Molitanová jáma - jedna z nejoblíbenějších atrakcí u nás

Obdélníková molitanová jáma Jump Academy Olomouc

Velká obdélníková jáma naplněná tisíci molitanovými kostkami

Nachází se ve střední části parku mezi atrakcemi Ninja Warrior a O² Airbag. V těsné blízkosti molitanového bazénu se nachází 2 trampolíny, ze kterých do něj můžeš skočit! Zajímavostí je, že jedna z těchto trampolín se používá dokonce i na olympijských hrách. Na jednom kraji bazénu je asi metr a půl vysoká bedna, kde můžeš využít svoji kreativitu a zvolit si způsob, jakým do bazénu skočíš.

Molitanová jáma je velmi oblíbenou atrakcí u všech věkových skupin

Díky měkkým molitanovým kostkám ti tato atrakce umožňuje naučit se triky a skoky, o kterých si doposud snil, ale na běžném povrchu ses jich obával. Naši trenéři ti rádi vysvětlí techniku daného skoku, natrénují s tebou komplikovanější prvky a předvedou ti triky, které si doposud ještě neznal.  Ty si je můžeš vyzkoušet s efektním a zároveň bezpečným dopadem, který poskytne jen molitanová jáma.

Navíc si můžeš domluvit individuální tréninky s konkrétním trenérem, který se bude věnovat pouze tobě, a tvým vynaloženým úsilím a pílí se tak můžeš přiblížit vysněnému cíli – stát se úspěšným parkouristou.

Molitanová jáma Olomouc
Jump Academy Olomouc moře s molitanovými kostkami

Je molitanová jáma bezpečná?

Populární foam pit, tedy hezky česky molitanová jáma, nebo ještě jinak – molitanový bazén, obsahuje pěnové kostky pro hladký, bezpečný a měkký dopad, takže se nemusíš obávat zranění. Pro zajištění maximální bezpečnosti během dopadu jsou na dně bazénu zavěšeny trampolíny, které tvůj dopad odpruží a utlumí.

Naši vyškolení trenéři dohlížejí na bezpečnost v celém parku. I ty sám však můžeš přispět k bezpečnému chodu na této atrakci tím, že se nebudeš zahrabávat pod kostky, aby se nestalo, že na tebe někdo skočí. Vždy si zkontroluješ, aby v jednu chvíli skákal pouze jeden člověka a nebudeš skákat po hlavě do molitanového bazénu.

Molitanová jáma – pravidla

  • Neskákej po hlavě, ideální dopad je na zadek nebo záda
  • Skáče vždy jen jeden
  • Nezahrabávej sebe ani nikoho jiného pod kostky
  • Nevyhazuj molitany z jámy ven
  • Co molitanová jáma jednou schvátí, jen tak nenavrátí 😊 Dávej si pozor na své věci!
  • Po doskoku co nejdříve molitanový bazén opusť a uvolni místo dalšímu
  • Kdykoliv požádej o radu nebo o pomoc trenéra

Skákejte, létejte a bavte se...

Molitanový bazén je především o pocitu zažití skutečné svobody. Neexistuje lepší způsob, jak si vyzkoušet pocit beztíže, kterou mají kosmonauti ve vesmíru.

Rezervujte si vstup
on-line

Využijte zvýhodněnou on-line rezervaci vstupenek