Trampolíny Olomouc - ideální místo pro první krůčky na trampolíně

Trampolíny Olomouc tvoří hlavní část skákací plochy parku (cca 50% veškeré skákací plochy). Najdete zde:

  • 37 samostatných trampolín různých velikostí a tvarů, které jsou kombinované dohromady
  • Zkosené trampolíny díky kterým máte pocit, že chodíte po stěně. 
  • Dvěma nejdelším trampolínám říkáme gymnastická dráha
  • Gymnastické dráhy jsou zakonečeny basketbalovými koši (slum dunk), na které můžete házet míčkem a skórovat jako hráči v NBA
  • Pro zvýšení variability arény jsme do prostor umístili i vystouplé obalené boxy, které je možné přeskakovat, nebo je využít jako doskočiště
  • A nakonec největší chloubou a velmi populární atrakcí je wipe out eliminator, otáčivé rameno, interaktivní atrakce. 

Proč cvičit na trampolínách Olomouc

Trampolíny posilují všechny svaly, vnitřní orgány a buňky celého těla. Skákání působí jako opakovaná zátěž od nulové gravitace do 5 násobku tělesné hmotnosti v krátkém čase.

Asi každý z nás chtěl někdy začít cvičit. S příchodem nového roku si spoustu lidí dává novoroční předsevzetí o tom, jak začnou hubnout, cvičit, zkrátka vylepšovat a starat se o své tělo, investovat do sebe. Začít se pravidelně věnovat nějaké nové aktivitě není vůbec jednoduché, k úspěchu mohou pomoci zejména správné sportovní návyky a obklopit se správným prostředím. Návyky jsou často diskutované a u veřejnosti známé, ale méně lidí si uvědomuje i důležitost prostředí. A právě naše trampolíny v Olomouci jsou ideálním prostředím pro udržení motivace ke cvičení.

Tato kombinace ideálně zatíží organismus a tím zvýší fyzickou kondici. Fyzická kondice pomáhá ke zdraví. Už nemusíte chodit do posilovny a tahat se s činkami, ale přijďte si zaskákat. Trampolíny Olomouc se na Vás těší!

Cvičení na trampolínách rozvíjí koordinaci, flexibilitu, vyváženě posiluje každou část těla

Rezervujte si vstup
on-line

Využijte zvýhodněnou on-line rezervaci vstupenek