Terč na házení míčů

Trefit terč je lehké, ale co tak terč, který musíš trefit ze vzduchu z trampolíny?

Naše terče jsou speciálně navrženy tak, aby nabídly zábavný a bezpečný zážitek pro všechny návštěvníky. Místo tradičních basketbalových košů jsme se rozhodli přidat terč na desky, což přináší novou dimenzi do hry.

Terče na desce mají podobnost s terči používanými při hře šipky. Tato inovace nám umožňuje vytvořit různé hry a soutěže s míči a balóny, které se mohou zaměřovat na trefení do terčů na našich basketbalových deskách.


Můžete si vychutnat basketbalové zápasy, kde se snažíte trefit míčem do terče a získat co nejvíce bodů. Desky také slouží jako dotykové body pro závody na naší gymnastické dráze, která se skládá z dvou dlouhých trampolín dlouhých přibližně 12 metrů. Tyto trampolíny jsou ideální pro štafetové závody a soutěže plné adrenalinu.

Nicméně, možnosti s našimi basketbalovými deskami nekončí jen u těchto aktivit. Jsou zde i další způsoby, jak je využít a zapojit se do zábavy. Můžete si zahrát hru „Hod na přesnost“ neboli král střelců, s různými míči. Tvoje kreativita nemá žádné hranice!

Těšíme se na tvou návštěvu a společnou zábavu s našimi basketbalovými terči!

Rezervujte si vstup
on-line

Využijte zvýhodněnou on-line rezervaci vstupenek