Velká jáma naplněná tisíci molitanovými kostkami

Molitanová jáma je velmi oblíbenou atrakcí u všech věkových skupin. Jáma obsahuje pěnové kostky pro hladký, bezpečný a měkký dopad, takže se nemusíte obávat zranění. Pro zajištění maximální bezpečnosti během dopadu jsou na dně bazénu zavěšeny trampolíny, které dopad odpruží a utlumí.

K čemu je molitanová jáma?

V těsné blízkosti molitanového bazénu se nachází 2 trampolíny, ze kterých do něj můžete skočit! Zajímavostí je, že jedna z těchto trampolín je gymnastická sportovní trampolína, která se používá na olympijských hrách. Na jednom kraji bazénu je metr a půl vysoká bedna, kde můžete využít svoji kreativitu a zvolit si způsob, jakým do bazénu skočíte.

Naši vyškolení trenéři dohlížejí na bezpečnost v celém parku. I vy samy však můžete přispět k bezpečnému chodu na této atrakci tím, že se nebudete zahrabávat pod kostky, aby se nestalo, že na vás někdo skočí. Mějte na paměti, že i když jsou kostky měkké, nemůže se do nich skákat po hlavě. Taky si vždy zkontrolujte, aby v jednu chvíli skákal pouze jeden člověk.

Díky tisícům měkkým molitanovým kostkám Vám tato atrakce umožňuje naučit se triky a skoky, o kterých jste doposud jen snili, protože na běžném povrchu jste jich báli. Naši trenéři Vám rádi vysvětlí techniku daného skoku, natrénují s Vámi komplikovanější prvky a předvedou triky, které jste doposud ještě neznali. Vy si je můžete vyzkoušet s efektním a zároveň bezpečným dopadem, který poskytne jen molitanová jáma. Navíc si můžete domluvit individuální trénink s konkrétním trenérem, který se bude věnovat pouze Vám, a Vašemu vynaloženému úsilí a pílí se tak můžete přiblížit vysněnému cíli – třeba stát se úspěšným parkouristou.

Rezervujte si vstup
on-line

Využijte zvýhodněnou on-line rezervaci vstupenek