JUMP ACADEMY Olomouc zorganizuje nezapomenutelné narozeniny

Kde oslavit narozeniny Olomouc

Zaručíme super zábavu pro oslavence a jeho hosty – nehledě na jejich věk!

Hledáte nápady na narozeninovou oslavu?

U nás není čas na malování smajlíků a nafukování balónků. Zaručujeme bláznivou a mega vyskákanou oslavu, během které nebude ani chvilka času na nudu! Naši profesionální trenéři a animátoři se postarají komplexně o skvělou atmosféru a úsměv na tváři oslavence!

Nezapomenutelný narozeninový zážitek narozenin tak trochu jinak! Oslav dvě hodiny netradičním způsobem u nás v Jump Academy.

Garantujeme ti, že pozvání neodmítne žádný z Tvých přátel a nikdo z Tvé rodiny. Zavolejte nebo napište a recepční s Vámi dořeší kompletně celý průběh oslavy, doladíte detaily a hned Vám dá pozvánky pro partu, se kterou to oslavíš! Před začátkem Tvoji super akce Ti zarezervujeme část Relax Zóny jenom pro tebe a tvé kamarády. Nachystáme stoly, židle, gauče, občerstvení a vše ostatní, na čem jsme se domluvili. Náš trenér už bude očekávat tvůj příchod a hned si tě s kamarády vezme do parády. Připraví pro Vás spoustu zábavy na kterou jen tak nezapomenete! 

Nejprve se všichni společně vyřádíte na trampolínách a dalších atrakcích a následně můžete uhasit žízeň námi připraveným občerstvením na slavnostně vyzdobeném párty stole. Doplnit energii můžete naším občerstvením z nabídky. 

Aby si každý mohl vybrat podle toho co mu nejvíce vyhovuje, vytvořili jsme pro vás narozeninové balíčky:

Od 10 osob komplexní péče profesionálního trenéra nebo zábavného a kreativního animátora, který rozjede každou oslavu (po domluvě s personálem možno domluvit animátora či trenéra i pro menší skupinu)

Lze přiobjednat:

Rezervujte si vstup
on-line

Využijte zvýhodněnou on-line rezervaci vstupenek