Skokem k úspěchu!

Tip: Pokud pořádáte vlastní firemní akci, kde budou i děti, podívejte se na naší nabídku doprovodných programů.

Jak to funguje

 • Zvolte vhodný termín teambuildingu
 • Vyberte si z nabídky našich programů
 • Snadná a rychlá objednávka

Co je naším cílem

 • Podpora spolupráce a komunikace prostřednictvím týmových her a soutěží
 • Posílení důvěry a týmového ducha
 • Zapojení svalů, které účastníci už možná dlouho nepoužívali
 • Uvolnění napětí a zábava v mimopracovním prostředí
 • 60+ minut programu
 • 3+ možnosti doplňkového programu
 • Nabídka cateringu
 • Pronajatý koutek, kde bude větší soukromí

Výhody pro firmu

 • Snadná organizace
 • Možnost volby od volné zábavy až po organizované soutěže a úkoly
 • Vhodné pro všechny úrovně kondice
 • Dostatek parkovacích míst
 • Program lze přizpůsobit na míru

Zorganizujeme vám firemní setkání v trampolínovém parku, kde vás čeká spousta týmových her, soutěží a samozřejmě zábava.

Jak to u nás vypadá

500+ recenzí s hodnocením 4.8/5 hvězdiček

4.7 z 5
4.7/5
4.9 z 5
4.9/5
5 z 5
5/5

Proč teambuilding v Jump Academy?

Cvičení dospělých

Zažijte kolegy jinak než jen v práci

Cílem každého teambuildingu je zlepšení vztahů na pracovišti, posílení důvěry, zlepšení spolupráce a efektivní komunikace a zvýšení motivace a morálky. To vše je i hlavním cílem našich teambuildingů.

Více benefitů Jump Academy Olomouc…

Místo vinného sklepa sportovní program

Jsme sportovní centrum, a tak kromě klasických teambuildingovek si můžete na trampolínách máknout a třeba v sobě objevit skrytého mistra skoků.

Sport okysličuje mozek a to vede k lepším nápadům

Aktivní odpočinek a změna prostředí s kolektivem kolegů mohou pomoci myslet více kreativně, což může vést k inovativním nápadům a řešením.

Kromě toho, že si přijdete zasportovat, tak se u toho i skvěle pobavíte

Potkejte se neformálně a místo obleku uvidíte šéfa ve sportovním a ještě ho můžete trefit na vybíjené nebo porazit na na souboji s otočnými rameny.

Stmelení týmu

V každém týmu to občas zaskřípe. Co takhle si to vyřídit třeba na soubojem na gymnastické kladině?

Skrýt benefity

Časté otázky a odpovědi

Připravili jsme pro Vás přehled důležitých informací, které jsou pro větší přehlednost rozděleny do několika oblastí. Odpověď na otázku zobrazíte kliknutím na ikonu + na začátku otázky.

Průběh návštěvy v Jump Academy

Do Obchodního centra OC Olympia Olomouc jezdí pravidelně každou hodinu zdarma Olympia autobus z několika míst v Olomouci. Jízdní řád naleznete zde: https://www.olympiaolomouc.cz/autobusy/. Z hlavního vlakového nádraží je nejlepší zastávka kosmonautů, která je vzdálena asi 100 metrů.

Zastávka kosmonautů Olomouc

Dopravit se můžete také městskou hromadnou dopravou. Ideální je vyhledat spojení přes IDOS (zastávka Velký Týnec,Vsisko,Olympia). A samozřejmě po vlastní ose.

Dostavte se do Jump Academy alespoň 15 minut před začátkem skákání. Pro všechny zúčastněné máme k dispozici šatnu s uzamykatelnými skříňkami. Budete mít k dispozici připravený koutek na posezení s nápoji nebo lehkým cateringem.  

Na začátek akce si vás převezme jeden z našich zkušených animátorů a provede vás celým programem.

Bez vedeného programu s animátorem by to nemělo znaky teambuildingu, ale byla by to pouze volná zábava. Animátoři vedou program na utužení kolektivu a zlepšení spolupráce, motivace a morálky, ale taky na školení bezpečnosti.

 1. Program na podporu týmového ducha, spolupráce a komunikace. Program obsahuje týmové hry a soutěže zaměřené na překonávání týmových výzev. Například “Skok důvěry” nebo “Lidský uzel”.
 2. Program posílení motivace a morálky zábavnou formou. Náplní jsou zábavné hry a soutěže pro na utužení kolektivu. Nejoblíbenější hra je “Rozdej si to s šéfem na bojové kladině”, nebo “Sestřel kolegu při vybíjené na trampolínách”.
 3. Program posílení těla je zaměřený sportovní aktivity jako je třeba atletický pětiboj, nebo základy parkouru, gymnastiky a akrobacie.
 4. Volná zábava

Všichni skákající musí mít protiskluzové ponožky. Buď vlastní, nebo si je lze zakoupit na recepci Jump Academy se zvýhodněnou cenu pro skupiny za 80 Kč. Samozřejmostí je sportovní oblečení.

Nápoje a drobné občerstvení je možné zakoupit na recepci Jump Academy.

Pro skákající máme šatny s uzamykatelnými skříňkami. 

Objednávka teambuildingu

Objednávku můžete vyřídit osobně na naší recepci, telefonicky, mailem nebo přes objednávkový formulář níže.

Vyberte délku programu, počet účastníků, programy z nabídky popř. doplňkové produkty a služby. Uveďte kontaktní informace, preferované datum návštěvy a čas začátku skákání. 

Pracovník recepce se s vámi v následujících dnech spojí pro potvrzení objednávky a případné doladění dalších podrobností.

Je důležité, abychom vaši objednávku potvrdili. I když v kalendáři s volnými termíny vidíte, že u nás není jiná skupina, tak může zrovna probíhat jiná akce. Zároveň zkontrolujeme, že k nám vaše objednávka dorazila v pořádku.

Vzhledem ke kapacitě koutu, doporučujeme maximálně 20 účastníků. Pokud vás bude chtít přijít víc, kontaktujte prosím recepci a domluvte si pronájem většího zázemí.

Je potřeba vybrat si vhodné datum a čas návštěvy. Pro objednávku prosíme o vyplnění objednávkového formuláře níže, kde si zvolíte počet dětí, délku skákání a další. Vaši objednávku je potřeba potvrdit ze strany recepce Jump Academy.

Cena a platba

Cena se odvíjí od počtu účastníků, délce skákání a výběru doplňkových služeb.

Objednávkový formulář níže vám umožní přehlednou cenovou kalkulaci.

Záloha je nastavena na částku 2 000 Kč a je třeba ji uhradit nejpozději týden po potvrzení objednávky s recepcí.

Platba je možná na recepci Jump Academy, a to v hotovosti nebo kartou.

Pokud potřebujete vystavit fakturu o uhrazení nebo s odloženou splatností, kontaktujte prosím manažera provozovny na provozniolomouc@jumpacademy.cz.

Máte otázku, na kterou jste nenašli odpověď?

Zavolejte nám na tel. 775 554 694, nebo napište na olomouc@jumpacademy.cz. Jsme tu pro Vás každý den v čase 9:00 – 20:00.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Dostupnost termínů pro rezervaci

Kalendář má pouze informativní charakter a nelze přes něj nelze provádět rezervace. Pro objednání narozeninové oslavy nás prosím kontaktujte telefonicky, mailem, nebo přes objednávkový formulář výše. Oslavu můžete objednat také osobně na recepci Jump Academy Olomouc.