Zveme vás a vaše sportovce do Jump Academy k příležitosti ukončení sezóny, v rámci kondiční přípravy, jenom tak za odměnu nebo z jakéhokoliv jiného důvodu.

Jak to funguje

 • Vyberte si vhodný termín návštěvy
 • Zvolte si z nabídky délku programu
 • Zvolte předpokládaný počet skákajících
 • Vyčkejte na potvrzení objednávky zaměstnance Jump Academy

Co návštěvníci zažijí

 • 10+ atrakcí
 • 60+ minut bláznivého skákání
 • trampolíny jako kompenzační cvičení
 • netradiční sportovní prostředí 
 • možnost vedeného programu naším kvalifikovaným trenérem
 • 3+ možnosti doplňkového programu

Výhody pro trenéry a doprovod

 • Jednoduchá objednávka a cenová kalkulačka.
 • Skvělá doprava z vlakového a autobusového nádraží v Olomouci nebo z centra.
 • Děti v parku můžete fotit, natáčet nebo pozorovat
 • Dostatek parkovacích míst nebo doprava zdarma

Jak to u nás vypadá

500+ recenzí s hodnocením 4.8/5 hvězdiček

4.7 z 5
4.7/5
4.9 z 5
4.9/5
5 z 5
5/5
FILIP SKERIK
recenze z Google
5/5

S příměstským táborem, s třiceti dětmi, jsme navštívili Jump Academy Olomouc. Tým pracovníků na této provozovně se o nás postaral pro naši maximální spokojenost. Děkujeme za milé přijetí, vysvětlení, nabídku služeb pro organizovanou skupinu a poskytnutí prostoru pro děti. Vedoucí vystupoval maximálně profesionálně, stejně tak jako ostatní pracovníci. Těšíme se na příští návštěvu a děkujeme za kávu 🙂

JIŘÍ HROUDA
recenze z Google
5/5

Byl jsem mile překvapený, jak jsou věci organizované. Včetně rozcvičky před zahájením skákání! Doprovod může v poklidu s kávou sledovat své skákající děti a dokonce fotit z ochozu. Jsou i odpadové jámy do houbiček… Mají dobrou kávu a pití za normální ceny. Možné platit kartou i v hotovosti.

Proč se sportovci do Jump Academy?

Air track

Trampolíny jako kompenzační cvičení

Trampolíny mohou být jako kompenzační cvičení snad ke všem sportům. Rozvíjí svaly a dovednosti, které nejsou často využívány. Pro trenéry to znamená méně zranění a lepší fyzickou kondici svých svěřenců na tréninku, soutěžích nebo závodech.

Více benefitů Jump Academy Olomouc…

Doplňková aktivita ke stávajícímu sportu

Pestrost, zlepšení flexibility, zvýšená fyzička, to jsou hlavní klady doplňkových sportů. Jaký doplňkový sport děláte vy? Všechny tyto aspekty a mnoho dalších zajistí trénink na trampolíně.

Zábava a motivace

Návštěva trampolínového centra Jump Academy je i určitá forma odměny a motivace pro vaše svěřence případně celý tým.

Stmelení kolektivu

Trampolínové centrum nabízí řadu týmových her a aktivit, které svěřencům posílí důvěru, spolupráci a komunikace mezi sebou. Týmovost je určitě klíčová dovednost pro úspěšný kolektiv. Navíc Vám můžeme po skákání rezervovat koutek, kde s týmem můžete probrat úspěchy, neúspěchy, prostory ke zlepšení a ostatní důležité týmové záležitosti.

Čas pro odpočinek trenérů

Zatímco sportovci jsou v centru aktivní, trenéři mohou tento čas využít k odpočinku nebo pořízení fotek a videí pro propagaci svého oddílu.

Skrýt benefity

Časté otázky a odpovědi

Připravili jsme pro Vás přehled důležitých informací, které jsou pro větší přehlednost rozděleny do několika oblastí. Odpověď na otázku zobrazíte kliknutím na ikonu + na začátku otázky.

Průběh návštěvy v Jump Academy

Dostavte se do Jump Academy alespoň 15 minut před začátkem skákání. Zatímco s trenéry a doprovodem pořešíme potřebné záležitosti na recepci, děti se mezitím převlečou.

Před začátkem skákání vysvětlíme pravidla a bezpečnostní pokyny. Během skákání děti mohou využívat všechny trampolíny a atrakce. Pokud se vyčerpají, je jim k dispozici relax zóna u recepce, kde se lze občerstvit nebo si občerstvení zakoupit.

Do Obchodního centra OC Olympia Olomouc jezdí pravidelně každou hodinu zdarma Olympia autobus z několika míst v Olomouci. Jízdní řád naleznete zde: https://www.olympiaolomouc.cz/autobusy/. 

Zastávka kosmonautů Olomouc

Z hlavního vlakového nádraží je nejlepší zastávka kosmonautů, která je vzdálena asi 100 metrů.

Dopravit se můžete také městskou hromadnou dopravou. Ideální je vyhledat spojení přes IDOS (zastávka Velký Týnec,Vsisko,Olympia). A samozřejmě po vlastní ose.

Organizovaná skupina je minimálně 10 účastníků, kteří jsou ve stejném týmu, klubu, spolku, tělovýchovné jednotě nebo jiné zastřešující organizaci.

Příkladem mohou být, fotbalové kluby, atletické kluby, DDM, dobrovolní hasiči, Sokol a podobně.

Trenér se dětem postará o zábavu, pohlídá bezpečnost, a zároveň může děti naučit akrobatické nebo parkourové triky, nebo rovnou zvolit některé z našich vedených programů z objednávkového formuláře.

Trampolínová rozcvička

 • Rozcvička je základ. Bez rozcvičky snad nemůže probíhat žádný sport. 
 • Nečekejte kroužení hlavou a protahování třísel v řadě od největšího po nejmenšího. U této rozcvičky využijeme výhradně trampolíny! Děti si trampolíny “osahají”, a zároveň se trochu rozdýchají. Samozřejmě prohřejeme pořádně svaly, šlachy a klouby.

Pohybová opičí dráha

 • Trenér postaví opičí překážkovou dráhu s využitím trampolín, atrakcí, přenosných parkourových beden a dalšího vybavení.

Štafetové závody

 • Trenér uspořádá štafetové závody na dlouhých gymnastických trampolínách, kde proti sobě budou závodit 2 družstva. Závod spočívá v překonávání tramplíny různými způsoby, např. snožmo, po pravé noze, plazením, po čtyřech, atp.

Atletický pětiboj

 • Maximálně pro 24 dětí popř. na poloviny, čas cca 15-30 minut.
 • Trenér uspořádá dětem soutěž v pěti různých sportovních disciplínách. 

Věříme, že z velké části je výlet do Jump Academy za odměnu… Ale přeci jen, vedený program má něco do sebe! Programy si jednoduše zvolíte v objednávkovém formuláři.

Všichni skákající musí mít protiskluzové ponožky. Buď vlastní, nebo si je lze zakoupit na recepci Jump Academy se zvýhodněnou cenu pro skupiny za 80 Kč. Samozřejmostí je sportovní oblečení.

Nápoje a drobné občerstvení je možné zakoupit na recepci Jump Academy.

Pro skákající máme šatny s uzamykatelnými skříňkami. 

V části relaxační zóny máme pohodlná křesla, kde se můžete usadit, vychutnávat si svoji kávičku a přitom mít dostatečný přehled o tom, co se v parku děje.

Využít můžete narozeninový koutek. Zde budete mít větší soukromí na probrání týmových záležitostí. Rádi vám k tomu nabídneme lehké občerstvení. Veškeré možnosti naleznete v objednávkovém formuláři níže.

Objednávka organizované skupiny

Objednávku můžete vyřídit osobně na naší recepci, telefonicky, mailem nebo přes objednávkový formulář níže.

Vyberte délku skákání, počet skákajících, případně služby trenéra. Uveďte kontaktní informace, preferované datum návštěvy a čas začátku skákání. 

Pracovník recepce se s vámi v následujících dnech spojí pro potvrzení objednávky a případné doladění dalších podrobností.

Je důležité, abychom vaši objednávku potvrdili. I když v kalendáři s volnými termíny vidíte, že u nás není jiná skupina, tak může zrovna probíhat jiná akce. Zároveň zkontrolujeme, že k nám vaše objednávka dorazila v pořádku.

Maximální kapacita parku je 50 skákajících. Pokud tedy budete chtít přijít s větším počtem dětí, kontaktujte  prosím recepci.

Doporučujeme rozdělit děti do menší skupin (cca 25 skákajících) a přijít s každou skupinou zvlášť.

Pokud přijdete v nižším počtu, je možné, že k vaší skupině přiřadíme ještě jednu další.

Je potřeba vybrat si vhodné datum a čas návštěvy. Pro objednávku prosíme o vyplnění objednávkového formuláře níže, kde si zvolíte počet dětí, délku skákání a další. Vaši objednávku je potřeba potvrdit ze strany recepce Jump Academy.

Cena a platba

Cena se odvíjí od počtu skákajících, délce skákání a výběru doplňkových služeb.

Objednávkový formulář níže vám umožní přehlednou cenovou kalkulaci.

Platba je možná na recepci Jump Academy, a to v hotovosti nebo kartou.

Pokud potřebujete vystavit fakturu o uhrazení nebo s odloženou splatností, kontaktujte prosím manažera provozovny na provozniolomouc@jumpacademy.cz.

Máte otázku, na kterou jste nenašli odpověď?

Zavolejte nám na tel. 775 554 694, nebo napište na olomouc@jumpacademy.cz. Jsme tu pro Vás každý den v čase 9:00 – 20:00.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.