Příměstský tábor od Jump Academy Olomouc

Přihlaste svou ratolest na příměšťák nejen do trampolínového parku. Na vaše děti čeká 5 dní plných pohybu a zábavy, a to jak u nás v Jumpu, tak i mimo naši provozovnu. Děti si užijí pět dní plných zábavy a vy získáte volný čas pro sebe a své koníčky.

Pro koho je příměstský tábor určený

> Děti ve věku 7-14 let

Místo a cena

Trampolínový park Jump Academy v OC Olympie a jiná sportoviště
(Otevřít v Google mapách)

Na co se můžete těšit

> Sportovní hry na trampolínách

> Tematický program – letošní rok se ponese v duchu Letních olympijských her

> Rozvoj gymnastických a parkourových dovedností

Levnější už to nebude: Pozor, zvýhodněná cena 3 290 Kč platí

Proč příměšťák od Jump Academy Olomouc?

Příměstský tábor Olomouc

Aby se vaši nejmenší dobře bavili i o prázdninách

Víme, jak je těžké udržet dětskou pozornost. Proto jsme připravili program, ze kterého se zamotá hlava i těm největším neposedům. Klasické i méně tradiční sporty, úkoly rozvíjející kreativitu nebo třeba základy parkouru a gymnastiky.

Příměstský tábor Olomouc lanové centrum

Tematický program

Letos v Jump Academy Olomouc odstartují Letní olympijské hry. Zná vaše dítko nejslavnější české olympioniky? Ví, co je fair play? A co víc – vysoutěží si svou vysněnou zlatou medaili?

Příměstský tábor Olomouc kreativní tvorba

Něco na památku

Vzpomínky nám zůstanou napořád, je ale fajn, odnést si i pár drobností na památku. Vaše děti si u nás vyrobí týmové předměty a trička, které si pak odnesou s sebou domů. Jako bonus od nás navíc zdarma dostanou 2 páry protiskluzových ponožek.

facebook JACY

Získejte super přehled

Už sledujete naše sociální sítě? Pokud ne, tak to napravte. V průběhu celého tábora totiž budeme na náš Facebook i Instagram přidávat aktuální videa a fotky přímo z centra dění. Nic vám tak neuteče a vždy budete mít o svých dětech přehled.

Příspěvek od pojišťovny

Pomůžeme vám s financováním

Věděli jste, že všechny zdravotní pojišťovny přispívají na organizované pobyty z fondu prevence? Díky tomuto programu můžete pro své dítě získat zajímavý finanční příspěvek. Rádi vám se získáním příspěvku zdarma poradíme.

Příměstský tábor JumpAcademy Olomouc

Flexibilní přebírání dětí

Pokud se při vyzvedávání zpozdíte, můžou děti zdarma počkat v odpočinkové zóně do 17. hodiny. V případě, že si budou chtít ještě chvíli zahopsat, mohou do 17. hodiny využít exkluzivní zvýhodněný vstup na 1 hodinu pouze za 100 Kč. Akce platí pouze pro účastníky táborů neprodleně po skončení oficiálního programu.

Letní příměstský tábor Olomouc - základní informace

 • Příměšťák probíhá v čase 9.00–16.00. Děti ale mohou dorazit už na 8.00. Děti vyzvedávejte nejpozději do 17. hodiny.
 • Tábor je určený pro děti ve věku 7–14 let.
 • O plný žaludek vaší ratolesti se postaráme. Nemusíte nic doplácet, strava je zahrnuta v ceně tábora (dopolední a odpolední svačina, teplý oběd, pitný režim).
 • prohlášení o bezinfekčnosti (vystaví dětský lékař)
 • ofocenou kartičku pojišťovny
 • sportovní oblečení s sebou – pro děti budou dostupné zamykací skříňky, kde si odloží své věci
 • podepsanou láhev na pití
 • bílé tričko na malování
 • a jako už tradičně – dětem s sebou nedávejte žádné cennosti

Pokud vás zajímá nějaká informace, kterou jste u nás nenašli, zavolejte nám na tel. 775 554 694 nebo napište na olomouc@jumpacademy.cz. Jsme tu pro vás každý den v čase 9.00–21.00.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Zobrazit více…

Letní příměstský tábor Olomouc 2022​

Čas běží jako voda a věřte nebo ne, vybírat kvalitní příměstský tábor na poslední chvíli není zrovna nic jednoduchého.

Naše trampolínové parky nabízí velkou škálu sportovního vyžití, ale stále se snažíme nabídnou Vám něco nového. Už nyní pro Vás v Jump Academy připravujeme letní příměstské tábory Olomouc na prázdniny 2022. 

Děti si užijí pět dní plných pohybu a zábavy a vy budete moct v klidu chodit do práce.

 

Kombinujeme zábavné hry a zdravý pohyb​

Trampolíny děti prostě milují. Děti budou čekat dobrodružné výzvy, kopec zábavy a taky nová přátelství. Ročník 2021 byl pojat na motivy NINJA a PIRÁTI. Pro rok 2022 volíme  téma LETNÍ OLYMPIJSKÉ HRY. Program na letní příměstský tábor Olomouc je připraven profesionálními animátory a trenéry.

 

Výhody našeho letního příměstského tábora Olomouc

Zatímco rodiče často příměstský tábor vyhledávají za účelem hlídání jejich dětí a mládeže, děti očekávají hlavně příjemně strávený volný čas s kamarády v prostředí, kde se cítí dobře. Mezi hlavní výhody našeho letního příměstského táboru patří:

 • sportovní program na trampolínách Jump Academy – během programu budou děti skákat, hrát sportovní hry a naučí se základy gymnastiky a parkouru
 • prostor pro rozvoj uměleckých schopností a tvořivosti dětí – v zázemí relaxační zóny se budou děti věnovat  „nejen“ kreativní tvorbě
 • tematické programy – v rámci uměleckých aktivit si děti vytvoří výrobky k příslušnému tématu tábora, které si pak odnesou domů
 • posílení týmového ducha díky skupinovým výzvám a práci v kolektivu
 • program táboru nebude probíhat jenom v Jump Academy, máme připravená i jiná místa, které s dětmi navštívíme
 • fotografie a videa budeme přidávat na náš Facebook a Instagram… takže víte, co vaše děti dělají, a že je o ně dobře postaráno
 • každý účastník získá dárkové předměty jako překvapení
 • náš JUMP je přímo v obchodním centru Olympie Olomouc (hned vedle jednotky potravin Albert), takže rodiče mohou propojit vyzvedávání dětí třeba s nákupem potravin

Přihlaste se na příměstský sportovní tábor Olomouc 2022 ještě dnes!

Zobrazit méně…