trampolínových centrech se můžete těšit na nejrůznější atrakce, za které by se nemusel stydět žádný zábavní park na světě. Od trampolín, parkourových boxů, airbagů, eliminátorů, molitanových jam, až po ninja dráhy a bojové kladky.

V neposlední řadě se můžeme pochlubit 9D kinem, neskutečně dobrou kuličkovou zmrzlinou Minimelts, která neobsahuje žádná éčka a konzervanty, špičkovou kávou a sortimentem nealko pití a svačinek. Sortiment se snažíme neustále obměňovat a vylepšovat tak, aby návštěvníci našeho jump parku Olomouc byli maximálně spokojeni.

Neplatí u nás žádná věková, váhová, ani jiná omezení. Vstup je dokonce umožněn i dětem do 5 let. Vždy ale s doprovodem, který pokud nebude skákat, nemusí platit vstupné. Jump park Jump Academy Olomouc je místo, kde se spojuje pohyb, dobrá nálada a spousta legrace.

Naše prostory

Zobrazit více

Jump aréna Olomouc Olympie – něco o nás

Jump arena Olomouc známá pod označením Jump Academy, někdy zkráceně JACY, je sportovně zábavní komplex umístěný přímo v centru OC Olympia Olomouc. Najdete ho hned vedle jednotky hypermarketu Albert. 

Olympia představila v celém Olomouckém kraji jako první koncept jumpingové arény s názvem Jump Academy Olomouc. Poprvé pro veřejnost byla otevřena těsně před Vánocemi v roce 2019 jako naprostá novinka nejen pro Olomoučáky, ale také lidi z Přerova, Prostějova a ostatně z celého okolí.

Trampolíny v Jump Academy Olomouc – zažij spoustu zábavy a tréninku

Jump aréna a trampolínové centrum Olomouc nabízí hned několik druhů atrakcí. Atrakce jsou vyrobené z kvalitních materiálů a díky vysokým bezpečnostním standardům splňují ty největší požadavky na bezpečnost (všechny překážky jsou certifikované).

Jump aréna Jump Academy je charakteristická i tím, že na účastníky dohlíží animátoři a trenéři. Náš personál je k dispozici nejen u slavení oslav narozenin, ale i při nácviku akrobatických prvků. Před každým vstupem do prostor jump arény provedou trenéři cvičence společnou rozcvičkou. A pak už je to hlavně na vás, jak se rozhodnete čas v jump parku Jump Academy využít.

Kromě toho, že si u nás dobře zaskáčete, tak můžete využít i služby recepce. Můžete si dát občerstvení nápoje nebo zakoupit oblíbené zmrzlinové kuličky MiniMelts. V oblasti recepce je připravená i komfort zóna s připojením na wi-fi, kde si odpočinete před/po tréninku. Pro dobrodruhy, kteří mají rádi virtuální realitu jsme přichystali i 9D kino se spoustou programů. Přijďte se přesvědčit sami a navštivte nás! Těšíme se.

Co je free jump arena?

Free jump se obecně překládá jako volné skákání (někdy také hop arena). Skákání, při kterém překonáte gravitaci. Je to skvělé místo pro zábavu, ale také pro uvolnění emocí po náročném dni (ať už ve škole nebo v práci). 

Jako firma se snažíme podporovat kvalitní trávení volného času dětí a dospělých. Každý z nás občas rád zasedne k televizi, nebo počítači a pasivně konzumuje programy, které přichystají velké společnosti specializující se na tvorbu obsahu. U nás ale věříme, že kvalitní trávení volného času je nezbytnou podmínkou pro kvalitní a spokojený osobní život.

A právě proto je Olomouc jump arena ideálním místem. Můžete si u nás odpočinou v relaxační zóně, zablbnout si na trampolíně a skočit do molitanových kostek a nebo pokud to myslíte vážně s tréninkem, tak se přihlásit třeba na jumping.

Naše trampolínové centrum nabízí řadu atrakcí a překážek se zábavnými hrami a aktivitami pro všechny věkové kategorie. Ať už jsi dítě, školák, student nebo dospělý, v této části si určitě najdeš to svoje, na čem se vyblbneš, aktivně odpočineš nebo se naučíš něčemu novému. 

Volná zóna v trampolínovém centru je místo s největším množstvím vzájemně propojených trampolín.

Jsme Jump arena Olomouc Olympie

Jak už to tak ale bývá, když někdo vymyslí nápad, o který je zájem, tak je jenom otázkou času, kdy si toho všimne někdo další a začne aktivity napodobovat. To se stalo i nám, když několik měsíců po nás v Olomouc City otevřeli konkurenční arénu Jump Family Olomouc. 

Olomoucká jump arena otevřela těsně před Vánocemi. Věděli jsme, že pokud arénu nespustíme do svátků, tak budeme muset startovat až nový rok. A to hlavně kvůli tomu, že všichni chtějí být doma s rodinou. Snažili jsme se proto otevřít za každou cenu už v r. 2019. I OC Olympia se velmi snažila a ke konečnému úspěchu výrazně přispěla. Za to celému týmu z Olympie děkujeme! 

První týden po spuštění nové jump arény v Olomouci byl náročný

Nový tým, nové prostředí, museli jsme učit zákazníky bezpečnosti, vysvětlovat jim nutnost protiskluzových ponožek. Zkrátka spoustu práce. Motorem pro nás byl velký zájem lidí, kteří nás podporovali a samotní zákazníci. Zákazníci chodili ve stovkách a někdy museli čekat další hodiny na to, až se uvolní kapacita. Teda ti, kteří nevyužitili chytré rezervace online přes naše webové stránky (odkaz na rezervaci). Díky rezervací totiž získali jisté místo do arény a navíc i slevu na vstup. 

My ovšem zdravou konkurenci vítáme, protože věříme, že jsme natolik specifičtí, že si za námi zákazníci rádi přijedou a ocení naše kvality.

Chtěli jsme hned na úvod vysvětlit kdo jsme a nejsme a to hned z několika důvodů.

  • jako patrioti jsme hrdí na to, že jsme se staly první Olomouc jump arenou a přinesli jsme tento koncept do Olomouckého kraje 
  • odlišujeme se nabídkou služeb a jejich poskytovanou kvalitou. Neradi bychom, aby si naše značky lidé pletli a nesprávně nás zaměňovali 
  • pro naše zákazníky byla nově otevřená aréna značky Jump Family Olomouc. Občas se stalo, že nám chodily zprávy od zákazníků, kteří si nás pletli s následovatelem. Naše Jump arena Olomouc je originální. Chodili nám například takovéhle zprávy:

“Dobrý den, jak je možné, že v Jump aréně v Olomouc City nám je na recepci nabízíte protiskluzové ponožky za 120 Kč a přitom máte na webových stránkách uvedenou cenu 50 Kč?!

“Dobrý den, jump arena Olomouc City (Globus) je jiný provozovatel než jsme my. Náš ceník je samozřejmě platný a ponožky u nás zakoupíte za 50 Kč”.

Proto si prosím pamatujte, že nás najdete v Olympii, ne v jump aréně Olomouc City. Jsme rozdílní provozovatelé, a proto se nabídka služeb a ceník liší.

Jen pro představu odlišení uvádíme konkrétní příklad rozdílnosti. Naše konkurence (Jump Family Olomouc) má celkovou plochu arény o nepatrně větší než máme my, ale běžný návštěvník rozdíl vnímá minimálně. Atrakce v arénách jsou si podobné, i když ne úplně stejné. Oproti našemu oponentovi se ale výrazně odlišujeme naším zaměřením v případě vedených sportovních aktivit. 

Naší specializací a silnou stránkou jsou organizované akce a kroužky.

Cíleně u nás propojujeme prvky zábavy a sportu. Výsledkem toho přinášíme populární a kvalitní kroužky sportovní a moderní gymnastiky a kroužky parkouru pro začátečníky i pokročilé. Klademe si za cíl být v Olomouci jedničkou v tomhle směru! Od léta 2021 jsme rozšířili nabídku služeb i pro dospělé a uvádíme exkluzivně jumping Olomouc vedené lekce dospělé.

Výstavba jako taková byla poměrně hektická, protože jsme se snažili otevřít přes Vánoci. Některé dny jsme zůstávali pozdě do noci a pracovali do úplného vyčerpání. O to větší radost jsme ale měli z toho, když jsme Vás mohli u nás přivítat a sledovat, jak se na našich atrakcích bavíte a používáte je.

Zobrazit méně…

Otevírací doba

Kontakt