Zábavná, bláznivá, prostě výjimečná, taková je oslava narozenin v našem trampolínovém parku

Jak to funguje

Co děti zažijí

 • 10+ atrakcí
 • 60+ minut bláznivého skákání na trampolínách
 • 15+ různých druhů dobrot
 • 1 narozeninová zóna s výzdobou
 • 3+ možnosti doplňkového programu

Výhody pro rodiče

 • Máte děti na dohled, ale zároveň jim dáte dostatek soukromí
 • Skvělé občerstvení a máme i výbornou kávu
 • Dostatek parkovacích míst
 • Flexibilní ceník od základních variant po vyšší standard

Dopřejte svým dětem a jejich kamarádům výjimečný zážitek, objednejte jim skákací program na trampolínách a oslavte tak jejich velký den ve velkém stylu.

Naše prostory

Narozeninová místnost

500+ recenzí s hodnocením 4.8/5 hvězdiček

4.7 z 5
4.7/5
4.9 z 5
4.9/5
5 z 5
5/5
recenze z dotazníku
5/5

Narozeninová párty byla super! Děti se nemohly nabažit skákání na trampolínách a program s animátorem byl úplně top. Doporučuju každým směrem!”

recenze z dotazníku
5/5

Naše oslava v Jump Academy Olomouc byla fakt bomba! Děti si užily trénink s trenérem i volný čas na skákání. Personál byl úžasný. Děkujeme za parádní narozeniny!

Proč narozeninová oslava v Jump Academy Olomouc?

Školní akce

Zažijte oslavu s kamarády jako nikdy předtím

Zapomeňte na klasické oslavy v obýváku! V našem trampolínovém centru se vaše děti a jejich kamarádi mohou těšit na den plný nekonečného skákání a radosti. Je to způsob, jak oslavit narozky opravdu originálně a nevšedně. Věřte, že tento den si budou pamatovat ještě dlouho.

Více benefitů Jump Academy Olomouc…

Památeční foto z oslavy narozenin

Zábava s přáteli

Představte si oslavu, která spojuje to nejlepší z obou světů: atmosféru rodinného setkání a skákání s kamarády na trampolínách. Na jedné straně máte možnost sdílet radostné chvíle s nejbližšími. Na druhé straně trampolínové centrum dává dětem šanci užít si zábavu a zablbnout s kamarády.

Battle beam souboj na kladině

Aktivní oslava

Děti tráví čas aktivně skákáním a hraním pohybových her a soutěží, což je zdravější a zábavnější varianta než hraní počítačových her.

Trénink s trenérem Jump Academy

Spousta zážitků navíc

Děti si užijí širokou škálu atrakcí a zábavy. Můžeme dětem udělat vedený zábavný program se spoustou různých her a soutěží nebo se dětem může věnovat trenér parkouru, gymnastiky nebo akrobacie. Kromě trampolín, atrakcí a vedených programů máme v parku 9D kino.

Salto vzad

Flexibilita

Každý máme jiné představy o tom, jak by měla vypadat ideální oslava. U nás si můžete oslavu přizpůsobit podle vašich představ – od délky, přes jídlo až po další služby. Máme pro vás spoustu možností, jak oslavu ušít na míru.

Oslava narozenin - financování

Různé možnosti financování

Přijímáme tyto dárkové poukazy a stravenkové poukazy: Poukázky obchodního centra Olympia Olomouc. Poukázky Edenred, Pluxee (Sodexo) a UPCZ.

Skrýt benefity

Časté otázky a odpovědi

Připravili jsme pro Vás přehled důležitých informací, které jsou pro větší přehlednost rozděleny do několika oblastí. Odpověď na otázku zobrazíte kliknutím na ikonu + na začátku otázky.

Průběh oslavy narozenin

Oslavy narozenin se konají v trampolínovém centru Jump Academy, umístěném v obchodním centru Olympia Olomouc. K dispozici je speciálně připravený narozeninový koutek a samozřejmě celý areál trampolín a dalších atrakcí.

Na oslavu byste měli dorazit přesně nebo o pár minut dříve. Všichni se potkáte v nachystaném narozeninovém koutku. 

Protože jsou děti většinou natěšené na trampolíny a atrakce, jde se hned skákat. Narozeninový koutek je k dispozici po celou dobu skákání (délka dle balíčku). Během tohoto času se mohou děti přijít kdykoli občerstvit k nachystanému stolu. 

Jakmile se děti vyblbnou, a trochu vyhládnou, vrátí se zpět do narozeninového koutku, kde je čeká 60 minut hodování. Jako na každé správné oslavě nesmí chybět přání oslavenci, předávání dárků a krájení dortu. Jaké dobrůtky budou na stole nachystány záleží jen na vašem výběru.

Pokud máte jiný plán, řekněte nám to.

V objednávkovém formuláři si můžete objednat animátora nebo trenéra, který po celou dobu oslavy nebo její část bude dohlížet a věnovat se pouze vašim dětem. Připravili jsme pro vás několik programů, ze kterých si můžete vybrat.

Pokud si nechcete program zařizovat sami nebo nechcete, aby děti skákaly na trampolínách volně, můžete si vybrat některý z našich programů:

Programy s animátorem:

 • Vedená rozcvička
  • Před samotným skákáním důležité se zahřát a rozcvičit. Rozcvičku vedeme formou těch nejzábavnějších pohybových her. 
 • Narozeninová mini olympiáda
  • Animátor nachystá několik her a soutěží a děti budou bojovat o titul.
  • Děti zažijí skok do výšky, opičí dráhu, štafetové závody, upravenou hru cukr káva trampolína a mnoho dalšího.
 • Vybíjená
  • Děti si s animátorem zahrají vybíjenou na trampolínách, v molitanových kostkách nebo v zadní části parku.
 • Parkourová honička
  • Jak vypadá parkourová honička se můžete podívat na video. Veřte, že se u toho děti náramně pobaví.

Chcete dětem udělat ještě větší sportovní zážitek? Vyberte si místo animátora trenéra.

Trenér dokáže zajistit veškerý program jako animátor. Navíc ale může děti naučit akrobatické prvky, parkourové triky a gymnastickou průpravu. 

 • Trenér může dětem metodicky vysvětlit a naučit základní akrobatické prvky jako jsou salta, přemety, arab neboli hvězda bez rukou, a samozřejmě kombinace těchto prvků.
 • Parkourové přeskoky, dopady a techniky a mnoho dalšího .
 • Na signál spustíme písničku Happy birthday.
 • Hledání dárku v parku. Při této aktivitě oslavenci schováme někde v parku narozeninový dárek od Jump Academy a oslavenec sám nebo se svými kamarády musí dárek najít.

Pro rodiče a doprovod nabízíme pohodlné sezení s možností vychutnání si naší kvalitní kávy a sledování dětí během skákání. Samozřejmě si děti můžete natočit nebo vyfotit.

Lze se zdarma připojit na wifi OlympiaFree.

Nabízíme široký výběr občerstvení, nápojů a doplňků. Proto prosíme nechte veškeré občerstení doma. Přinést si můžete po domluvě pouze vlastní dort.

Dort si můžete přinést vlastní a my vám ho schováme do lednice za symbolický poplatek 1 Kč. Z bezpečnostních důvodů na dortu nelze zapalovat svíčky, používat prskavky, fontány nebo jinou pyrotechniku v prostorech Jump Academy. 

Objednat dort přímo v Jump Academy samozřejmě taky lze přímo v objednávce níže. 

Výzdobu máme na každou oslavu nachystanou. Pokud byste chtěli něco speciálního, je potřeba výzdobu donést dopředu a říct nám, jak chcete narozeninový koutek vyzdobit.

Poskytujeme tištěné pozvánky, které si můžete vyzvednout přímo na recepci Jump Academy. Odkaz ke stažení elektronické verze pozvánek vám přijde mailem spolu s potvrzením objednávky. Stáhnout si je můžete také na tomto odkazu.

Pozvánka na oslavu narozenin

Objednávka oslavy

Oslavu je možné rezervovat na telefonu 775 554 694, mailem, osobně v Jump Academy nebo prostřednictvím intuitivního objednávkového formuláře, který doporučujeme. Po rezervaci vás budeme kontaktovat pro potvrzení. Objednávka se stává závaznou po zaplacení zálohy.

Je vždy potřeba si vše potvrdit s recepcí telefonicky nebo osobně. Odeslaná objednávka je nezávazná. Závaznou se stává až po uhrazení zálohy ve výši 2 000 Kč.

Ačkoli na našich stránkách pod objednávkovým formulářem naleznete obsazenost narozeninového koutku, může se stát, že na trampolínách nebude ve vámi vybraném termínu volno. Recepce vám vybraný termín potvrdí. Zároveň si spolu ujasníte případné detaily oslavy.

Minimálně týden dopředu, abychom stihli vše potřebné zajistit. Doporučujeme však udělat objednávku co nejdříve, protože se může stát, že vámi preferovaný čas už nebude k dispozici. 

Pokud si objednáte oslavu na poslední chvíli, nemůžeme vám garantovat všechny služby a občerstvení, jako je například narozeninový dort, lektor nebo animátor a další.

Cena a platba

Cena se odvíjí od výběru služeb, délky trvání oslavy, objednávky trenéra/ animátora a dalších požadavků a služeb. Cena začíná od cca 290 Kč na dítě.

Minimální útrata za oslavu narozenin je 2 000 Kč.

Záloha je nastavena na částku 2 000 Kč a je třeba ji uhradit nejpozději týden po potvrzení objednávky s recepcí.

Po vytvoření objednávky Vám příjde souhrn objednávky do emailu na celkovou sumu. Platba je rozdělena na 2 části – zálohu a doplatek.

Záloha činí 2 000 Kč, a je splatná do týdne od potvrzení objednávky s recepcí. Možnosti platby zahrnují bankovní převod, hotovost, platební karty, a benefitní karty a poukázky.

Doplatek je možné uhradit hotově, kartou, nebo benefitními kartami a poukázkami na recepci. Doplatek se hradí na místě před koncem oslavy.

Přijímané platební a benefitní karty:

 • Dárkové a stravenkové poukázky: Olympia Olomouc, Edenred, Pluxee (Sodexo), UPCZ.
 • Benefitní platební karty: Edenred, Benefit+, Pluxee (Sodexo) – Flexi pass card, Multi pass card. U Benefit+ karty je pro platbu nutný mobilní telefon pro autorizaci, terminál nelze použít.

Máte otázku, na kterou jste nenašli odpověď?

Zavolejte nám na tel. 775 554 694, nebo napište na olomouc@jumpacademy.cz. Jsme tu pro Vás každý den v čase 9:00 – 20:00.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Dostupnost termínů pro rezervaci

Kalendář má pouze informativní charakter a nelze přes něj nelze provádět rezervace. Pro objednání narozeninové oslavy nás prosím kontaktujte telefonicky, mailem, nebo přes objednávkový formulář výše. Oslavu můžete objednat také osobně na recepci Jump Academy Olomouc.