Individuální trénink = Individuální přístup

Jak to funguje

  • Zvolte si z nabídky vaše požadavky na trénink
  • Vyčkejte na potvrzení objednávky zaměstnancem Jump Academy

Je vhodný pro ty, co...

  • začínají s gymnastikou, parkourem nebo akrobacií,
  • se chtějí umět nové triky nebo si zlepšit stávající,
  • potřebují pomoc a podporu trenéra,
  • chtějí trénovat bezpečně a nezranit se,
  • hledají motivaci k pravidelnému cvičení.

Co se naučíte

  • Parkourové přeskoky a překonávání překážek
  • Gymnastické techniky (stojka, přemet, hvězdy, atp.), flexibilitu a ladnost pohybů
  • Akrobatické prvky, triky a salta jako např. backflip, sideflip, frontflip

Jak to u nás vypadá

500+ recenzí s hodnocením 4.8/5 hvězdiček

4.7 z 5
4.7/5
4.9 z 5
4.9/5
5 z 5
5/5
JIŘÍ HROUDA
recenze z Google
5/5

Byl jsem mile překvapený, jak jsou věci organizované. Včetně rozcvičky před zahájením skákání! Doprovod může v poklidu s kávou sledovat své skákající děti a dokonce fotit z ochozu. Jsou i odpadové jámy do houbiček… Mají dobrou kávu a pití za normální ceny. Možné platit kartou i v hotovosti.

AWDATE KRIZEK
recenze z Google
5/5

Jump academy, pohodová zábava pro všechny věkové kategorie, po domluvě předem lze domluvit i osobního trenéra. Jinak trenér se pohybuje a radí co a jak. Za nás trenér Ondra, vše ukázal vysvětlil a dohlížel na hladký průběh během skákání všech dětí.. Pro rodiče příjemné posezení ale i ti se nemusí bát si jít zaskákat. Po domluvě můžou i rodiče jít do arény a vyfotit si své ratolesti. Za nás prima zábava a doporučuji všem.

Proč individuální trénink v Jump Academy?

Individuální trénink

Individuální přístup

Na tréninku se trenér zákazníkovi věnuje individuálně. To znamená, že se s trenérem domluvíte na vašich požadavcích a cílech a trenér se přizpůsobí vaši úrovni, podmínkám a potřebám. Vy tak dosáhnete snadněji a rychleji požadovaných výsledků.

Více benefitů Jump Academy Olomouc…

Flexibilita

Vždy se snažíme přizpůsobit vašim časovým možnostem. Chcete trénink ráno, v poledne nebo večer? Vyhovíme a trenéra se pokusíme zařídit.

Zpětná vazba a motivace

Během individuálních tréninků trenéři poskytnou okamžitou zpětnou vazbu a na místě opravovat techniku a provedení. Tato metoda je velmi důležitá pro učení se nových dovedností a zlepšení stávajících. Rychleji tak dosáhnete cílů a minimalizujete riziko zranění.

Rychlejší pokrok

S individuálními tréninky je možné dosáhnout cíle daleko rychleji. Oproti skupinovým lekcím a kroužkům, kde se trenér věnuje celé skupině a je potřeba se přizpůsobit celé skupině, tak na individuálním tréninku se trenér věnuje pouze vám.

Kvalitní trenéři

Vyberte si, co chcete, aby vás osobní trenér naučil. Trenéři v Jump Academy jsou profesionálové, kteří individuální osobní trénink dokáží přizpůsobit dle věku, úrovně zdatnosti, požadavků a cílů klienta. Také vám pomohou metodickými kroky zlepšovat techniku různých prvků.

Skrýt benefity

Časté otázky a odpovědi

Připravili jsme pro Vás přehled důležitých informací, které jsou pro větší přehlednost rozděleny do několika oblastí. Odpověď na otázku zobrazíte kliknutím na ikonu + na začátku otázky.

Průběh návštěvy

Do Obchodního centra OC Olympia Olomouc jezdí pravidelně každou hodinu zdarma Olympia autobus z několika míst v Olomouci. Jízdní řád naleznete zde: https://www.olympiaolomouc.cz/autobusy/. 

Dopravit se můžete také městskou hromadnou dopravou. Ideální je vyhledat spojení přes IDOS (zastávka Velký Týnec,Vsisko,Olympia). A samozřejmě po vlastní ose.

Dostavte se alespoň 15 minut před začátkem. Nahlaste se na recepci, převlékněte se a počkejte na příchod trenéra. Trenér s vámi probere průběh lekce (co se chcete naučit, bezpečnost), a poté hurá do arény trénovat. Vedená rozcvička hravou formou i závěrečné protažení a zakončení tréninku je samozřejmostí.

Z bezpečnostních důvodu cvičí všichni skákající v protiskluzových ponožkách. Můžete si přinést vlastní, nebo zakoupit naše na recepci. Jinak vám bude stačit sportovní oblečení do vnitřních prostor.

Nápoje a drobné občerstvení je možné zakoupit na recepci.

Pro skákající máme šatny s uzamykatelnými skříňkami. 

Objednávka

Objednávku můžete vyřídit osobně na naší recepci, telefonicky, mailem nebo přes objednávkový formulář níže.

V případě online objednávky počkejte, prosím, na potvrzení od recepce. Zpravidla vám přijde okamžitě, nejpozději do 24 hodin.

Abychom zachovali individuální přístup, je kapacita nastavená na maximálně 4 cvičence na jednoho trenéra.

Pokud chcete přijít ve větší skupině, podívejte se na program pro organizované skupiny, který je určen pro 10 návštěvníků a více.

Máte otázku, na kterou jste nenašli odpověď?

Zavolejte nám na tel. 775 554 694, nebo napište na olomouc@jumpacademy.cz. Jsme tu pro Vás každý den v čase 9:00 – 20:00.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.