Zveme všechny školáky a školačky mateřských, základních nebo středních škol do našeho světa trampolín a dalších atrakcí do Jump Academy v Obchodním centru Olympia Olomouc.

Jak to funguje

 • Zvolte vhodný termín návštěvy
 • Vyberte si z nabídky délku programu
 • Snadná a rychlá objednávka

Co děti zažijí

 • netradiční školní výlet
 • možnost vedeného programu naším kvalifikovaným trenérem
 • 12+ atrakcí
 • 60+ minut bláznivého skákání
 • 9D kino za zvýhodněnou cenu

Výhody pro učitele a doprovod

 • Jednoduchá objednávka.
 • Kromě dopravy nic nemusíte zařizovat. O vše se postaráme my.
 • Máte děti na dohled, ale zároveň si odpočinete.
 • Dopřejte si výbornou kávu zdarma.

Chceme v dětech znovu probudit vztah ke sportu a pohybu, proto razíme heslo – „rozpohybujme opět mládež".

Jak to u nás vypadá

500+ recenzí s hodnocením 4.8/5 hvězdiček

4.7 z 5
4.7/5
4.9 z 5
4.9/5
5 z 5
5/5
HANA BRNKOVÁ
recenze z Google
5/5

Byla jsem zde se školou a musím doporučit. O zábavu postaráno a navíc je zde spousta věcí co dělat. Velmi příjemný a sympatický personál. Jsem velmi spokojená a doporučuju. Určitě půjdu i po druhé.

ROMAN PRAUSE
recenze z Google
5/5

Jump Academy vřele doporučuji i pro školní výlet. Příjemná atmosféra i ochotný personál, se kterým byla bezproblémová komunikace a který se na místě věnoval dětem. Děti si to velmi užily a rádi by se znovu vrátily. Úspěch mělo i 9D kino, které je součástí areálu.

Proč školní výlet do Jump Academy?

relax zona


Máte děti na dohled, ale zároveň si odpočinete

U nás je ta výhoda, že z posezení u recepce vidíte prakticky na celý park. Nemusíte tak mít obavy z toho, co se děje v parku. Samozřejmostí je, že můžete být v parku s dětmi, udělat nějaké fotky a videa nebo jen koukat, jak jim to krásně jde.

Více benefitů Jump Academy Olomouc…

Možnost vedeného programu

Nechcete, aby si děti jen tak nekoordinovaně hopsaly? Nabízíme Vám možnost vybrat dětem vedený program s našim zkušeným trenérem. Tuto služdu si jednoduše zvolíte v objednávkovém formuláři níže.

Jump centrum je více cool než nějaká exkurze

Které dítě se více těší na výstavy nebo do muzeí, než jít do zábavního sportovního centra? Zpětná vazba dětí nám tuto teorii potvrzuje.

Kromě dopravy zařídíme všechno my

Dostaňte třídu k nám a my už se postaráme o všechno. Dětem dáme klíčky ke skříňkám, sami si je zorganizujeme, uděláme rozcvičku, poučíme o bezpečnosti a pravidlech, budeme dozorovat během skákání a vám je předáme opět převlečené do civilu.

Školní výlet za každého počasí

Déšť, vítr, mlha, tropy nebo všechno dohromady u nás určitě nenajdete. Máme stabilní klimatizované podmínky.

Garance zábavy pro třídu

Tady asi bychom jenom dodali, ať si projdete ty desítky recenzí během května a června.

Skrýt benefity

Časté otázky a odpovědi

Připravili jsme pro Vás přehled důležitých informací, které jsou pro větší přehlednost rozděleny do několika oblastí. Odpověď na otázku zobrazíte kliknutím na ikonu + na začátku otázky.

Průběh návštěvy

Dostavte se do Jump Academy alespoň 15 minut před začátkem skákání. Zatímco s doprovodem pořešíme potřebné záležitosti na recepci, děti se mezitím převlečou. 

Před začátkem skákání vysvětlíme pravidla a bezpečnostní pokyny. Během skákání děti mohou využívat všechny trampolíny a atrakce. Pokud se vyčerpají, je jim k dispozici relax zóna u recepce, kde se lze občerstvit nebo si občerstvení zakoupit.

Trenér se dětem postará o zábavu, pohlídá bezpečnost, a zároveň může děti naučit akrobatické nebo parkourové triky, nebo rovnou zvolit některé z našich vedených programů.

Trampolínová rozcvička

 • Rozcvička je základ. Bez rozcvičky snad nemůže probíhat žádný sport. 
 • Nečekejte kroužení hlavou a protahování třísel v řadě od největšího po nejmenšího. U této rozcvičky využijeme výhradně trampolíny! Děti si trampolíny “osahají”, a zároveň se trochu rozdýchají. Samozřejmě prohřejeme pořádně svaly, šlachy a klouby.

Pohybová opičí dráha

 • Trenér postaví opičí překážkovou dráhu s využitím trampolín, atrakcí, přenosných parkourových beden a dalšího vybavení.

Štafetové závody

 • Trenér uspořádá štafetové závody na dlouhých gymnastických trampolínách, kde proti sobě budou závodit 2 družstva. Závod spočívá v překonávání tramplíny různými způsoby, např. snožmo, po pravé noze, plazením, po čtyřech, atp.

Atletický pětiboj

 • Maximálně pro 24 dětí popř. na poloviny, čas cca 15-30 minut.
 • Trenér uspořádá dětem soutěž v pěti různých sportovních disciplínách. 

Věříme, že z velké části je výlet do Jump Academy za odměnu… Ale přeci jen, vedený program má něco do sebe! Programy si jednoduše zvolíte v objednávkovém formuláři.

Do Obchodního centra OC Olympia Olomouc jezdí pravidelně každou hodinu zdarma Olympia autobus. Jízdní řád naleznete zde: https://www.olympiaolomouc.cz/autobusy/

Dopravit se můžete také městskou hromadnou dopravou. Ideální je vyhledat spojení přes IDOS (zastávka Velký Týnec,Vsisko,Olympia). A samozřejmě po vlastní ose.

Všichni skákající musí mít protiskluzové ponožky. Buď vlastní, nebo si je lze zakoupit na recepci Jump Academy se zvýhodněnou cenu pro školy za 80 Kč. Samozřejmostí je sportovní oblečení.

Nápoje a drobné občerstvení je možné zakoupit na recepci Jump Academy.

Pro skákající máme šatny s uzamykatelnými skříňkami. 

V části relaxační zóny máme pohodlná křesla, kde se můžete usadit, vychutnávat si svoji kávičku a přitom mít dostatečný přehled o tom, co se v parku děje.

Pro doprovod a učitele máme jednu kávu nebo čaj zdarma.  Zakoupit si samozřejmě můžete cokoli z naší nabídky, aby Vám to koukání a čekání na děti rychleji uteklo.   

Objednávka školní skupiny

Objednávku můžete vyřídit osobně na naší recepci, telefonicky, mailem nebo přes objednávkový formulář níže.

Vyberte délku skákání, počet skákajících, případně služby trenéra. Uveďte kontaktní informace, preferované datum návštěvy a čas začátku skákání. 

Pracovník recepce se s vámi v následujících dnech spojí pro potvrzení objednávky a případné doladění dalších podrobností.

Je důležité, abychom vaši objednávku potvrdili. I když v kalendáři s volnými termíny vidíte, že u nás není jiná škola, tak může zrovna probíhat jiná akce. Zároveň zkontrolujeme, jestli vaše objednávka neobsahuje chybku.

Maximální kapacita parku je 50 skákajících. Pokud tedy budete chtít přijít s větším počtem dětí, kontaktujte  prosím recepci.

Doporučujeme rozdělit děti do menší skupin (cca 25 skákajících) a přijít s každou skupinou zvlášť.

Pokud přijdete v nižším počtu, je možné, že k vaší skupině přiřadíme ještě jednu další.

Je potřeba vybrat si vhodné datum a čas návštěvy. Pro objednávku prosíme o vyplnění objednávkového formuláře níže, kde si zvolíte počet dětí, délku skákání a další. Vaši objednávku je potřeba potvrdit ze strany recepce Jump Academy.

Cena a platba

Cena se odvíjí od počtu skákajících, délce skákání a výběru doplňkových služeb.

Objednávkový formulář níže vám umožní přehlednou cenovou kalkulaci.

Platba je možná na recepci Jump Academy, a to v hotovosti nebo kartou.

Pokud potřebujete vystavit fakturu o uhrazení nebo s odloženou splatností, kontaktujte prosím manažera provozovny na provozniolomouc@jumpacademy.cz.

Máte otázku, na kterou jste nenašli odpověď?

Zavolejte nám na tel. 775 554 694, nebo napište na olomouc@jumpacademy.cz. Jsme tu pro Vás každý den v čase 9:00 – 20:00.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Dostupnost termínů pro rezervaci

Kalendář má pouze informativní charakter a nelze přes něj nelze provádět rezervace. Pro objednání školní skupiny nás prosím kontaktujte telefonicky, mailem, nebo přes objednávkový formulář výše. Návštěvu školní skupiny můžete objednat také osobně na recepci Jump Academy Olomouc.