Jump Academy Olomouc, Olympia

Porazíte gravitaci!

Nejoblíbenější

Nejlépe hodnocené trampolínové centrum a jump aréna na Moravě

18 atrakcí

Otevřeno 9-20 hod

Ceny od 185 Kč

Seznam populárních atrakcí:

Proč k nám přijít

Trampolínové centrum pro děti i dospělé

Rezervujte si vstup on-line za zvýhodněnou cenu

500+ recenzí s hodnocením 4.8/5 hvězdiček

4.7 z 5
4.7/5
4.9 z 5
4.9/5
5 z 5
5/5
ROMAN PRAUSE
recenze z Google
5/5

Jump Academy vřele doporučuji i pro školní výlet. Příjemná atmosféra i ochotný personál, se kterým byla bezproblémová komunikace a který se na místě věnoval dětem. Děti si to velmi užily a rádi by se znovu vrátily. Úspěch mělo i 9D kino, které je součástí areálu.

JIŘÍ HROUDA
recenze z Google
5/5

Byl jsem mile překvapený, jak jsou věci organizované. Včetně rozcvička před zahájením skákání! Rodiče mohou v poklidu s kávou sledovat své skakajici děti a dokonce fotit z ochozu. Poměrně výjimečné jsou i trampolíny mající funkci airtracku! Jsou i odpadové jámy do houbicek… Mají dobrou kávu a pití za normální ceny. Možné platit kartou i v hotovosti. Je to trochu dražší, ale jednou za čas proč ne. Díky!

Časté dotazy

Jump Academy Olomouc je součástí OC Olympia na adrese Olomoucká 1715/90, Velký Týnec.

Neskákající doprovod dítěte do 5 let neplatí vstupné. Vzhledem k bezpečnosti je povinen mít protiskluzové ponožky.

Není mu však povoleno aktivně využívat žádné z atrakcí či trampolín. V případě, že se doprovodná osoba chce aktivně zapojit, musí si zakoupit vstup.

Ano. Objednávkový formulář najdete na stránce Elektronické dárkové poukazy.

Přijímáme dárkové poukazy obchodního centra Olympia Olomouc, poukázky Edenred a UPCZ.

Platbu můžete uskutečnit platební kartou Benefit+. 

Můžete také platit stravenkami Sodexo (Flexi pass, Fokus pass, Relax pass, Bonus pass), nebo platební kartou Sodexo (Flexi pass card, Multi pass card). 

Doporučujeme si u zaměstnavatele ověřit, zda máte na platební kartě možnost využívat sportovní a volnočasové aktivity.

Jednoznačně největší výhodou online rezervace je výhodnější cena oproti zakoupení vstupu na místě.

Vše naleznete v našem ceníku.

Naše prostory

Kdo jsme? Přeci Jump Academy!

Jsme trampolínové centrum v Olomouci, známé pod názvem Jump Academy. Našim posláním je vytvářet příjemný prostor pro všechny, kteří milují kombinaci aktivního životního stylu, zábavy a adrenalinu.

Zobrazit více

Na své si přijdou malí prcci, teenageři i časem ostřílení skokani. Zkrátka, jsme zábavní park v Olomouci vhodný pro všechny, kteří mají chuť posouvat své hranice, dostat se do formy, odreagovat se nebo užít si kopec zábavy s přáteli, či rodinou. Kromě záplavy trampolín a speciální parkour zóny, u nás najdete i gymnastickou podlahu, která je vytvořená na míru individuálním lekcím a našim pravidelným sportovním kroužkůmparkouru, gymnastice, karate, judu, capoeirře a tanci.

OC Olympie jako první v celém Olomouckém kraji představila koncept nákupního centra v kombinaci s trampolínovým parkem. Díky tomu vznikla trampolínová aréna s názvem Jump Academy Olomouc, která byla poprvé pro veřejnost otevřena těsně před Vánocemi v roce 2019 jako naprostá novinka nejen pro obyvatele Olomouce, ale také lidi z Přerova, Prostějova a blízkého okolí.

Kde naši jump arénu najdete?

Cesta do jump arény v Olomouci je jednoduchá jako facka. Dostanete se k nám Olympia autobusy, které jsou zdarma a pravidelně jezdí z několika zastávek rozesetých téměř po celé Olomouci. V nákupním centru Olympie nás najdete hned vedle Albertu. Takže mezi tím, co budete brát regály hypermarketu útokem, můžete nechat děti proskočit na trampolíně. Vy si nakoupíte a malí skokani se vyřádí. Domů si tak povezete nejen nákup, ale i příjemně utahané ratolesti.

Co je free jump arena?

Free jump arena, hop aréna nebo také moře trampolín, tvoří hlavní část skákací plochy Jump areny Olomouc v Olympii. Jde o skvělé místo pro zábavu, ale také pro uvolnění emocí po náročném dni (ať už ve škole nebo v práci). Najdete zde 37 samostatných trampolín různých velikostí a tvarů, které jsou všemožně kombinované. Dále pak zkosené trampolíny, dvě gymnastické dráhy, sportovní trampolíny a řadu moderních atrakcí!

Jaké atrakce v naší jump aréně v Olomouci najdete?

Atrakce jsou to, co dodává našemu zábavnímu parku v Olomouci tu pravou šťávu. Mezi nejoblíbenější bezpochyby patří otočná ramena (eliminátor), před kterými je třeba uniknout výskokem a zase dopadem na trampolínu a molitanová jáma, která byla přímo stvořená pro zkoušení těch nejodvážnějších triků. Rozběhněte se a skočte do hluboké jámy naplněné tisíci kostkami. Dopad bude tak měkký, že se vám nebude chtít ven, na to vemte jed!

Další suprovou atrakcí v trampolínovém centru v Olomouci, je neustále vzduchem plněný polštář (též známý jako airbag), díky kterému můžete vyzkoušet všechny triky, o kterých jste kdy snili. Akrobatické kousky nejsou pro vás? Nevadí! Prostě do něj jen tak hupsněte – jako do peřin. Ale pozor, je to návykové!

Tím ale výčet atrakcí v jump parku v Olomouci nekončí! Vyzkoušet můžete i gymnastickou dráhu, kladinu, trampolínové koloběžky, terče na házení míčů a mnoho dalšího!

Co dalšího v Jump Academy Olomouc máme?

Nejsme pouze trampolínové centrum v Olomouci. Jsme komplexní sportovní centrum, takže se u nás můžete těšit i na parkour zónu s moderními přeskokovými překážkami, nebo multifunkční gymnastickou zónu se speciální podlahou, která vytváří perfektní prostřední nejen pro naše pravidelné sportovní kroužky pro děti, ale i individuální lekce. Kromě toho u nás najdete i 9D kino, díky kterému se snadno přenesete do jiné dimenze a odpočinkovou zónu, kde si můžete dát výbornou kávu, limču, nebo třeba zmrzku.

Na co se specializujeme?

Jump aréna v Olomouci tu je pro jednotlivce, rodiny, velké skupiny, školy i firmy. Silnou stránkou jump parku v Olomouci jsou kroužky pro děti, individuální lekce i pořádání narozeninových oslav, teambuildingů, příměstských táborů, nebo hodin tělocviku.

Sportovní kroužky pro děti v naší hop aréně v Olomouci mixují zábavu a sport. Jsou tak vhodné jak pro malé děti, tak pro teenagery, začátečníky i pokročilé. V součastné době nabízíme hodiny parkouru, gymnastiky, tance, karate, juda a capoeiry.

Pokud máte v něčem mezery, nebo chcete svůj trénink zacílit na něco konkrétního, máme tu pro vás individuální lekce. Lektoři jump areny v Olomouci vám přizpůsobí trénink na míru dle vašeho věku, zkušeností a fyzické zdatnosti. Pokroky tak budete zaručeně dělat mílovými kroky.

Experti jsme i na organizování narozeninových oslav, nebo firemních akcí (teambuildingů). Kromě příjemného posezení s občerstvením vám můžeme nabídnout i animační program plný soutěží a her. Tak si nechte uspořádat nezapomenutelnou akci šitou vám na míru a ozvěte se nám. Společně jistě dotáhneme vaše představy k dokonalosti.

A protože my v jump aréně v Olomouci nejsme žádní strašpytlové, troufneme si i na organizování příměstských táborů, které jsou naší vlajkovou lodí. Dětem každoročně vymýšlíme zábavný program plný pohybových aktivit s celotáborovou hrou. Samozřejmostí je i proškolený a zodpovědný personál, kvalitní strava, kterou ocení i ti největší vybíravci v jídle a přátelský kolektiv.

Jaká je historie našeho trampolínového centra v Olomouci?

Naše jump arena v Olomouci byla pro veřejnost poprvé otevřena těsně před Vánocemi v roce 2019. Chtěli jsme, aby otevření bylo dárkem a překvapením pro všechny děti a jejich rodiče, kteří se k nám rozhodnou vyrazit. No, byla to pro nás pořádná, výzva. Ale i díky OC Olympia, se nám nakonec podařilo otevřít. Za což celému týmu z Olympie děkujeme!

Začátky nebyly jednoduché. Nový tým, nové prostředí, museli jsme učit zákazníky bezpečnosti, vysvětlovat jim nutnost protiskluzových ponožek… Zkrátka spoustu práce. Motorem pro nás byl velký zájem lidí, kteří nás podporovali a samotní zákazníci, kteří chodili ve stovkách. Dokonce někdy museli čekat další hodiny na to, až se uvolní kapacita. Teda alespoň ti, kteří nevyužili chytré rezervace online přes naše webové stránky, díky níž získali jisté místo na trampolíně i zvýhodněné vstupné.

Vzhledem k tomu, že jsme se snažili otevřít ještě před Vánoci, byla výstavba poměrně hektická. Některé dny jsme zůstávali pozdě do noci a pracovali do úplného vyčerpání. O to větší radost jsme ale měli z toho, když jsme vás mohli v Jump Academy přivítat a sledovat, jak se na atrakcích trampolínovém parku v Olomouci bavíte a používáte je.

Kam se poděl Jump Planet Olomouc?

Začínali jsme ve spolupráci s polskou franchisou Jump Planet. Nicméně ke dni 1. 6. 2020 jsme tohle partnerství ukončili. Rozhodli jsme se osamostatnit a pokračovat pod vlastní značkou – Jump Academy. Díky tomuto kroku jsme získali větší svobodu. Mohli jsme snížit ceny, rozšířit naše služby o pravidelné sportovní kroužky pro děti, individuální lekce, příměstské tábory a řadu atrakcí.

Za celý tým Jump Academy Olomouc děkujeme za vaši přízeň a podporu.

Zobrazit méně…

Otevírací doba

Kontakt