Příměstský tábor od Jump Academy Olomouc

Přihlaste svou ratolest na příměšťák nejen do trampolínového parku. Na vaše děti čeká 5 dní plných pohybu a zábavy, a to jak u nás v Jumpu, tak i mimo naši provozovnu. Děti si užijí pět dní plných zábavy a vy získáte volný čas pro sebe a své koníčky.

Pro koho je příměstský tábor určený

> Děti ve věku 7-14 let

Místo a cena

Trampolínový park Jump Academy v OC Olympie a jiná sportoviště
(Otevřít v Google mapách)

Na co se můžete těšit

> Celotáborová hra Survivor

> Rozvoj sportovních dovedností, spolupráce a logického myšlení

> Týmové hry a soutěže

Levnější už to nebude: Pozor, zvýhodněná cena 3 790 Kč platí

Survivor v Jump Academy

Pětidenní program plný zábavy, pohybu, soutěží, her a samozřejmě oblíbených trampolín. Nebude chybět výlet do kina, minikurz přežití v divočině, a ani z minulého roku výborně hodnocené obědy s výběrem varianty podle chuti.

 • V rámci celotáborové hry na motivy oblíbené reality show Survivor rozdělíme děti na začátku týdne do dvou kmenů. Každý kmen si zvolí název, vytvoří kmenovou vlajku a šátek. Následně odstartujeme hon za indiciemi, které povedou k nalezení pokladu.
 • Všestranné zaměření aktivit prověří znalosti trosečníků ve vědomostních kvízech, kreativních výzvách a ve spoustě hrách a soutěžích nejen na trampolínách, ale i v blízkých olomouckých parcích či hřištích.
 • Součástí bude již tradičně oblíbená výuka gymnastických a parkourových prvků. Zároveň se postaráme o to, aby se táborníci zábavnou formou vzdělávali i v jiných oblastech – například v podání první pomoci, či přežití v divočině.  
 • Ačkoliv se letošní příměstské tábory ponesou v duchu Survivoru, nemusíte se bát, že bychom vaše ratolesti trápili hlady a drželi je mimo kontakt s rodinou. Právě naopak! Na děti čeká dopolední svačina, oběd dle vlastního výběru a odpolední svačina. Dbát budeme také na pitný režim. Starostliví rodiče pak mohou sledovat naše aktivity v pravidelných příspěvcích na sociálních sítích. 
 • V pondělí přijdou trosečníci na náš “ostrov” a rozdělí se do kmenů. Vítěz první štafetové hry má právo volby umístění základny. Čímpak si ji asi vybaví? V úterý začnou pomalu docházet “zásoby”. Je tedy potřeba prohledat arénu a nasbírat více předmětů než kmen soupeře. Více předmětů = více bodů = větší šance k získání další indicie k nalezení pokladu.
 • Chybět nebudou ani venkovní aktivity. Ve hře “přelévání vody” prověříme, který kmen dokáže pracovat lépe v týmu a donese větší množství vody z místa A na místo B rychleji. Vítěz se může těšit z další odměny. V Survivoru je ale čistá voda nad zlato a tak se s ní nesmí plýtvat! Ukážeme si tedy, jak ze špinavé vody udělat vodu čistou. Jak to budeme dělat? Sledujte naše sociální sítě.
 • Orientační běh asi všichni známe. Dokáže se ale domluvit celý kmen kudy má jít a kde najde cíl? Pokud ne, rádi ukážeme jak pracovat s mapou a buzolou. Možná je mapa dovede do kina na film, kdo ví.

Letní příměstský tábor Olomouc - základní informace

 • Příměšťák probíhá v čase 9.00–16.00. Děti ale mohou dorazit už na 8.00. Děti vyzvedávejte nejpozději do 17. hodiny.
 • Tábor je určený pro děti ve věku 7–14 let.
 • O plný žaludek vaší ratolesti se postaráme. Nemusíte nic doplácet, strava je zahrnuta v ceně tábora (dopolední a odpolední svačina, teplý oběd, pitný režim).
 • prohlášení o bezinfekčnosti (vyplní zákonný zástupce, potvrzení od lékaře není potřeba)
 • ofocenou kartičku pojišťovny
 • sportovní oblečení s sebou – pro děti budou dostupné zamykací skříňky, kde si odloží své věci
 • podepsanou láhev na pití
 • a jako už tradičně – dětem s sebou nedávejte žádné cennosti

Pokud vás zajímá nějaká informace, kterou jste u nás nenašli, zavolejte nám na tel. 775 554 694 nebo napište na olomouc@jumpacademy.cz. Jsme tu pro vás každý den v čase 9.00–20.00.

Proč příměšťák od Jump Academy Olomouc?

Jump Academy Olomouc úvod

Protože příměšťák na trampolínách je něco výjimečného

Zábavné aktivity, sport, koupání.... To je součástí téměř každého příměstského tábora. Ale co můžete najít jenom u nás? Přece TRAMPOLÍNY! Velká část tábora se koná v prostorech našeho trampolínového parku. Kromě trampolín mohou děti využít také ostatní atrakce a relax zónu. Výhradně pro tábory je pak určena naše další provozovna v obchodním centru Olympia, díky níž může být program tábora pestřejší a zábavnější. A to i v případě nepřízně počasí. 😉

Více benefitů Jump Academy Olomouc…

Příměstský tábor Olomouc

Aby se vaši nejmenší dobře bavili i o prázdninách

Nenechte děti prosedět celé prázdniny doma u počítače a přihlaste je do Jump Academy na příměstský tábor. Připravili jsme si pro ně program plný pohybu, zábavy, dobrodružství, soutěží a her nejen na trampolínách a gymnastické podlaze, ale i v olomouckých parcích a hřištích.

Příměstský tábor Olomouc lanové centrum

Tématický program

Letošní ročník příměstských táborů ovládne celotáborová hra na téma Survivor. Malí „trosečníci“ se mohou těšit nejen na sportovní, ale i kreativní program, během kterého zapojí jak svaly, tak mozkové závity.

Příměstský tábor Olomouc kreativní tvorba

Něco na památku

Vzpomínky nám zůstanou napořád, je ale fajn, odnést si i pár drobností na památku. Vaše děti si u nás vyrobí týmové předměty a trička, které si pak odnesou s sebou domů.

facebook JACY

Získejte super přehled

Už sledujete naše sociální sítě? Pokud ne, tak to napravte. V průběhu celého tábora totiž budeme na náš Facebook i Instagram přidávat aktuální videa a fotky přímo z centra dění. Nic vám tak neuteče a vždy budete mít o svých dětech přehled.

Příspěvek od pojišťovny

Pomůžeme vám s financováním

Věděli jste, že všechny zdravotní pojišťovny přispívají na organizované pobyty z fondu prevence? Díky tomuto programu můžete pro své dítě získat zajímavý finanční příspěvek. Rádi vám se získáním příspěvku zdarma poradíme.

Příměstský tábor JumpAcademy Olomouc

Flexibilní přebírání dětí

Pokud se při vyzvedávání zpozdíte, můžou děti zdarma počkat v odpočinkové zóně do 17. hodiny. V případě, že si budou chtít ještě chvíli zahopsat, mohou do 17. hodiny využít exkluzivní zvýhodněný vstup na 1 hodinu pouze za 100 Kč. Akce platí pouze pro účastníky táborů neprodleně po skončení oficiálního programu.

Skrýt benefity

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Zobrazit více…

Letní příměstský tábor Olomouc 2023

Čas běží jako voda a věřte nebo ne, vybírat kvalitní příměstský tábor na poslední chvíli není zrovna nic jednoduchého.

Náš trampolínový park nabízí velkou škálu sportovního vyžití, ale stále se snažíme nabídnou Vám něco nového. Už nyní pro Vás v Jump Academy připravujeme letní příměstské tábory Olomouc na prázdniny 2023. 

Děti si užijí pět dní plných pohybu a zábavy a vy budete moct v klidu chodit do práce.

 

Kombinujeme zábavné hry a zdravý pohyb

Trampolíny děti prostě milují. Děti budou čekat dobrodružné výzvy, kopec zábavy a taky nová přátelství. Ročník 2021 byl pojat na motivy NINJA a PIRÁTI. Rok 2022 byl ve znamení LETNÍCH OLYMPIJSKÝCH HER her a letošní rok pro děti bude na motivy oblíbené soutěže SURVIVOR (Kdo přežije). Program na letní příměstský tábor Olomouc je připraven profesionálními animátory a trenéry.

 

Výhody našeho letního příměstského tábora Olomouc

Zatímco rodiče často příměstský tábor vyhledávají za účelem hlídání během prázdnin, děti očekávají hlavně příjemně strávený volný čas s kamarády v prostředí, kde se cítí dobře. Mezi hlavní výhody našeho letního příměstského táboru patří:

 • sportovní program na trampolínách Jump Academy – malí atleti budou skákat, soutěžit, hrát hry a naučí se základy gymnastiky, parkouru, týmové spolupráce a logického myšlení
 • prostor pro rozvoj uměleckých schopností a tvořivosti – v zázemí relaxační zóny se budeme věnovat nejen kreativní tvorbě, ale i rébusům
 • tematické programy – v rámci výtvarných aktivit si děti vytvoří výrobky k celotáborové hře Survivor, které si pak odnesou domů
 • posílení týmového ducha díky skupinovým výzvám a práci v kolektivu
 • program nebude probíhat pouze v Jump Academy, ale i v olomouckých parcích a hřištích
 • fotografie a videa budeme přidávat na náš Facebook a Instagram, takže budete mít přehled, co vaše ratolesti dělají, a že je o ně dobře postaráno
 • každý účastník získá dárkové předměty jako překvapení
 • náš JUMP je přímo v obchodním centru Olympie Olomouc (hned vedle jednotky potravin Albert), takže rodiče mohou propojit vyzvedávání dětí třeba s nákupem potravin

Přihlaste se na příměstský sportovní tábor Olomouc 2023 ještě dnes!

Zobrazit méně…