Sportovní příměstský tábor s detektivní celotáborovou hrou pro děti od 7 do 14 let

Co děti zažijí

 • 5 dní nabitého programu
 • 18+ hodin sportu
 • 5+ různých lokalit
 • 1 celotáborová hra
 • 5+ druhů sportů
 • 8+ hodin volného skákání na trampolínách

Lokality

 • Jump Academy Olomouc (OC Olympia)
 • Tělocvična Help to be Fit
 • Venkovní hřiště ZŠ Zeyerova
 • Smetanovy sady
 • a mnoho dalšího …

Možnosti úhrady

 • Z vlastních zdrojů
 • Rozložení platby na části
 • Příspěvek zdravotní pojišťovny
 • Příspěvek vašeho zaměstnavatele (FKSP)
 • Přijímáme poukazy OC Olympia a platební karty Benefit Plus, Pluxee (Sodexo), Edenred a UPCZ

Příměstský tábor je tábor bez přenocování. Děti nám ráno předáte, my je přes den zabavíme (sportovní program, dobrodružné výzvy a týmové hry) a postaráme se o jejich plné žaludky. Odpoledne si je vyzvednete a navečer jsou opět doma s rodinou.

Na vaše děti čeká 5 dní plných pohybu a zábavy (od pondělí do pátku), a to jak u nás v Jumpu, tak i mimo naši provozovnu. Děti získají krásné vzpomínky na své dětství a Vy trochu volného času pro sebe a své koníčky.

Celotáborová hra “Detektivní akademie”

 • Série úkolů, které společně tvoří a vypráví dobrodružný příběh o hledání ztraceného hesla, které odemkne záhadnou skříňku. Co v ní asi bude?
 • Děti plní úkoly po oddílech a za své úspěchy získají body a nápovědy.
 • Vaši dobrodruzi se naučí číst v mapě, základy šifrování, řešení rébusů a hádanek. Stanou se z nich opravdoví detektivové, kteří pomáhají.

Ukázkový harmongram tábora

Harmonogram příměstský tábor Jump Academy

Tento harmonogram je pouze orientační. Může se měnit v závislosti na aktuálním počasí, věkové skladbě dětí, konkrétním tematickém programu, apod.

Jak to u nás vypadalo v minulých letech

500+ recenzí s hodnocením 4.8/5 hvězdiček

4.7 z 5
4.7/5
4.9 z 5
4.9/5
5 z 5
5/5
recenze z dotazníku
5/5

Vnučka u vás byla loni i letos a příští rok chce jet na 2 turnusy ❤️ poznala tam nové kamarády a program se ji moc libil. Diky za ni.

recenze z dotazníku
5/5

Dobrý den. Syn 11, neteř 13. Moc se jim celá organizace líbila a každý den přijížděli domů nadšeni a spokojení, co se týče her, skvělých vedoucích a celodenního programu.

Proč příměšťák od Jump Academy Olomouc?

Jump Academy Olomouc úvod

Protože příměšťák na trampolínách je něco výjimečného

Zábavné aktivity, sport, soutěže... To je součástí téměř každého příměstského tábora. Ale co můžete najít jenom u nás? Přece TRAMPOLÍNY! Významná část tábora se koná v prostorech našeho trampolínového parku Jump Academy. Kromě trampolín mohou děti využít také ostatní atrakce a relax zónu.

Více benefitů Jump Academy Olomouc…

Multifunkční prostory

Další multifunkční prostory

Během táborů budeme využívat dvě vnitřní multifunkční zóny, které nám umožní pořádat překážkové (opičí) dráhy, funkční tréninky a další sportovní aktivity jako jsou přeskoky přes švihadlo. Navíc budeme mít k dispozici vybavení jako jsou gymbally, steppery a balanční podložky BOSU.

Příměstský tábor Olomouc Detektivní hra

Tématický program

Letošní ročník příměstských táborů ovládne celotáborová hra na téma Detektivní akademie. Malí „detektivové“ se mohou těšit nejen na sportovní, ale i kreativní program, během kterého zapojí jak svaly, tak mozkové závity.

Příměstský tábor Olomouc kreativní tvorba

Něco na památku

Vzpomínky nám zůstanou napořád, je ale fajn, odnést si i pár drobností na památku. Vaše děti si od nás odnesou deník detektiva, který si sami během tábora vytvoří. Na závěr tábora od nás získají certifikát detektiva za splnění celotáborové hry a medaili za účast na sportovních aktivitách.

Sociální sítě Jump Academy

Získejte super přehled

Už sledujete naše sociální sítě? Pokud ne, tak to napravte. V průběhu celého tábora totiž budeme na náš Facebook i Instagram přidávat aktuální videa a fotky přímo z centra dění. Nic vám tak neuteče a vždy budete mít o svých dětech přehled.

Příspěvek od pojišťovny

Pomůžeme vám s financováním

Věděli jste, že skoro všechny zdravotní pojišťovny přispívají na organizované pobyty z fondu prevence? Díky tomuto programu můžete pro své dítě získat zajímavý finanční příspěvek. Rádi vám se získáním příspěvku zdarma poradíme.

Příměstský tábor JumpAcademy Olomouc

Flexibilní přebírání dětí

Pokud se při vyzvedávání zpozdíte, můžou děti zdarma počkat v odpočinkové zóně do 17. hodiny. V případě, že si budou chtít ještě chvíli zahopsat, mohou do 17. hodiny využít exkluzivní zvýhodněný vstup na 1 hodinu pouze za 100 Kč. Akce platí pouze pro účastníky táborů neprodleně po skončení oficiálního programu.

Skrýt benefity

Časté otázky a odpovědi

Připravili jsme pro vás přehled důležitých informací, které jsou pro větší přehlednost rozděleny do několika oblastí. Odpověď na otázku zobrazíte kliknutím na ikonu + na začátku otázky.

Organizační informace

Děti nám můžete předat od 8:00 do 9:00 v tělocvičně Help to be Fit, které se nachází v komplexu Regionálního centra Olomouc (odkaz na mapu). Výhodou lokality je její skvělá dostupnost za pomocí městské hromadné dopravy a autem. Minutu chůze od centra je vlaková stanice Olomouc hlavní nádraží.

Budova regionální centra

Poblíž budovy je možné pohodlně a zdarma zaparkovat (na prvních 15 minut). V tělocvičně Help to be Fit (nikoliv na recepci Regionálního centra) na vás budou čekat naši táboroví vedoucí, kteří od vás děti převezmou. Vchod bude označený Jump Academy směrovkami pro snadnější orientaci.
Děti si můžete vyzvedávat od 16:00 do 17:00 v trampolínovém centru Jump Academy v OC Olympia Olomouc. Pokud víte, že si nebudete moci dítě vyzvednout včas, můžete mu pobyt u nás prodloužit. Připravili jsme si pro Vás speciání cenu 100 Kč, za kterou si děti mohou v Jumpu další hodinu zaskákat.

Děti budou obědvat v prostorách Regionálního centra Olomouc v restauraci K-restaurant. 

Děti budou mít na výběr ze dvou jídel, z nichž jedno bude vždy bezlepkové. Součástí oběda bude vždy polévka a nápoj. Jídla si bude možné zvolit dopředu, nejpozději v den začátku táboru při předání dítěte. 

Svačina bude dopoledne kolem 10. hodiny a odpoledne kolem 15. hodiny.

Pitný režim bude zajištěn po celou dobu tábora.

Tábory vedou proškolení lektoři, trenéři a animátoři  z Jump Academy a jejich hlavní vedoucí táborů. Telefonní kontakt na vedoucího dostanete před zahájením tábora v informačním emailu. Do té doby se můžete s jakýmkoliv dotazem obrátit na recepci Jump Academy.

Telefon: +420 775 554 694

Email: olomouc@jumpacademy.cz.

S rodiči bude pravidelná emailová komunikace. 

 1. informační email o táboře získáte po uhrazení objednávky.
 2. informační email přijde nejpozději 3 dny před zahájením tábora s veškerými důležitými informacemi.

V případě potřeby nebo jakékoliv důležité informace a změny Vás budeme kontaktovat telefonicky nebo emailem v průběhu tábora.

Celý průběh tábora, program, aktivity a další můžete sledovat na našich sociálních sítích Jump Academy:

Pro dopravu mezi lokalitami budeme využívat autobus OC Olympia Olomouc, městskou veřejnou dopravu a pěší přesun. Přesuny jsou naplánované tak, aby na sebe dobře navazovaly. Všechny náklady na dopravu jsou již zahrnuté v ceně příměstských táborů.

 • Menší batůžek.
 • Sportovní oblečení do vnitřích prostor.
 • Venkovní sportovní oblečení dle předpovědi počasí na aktuální den.
 • Pokud bude pršet, budeme s dětmi ve vnitřních prostorech. Přesto jim pro jistotu dejte s sebou pláštěnku proti dešti.
 • Podepsanou láhev na pití.
 • Protiskluzové ponožky pro skákání na trampolínách. Pokud protiskluzové ponožky nemáte, můžete je zakoupit na naší recepci za 80 Kč.
 • Dětem můžete, ale nemusíte, dát drobné kapesné na zakoupení zbytností jako jsou dodatečné sladkosti, které nejsou součástí ceny (např. zmrzlinové kuličky).
 • Doporučujeme, abyste dětem nedávali žádné cennosti jako jsou chytré hodinky, tablety, ani mobilní telefony. V případě potřeby bude možné kontaktovat naše vedoucí.

Registrace a platby

Cena tábora se v průběhu času mění od 3 790 Kč až do 4 290 Kč. Čím dříve objednáte, tím lepší (nižší) cenu získáte.

Kurzovné lze uhradit bankovním převodem on-line, nebo fyzicky u nás na pobočce (platební kartou, nebo v hotovosti). V případě rezervace on-line obdržíte platební údaje (číslo účtu a variabilní symbol) na svůj e-mail po vyplnění objednávkového formuláře níže.

Ano. Pokud byste chtěli děti přihlásit na náš tábor, ale cena je pro vás moc vysoká, můžete se domluvit na úhradě ve dvou splátkách. První část (50% z ceny tábora) uhradíte do 3 dnů od rezervace. Doplatek (zbylých 50 %) nejpozději při nástupu na tábor.

Upozorňujeme, že možnost rozložení platby je potřeba si nejdříve potvrdit s provozním manažerem, p. Materou (+420 775 554 691, provozniolomouc@jumpacademy.cz).

Přijímáme tyto dárkové poukazy a stravenkové poukazy:

 • Poukázky obchodního centra Olympia Olomouc.
 • Poukázky Edenred, Pluxee (Sodexo) a UPCZ.
V případě platby poukazy zvolete u objednávky možnost platby “hotově“. Na recepci Jump Academy poté předáte poukazy v dané hodnotě. V případě, že hodnota poukázek není dostatečná k úhradě tábora, je možné doplatek uhradit v hotovosti.

Přijímáme tyto benefitní platební karty:

 • Edenred, Benefit+ a Pluxee (Sodexo) – Flexi pass card, Multi pass card). Při objednávce zvolte možnost “platba kartou na recepci“. Platby benefitními kartami Endered a Pluxee (Sodexo) fungují stejně jako u klasické platební karty. U platby kartou Benefit+ není možné terminál použít. Pro úhradu je nutné mít s sebou kartu Benefit+ a mobilní telefon pro autorizaci.

Tábory je možné hradit z Fondu kulturních a sociálních potřeb (FKSP) vašeho zaměstnavatele. V tomto případě potřebujeme bližší informace o vašem zaměstnavateli. Pokud chcete hradit tábor z FKSP, poraďte se prosím s vaším personálním oddělením ohledně postupu. Pro vystavení faktury zaměstnavateli, napište provoznímu manažerovi na email: provozniolomouc@jumpacademy.cz.

Většina zdravotních pojišťoven přispívá na sportovní příměstské tábory. O tento příspěvek je možné požádat teprve po ukončení tábora. K žádosti o příspěvek zpravidla pojišťovny vyžadují doložit potvrzenou uhrazenou fakturu, nebo vyplněný formulář, který najdete na jejich webových stránkách. Podrobné informace o příspěvcích, podmínky čerpání a způsob žádosti si ověřte u své pojišťovny. Příklady příspěvků:

Součástí ceny je jednorázové úrazové pojištění od Kooperativa pojišťovny (s limitem krytí až do 400 000 Kč). Pojištění pokrývá naše táborové aktivity po dobu jejich konání. Abychom rámcové pojištění mohli pro účastníky zajistit, potřebujeme znát jejich rodná čísla.

Rodné číslo není ve formuláři jako povinný údaj. Zaregistrovat se můžete i bez jeho uvedení, ale poté nebudeme moci pojištění pro vašeho malého sportovce uzavřít

Máte otázku, na kterou jste nenašli odpověď?

Zavolejte nám na tel. 775 554 694, nebo napište na olomouc@jumpacademy.cz. Jsme tu pro vás každý den v čase 9:00 – 20:00.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.