Trampolínový park plný trampolín

Trampolíny Olomouc tvoří hlavní část skákací plochy parku polovinu celé naší plochy. Najdete zde 37 samostatných trampolín různých velikostí a tvarů, které jsou kombinované dohromady. Dále pak zkosené trampolíny, díky kterým máte pocit, že chodíte po stěně. V neposlední řadě pak dvě nejdelší trampolíny, kterým říkáme gymnastická dráha.

Proč trampolíny Jump Academy?

Cvičení na trampolínách rozvíjí koordinaci, flexibilitu a vyváženě posiluje každou část těla. Trampolíny posilují všechny svaly, vnitřní orgány a buňky celého těla. Pro zvýšení variability arény jsme do prostor umístili i vystouplé obalené boxy, které je možné přeskakovat, nebo je využít jako doskočiště.

V moři tramplín najdeš také naši největší chloubu a velmi populární atrakci – wipeout eliminator. Trampolíny ti pomohou tato dvě otáčivé ramena přeskočit. 😉

Na celou trampolínovou část je vidět z naší kavárenské zóny, takže můžete sledovat svého skokana během vychutnávání naší výborné kávy.

Asi každý z nás chtěl někdy začít cvičit, ale pravidelně se věnovat nějaké nové aktivitě není vůbec jednoduché. K úspěchu  Vám mohou pomoci zejména správné sportovní návyky a prostředí. Naše trampolíny v Olomouci jsou skvělým prostředím pro udržení motivace ke cvičení.

Skákání působí jako opakovaná zátěž od nulové gravitace do 5 násobku tělesné hmotnosti v krátkém čase. 

Kombinace skákání ideálně zatíží organismus, a tím zvýší fyzickou kondici, která napomáhá ke zdraví. Už nemusíte chodit do posilovny a tahat se s činkami, ale můžete si zaskákat u nás.

Rezervujte si vstup
on-line

Využijte zvýhodněnou on-line rezervaci vstupenek