Ať už pořádáte firemní akci, dětský tábor, veletrh nebo festival, a nebo jakoukoliv jinou sešlost, nabízíme vám doprovodný program pro děti: překážkové dráhy zaměřené na parkourové prvky a třeba i s vystoupením.

Tip: Pokud nepořádáte vlastní firemní akci a chtěli byste někam s kolegy přijít, podívejte se na nabídku teambuildingu v trampolínovém parku Jump Academy.

Jak to funguje

 • Máte termín akce a hledáte atraktivní program pro vaše návštěvníky a jejich děti?
 • Sestavte si program na míru
 • Udělejte rezervaci jednoduše online přes objednávkový formulář
 • Telefonicky doladíme detaily
 • Přivezeme si vlastní překážky a vybavení a zájemcům se postaráme o zábavu

Co od nás čekat

 • Děti milují naší opičí (překážkovou) dráhu a parkourový program
 • Přivezeme si vlastní vybavení, rekvizity a překážky, od vás potřebujeme jen prostor (minimálně 20 m2)
 • Trenéři a animátoři, kteří to umí s dětmi a rozvíří zábavu a úsměvy na tvářích dětí
 • Cool předváděčky a ukázky akrobatických triků (salta, přemety stojky,..)
 • Zájemci se naučí základy parkouru nové triky a prvky a zlepší si fyzičku

Pohodlí vašeho místa a vašich prostor

 • Nemusíte nikam cestovat, my přijdeme přímo k vám
 • Naše vybavení si sami vybalíme a zabalíme
 • Kromě prostoru dle objednávky a přípojky na elektřinu, nic nepotřebujeme

Jednoduchost, zábava, bezpečnost a kvalita jsou naše pilíře na doprovodných programech.

Jak akce vypadají

500+ recenzí s hodnocením 4.8/5 hvězdiček

4.7 z 5
4.7/5
4.9 z 5
4.9/5
5 z 5
5/5
MARCELA BLATÁKOVÁ
recenze z Google
5/5

Výborné a bezpečné vybavení herny, osobní dohled trenéra, který nejen dbal na bezpečnost, ale ukázal skoky, pomohl, poradil… děti si užily skvělé odpoledne.

DAVID MAREK
recenze z Google
5/5

Parkour byl skvělým doplňkem našeho olomouckého festivalu, ačkoli byl na úplně jiné téma. Program trenérů z Jump Academy přilákal pozornost hlavně dětí. Organizačně to bylo úplně v pohodě a příští rok to určitě zopakujeme.

Proč doprovodný program od Jump Academy?

Zážitek na míru

Zážitek na míru

Každá akce je jedinečná. Vždy jsou jiné podmínky, prostředí i zákazníci, proto trenéři program udělají takovým způsobem, aby vyhovoval každé skupině.

Více benefitů Jump Academy Olomouc…

Zábava každým coulem

Naši trenéři a animátoři ví jak na děti. Postarají se o zábavu, naučí děti základní parkourové prvky a pohyby a samozřejmě dohlíží na bezpečnost.

Věková, váhová ani množstevní omezení nejsou

Připravíme program pro děti, mládež dospělé nebo i kombinace. Stejně tak se přizpůsobíme tomu jestli bude 10 nebo 100 zájemců.

Flexibilita

Místo, čas, doba trvání a program lze plně přizpůsobit vašim potřebám a přáním.

Bezpečnost na prvním místě

Snažíme se, aby všechny aktivity byly maximálně bezpečné. Od dopomoci a záchrany ze strany trenéra až po žíněnky po každém dopadu.

Skrýt benefity

Časté otázky a odpovědi

Připravili jsme pro Vás přehled důležitých informací, které jsou pro větší přehlednost rozděleny do několika oblastí. Odpověď na otázku zobrazíte kliknutím na ikonu + na začátku otázky.

Průběh doprovodného programu a objednávka

Zpravidla se jedná o jednorázovou akci, která trvá několik hodin a je zaměřená pro děti a mládež. Připravíme sportovně zábavní program, zejména překážkové a opičí dráhy s prvky parkouru. Na vaši akci přivezeme minimálně 2 parkourové bedny a 2 žíněnky popř. airtrack, a další doplňky, které se dají různými způsoby kombinovat a vytvářet tak nové dráhy. Trenéři se po celou dobu věnují dětem, vysvětlují a ukazují prvky, a hlavně učí zábavnou formou.

Nabízíme několik forem programu, abychom vyhověli specifickým potřebám a očekáváním skupin. Zde jsou popisy dvou základních typů:

 • Skupinový workshop

Tato forma workshopu je typická pro 1 skupinu s omezenou skupinou účastníků (do 20 lidí). Trenéři mají předem připravený plán, který zahrnuje bezpečnostní instruktáže a metodické nácviky a různé techniky parkouru. Workshop trvá několik hodin a je ideální pro sportovní týmy, školní nebo jiné skupiny, které chtějí intenzivní výuku parkouru. V případě více účastníků je možné rozdělit se po skupinách.

 • Otevřený s volným přístupem

Program je méně strukturovaný a je ideální pro veřejné nebo firemní akce, kde účastníci mohou přicházet a odcházet, jak chtějí. Trenéři jsou k dispozici u stanovišť parkourového vybavení, a jsou připraveni se po celou dobu zájemcům věnovat. Od těch, kteří si chtějí vyzkoušet základy parkouru nebo si jen zaskákat pro zábavu po zkušené sportovce. Tento model je výborný pro zapojení velkého množství lidí bez nutnosti pevného rozvrhu.

Přijedeme na domluvené místo a v domluvený čas budeme mít vybalené a nachystané vybavení. Sestavené vybavení může vypadat např. takto:

Ve spodní části stránky je objednávkový formulář, kde si zvolíte balíček, dobu trvání programu a případně další volitelné položky.

Nevadí, přijedeme s vybavením za vámi autem. Pokud nejste z Olomouce, tak si účtujeme za kilometr 8 korun z obchodního centra Olympia Olomouc na vaši akci a zpět.

Pokud by bylo možné, rádi bychom měli přístup k zásuvce a rovný travnatý nebo betonový prostor na vybavení.

Cena a platba

Cena se odvíjí od doby trvání doprovodného programu, zvoleného balíčku a vzdálenosti od trampolínového centra Jump Academy. Kalkulačku ceny najdete v objednávkovém formuláři níže.

Záloha je nastavena na částku 2 000 Kč a je třeba ji uhradit 10 dní od objednání služeb a zároveň je potřeba mít zálohu uhrazenou nejpozději 14 dní před začátkem akce.

Doplatek je formou faktury splatný do 10 dnů od proběhlé akce.

Déšť může ovlivnit naše aktivity, ale jsme připraveni. V případě deště překážky přikryjeme a atrakce uzavřeme. Po dešti je osušíme a znovu otevřeme. O uzavření a znovu otevření stanoviště rozhodují trenéři a pořadatelé.
Pokud potřebujete změnit termín našich služeb, prosíme o nahlášení alespoň 72 hodin předem. Nejprve si potvrďte změnu s provozním manažerem, panem Materou, na telefonu 775 554 691 nebo emailem na provozniolomouc@jumpacademy.cz. Pokud nebudeme moci vyhovět novému termínu, vrátíme vám zaplacenou zálohu.
 
V případě zrušení celé akce činí storno poplatek výši zaplacené zálohy. Zrušení akce je ale potřeba nahlásit nejpozději 72 hodin před plánovaným začátkem objednaných služeb.

Máte otázku, na kterou jste nenašli odpověď?

Zavolejte nám na tel. 775 554 694, nebo napište na olomouc@jumpacademy.cz. Jsme tu pro Vás každý den v čase 9:00 – 20:00.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.