Co si pod tímto pojmem představit?

Gymnastická dráha je tvořena dvěmi trampolínami, které se táhnou vedle sebe. Jsou přibližně 12 metrů dlouhé. Na jednom konci dráhy je „startovací“ koberec, zatímco na druhém konci je každá trampolína zkosená a zakončená terčem na házení míčů.

Jak si zacvičit na gymnastické dráze?

Jsem začátečník

Gymnastická dráha nabízí obrovské možnosti zábavy, pohybu a aktivit. Co takhle uspořádat štafetové závody? Vytvořte s přáteli týmy a soutěžte o nejrychlejší časy. Obyčejný běh tam a zpět je nuda. Co tak skákat po jedné noze? Po kolenou? Snožmo? Možností je milion. Využijte terč na konci dráhy jako značku. Dotkněte se, a teprve potom se vraťte zpět.

A co ještě můžete využít ke štafetě? Po pravé straně těchto trampolín najdete airbag, pyramidu a schody. Po levé se nachází obří moře trampolín.

Tipy pro pokročilé

Na gymnastických trampolínách můžete dělat celou škálu skoků jako jsou salta, vruty a kotouly a všemožné kombinace těchto prvků. Díky tomu, že trampolíny leží těsně vedle sebe, můžete na nich provádět synchronizované gymnastické nebo akrobatické skoky podobné disciplíně zvané TeamGym. Nacvičte s kamarády sestavu a okouzlete všechny přítomné návštěvníky.

Zkombinujte gymnastickou dráhu s nejdelší přeskokovou překážkou a ukažte nový vymazlený trik. 😉

Rezervujte si vstup
on-line

Využijte zvýhodněnou on-line rezervaci vstupenek