Trefit terč není vždy lehké!

A co potom terč, který musíte trefit při skoku na trampolíně? Místo tradičních basketbalových košů jsme se rozhodli přidat terč na desky, což přináší novou dimenzi hry.

Můžete si vychutnat “basketbalové” zápasy, kde se snažíte trefit míčem do středu terče a získat tak co nejvíce bodů.

Tady přesnost vítězí!

Terče na desce mají podobnost s terči používanými při hře šipky. Tato inovace nám umožňuje vytvořit různé hry a soutěže s míči, které se mohou zaměřovat na trefení terčů na našich basketbalových deskách.

Naše terče jsou speciálně navrženy tak, aby nabídly zábavný a bezpečný zážitek pro všechny návštěvníky. Užijte si společnou zábavu s basketbalovými terči! 

Desky mohou sloužit také jako dotykové body pro závody na naší gymnastické dráze, která se skládá z dvou dlouhých trampolín dlouhých přibližně 12 metrů. Tyto trampolíny jsou ideální pro štafetové závody a soutěže plné adrenalinu.

Nicméně, možnosti s našimi basketbalovými deskami nekončí jen u těchto aktivit. Jsou zde i další způsoby, jak je využít a zapojit se do zábavy. Můžete si zahrát hru “Hod na přesnost”, neboli král střelců, s různými míči. Vaše kreativita nemá žádné hranice!

Rezervujte si vstup
on-line

Využijte zvýhodněnou on-line rezervaci vstupenek