Judo pro děti Olomouc

V kroužcích judo se Vaše děti naučí sebeovládání a respektu. Zároveň jim ukážeme, jak se vyhnout konfliktu, a jak se v případě potřeby ubrání. Základní hesla juda jsou: Minimální úsilí – maximální účinnost a Vzájemný prospěch

Tip: Bojové sporty nejsou nic pro vás? Podívejte se na naši celou nabídku kroužků pro děti.

Pro koho je kroužek určený

Místo a cena

Zvýhodněná cena platí pouze do 31.7.2022

Obsah kroužku

Kurzy doporučujeme navštěvovat 2x týdně.
 Vaše dítě tak udělá v krátké době super pokrok, a vy navíc získáte slevu 1 000 Kč (6 980 Kč 4 980 Kč za 2 hodiny týdně). Slevový kupón: 2TYDNE uplatníte v přihlášce níže. Nezapomeňte vyplnit dotazník pro oba termíny.

Proč kroužky u nás?

nakupy

Oběhněte si nákupy

Sídlíme v Obchodním centru Olympie – spousta obchodů, klidné prostředí a žádné fronty. Můžete si tu tak rychle a pohodlně zařídit všechny nákupy i dlouho odkládané povinnosti..

veronika_pluskalova

Extra třída

Čím vyšší kvalita, tím rychlejší pokroky. Vaše ratolest se u nás bude zdokonalovat na super náčiní a pod vedením top trenérů.

benefity

Na placení nejste sami

Přijímáme poukázky Benefit Plus, Sodexo, Edenred a Up. Vstupné tak nemusíte hradit komplet ze svého.

garance

Covid garance – 100% náhrada lekcí

Covid si na nás nepřijde. Pokud bude omezený provoz Jumpu z důvodu vládních nařízení, všechny lekce vám nahradíme.

odpocinkova_zona

Odpočinková zóna

Zatímco vaše děti budou skákat, vy se můžete uvelebit v naší odpočinkové zóně. Připravíme vám naši vyhlášenou kávu a vy se v klidu začtěte do své oblíbené knihy nebo využijte naši wifi.

Nabídka kroužků juda

DenDatumČasVěk
pátek23.9.2022 - 20.1.202316:00 – 17:005 – 8 let
pátek23.9.2022 - 20.1.202317:00 – 18:005 – 8 let
pátek23.9.2022 - 20.1.202318:00 – 19:005 – 8 let
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Zobrazit více…

Kroužek judo Olomouc

Pohyb je pro zdravý vývoj dětí velmi důležitý. Jak ale vybrat pro dítě ten správný sport? Někdy to může být opravdu oříšek! V Jump Academy pro vás proto stále rozšiřujeme nabídku sportovních kroužků. Těšte se na Judo pro děti!

Co je to judo? 

Hlavní důvod, proč většina rodičů chce, aby se jejich děti věnovaly judu,  je fakt, že judo nabízí skvělý způsob, jak se naučit bránit. Judo je populární individuální úpolový sport, jehož cílem je překonání soupeře. Toto japonské bojové umění založil profesor Jigoro Kano. Vytvořil jej z vybraných chvatů starého bojového umění jiu-jitsu a v roce 1882 založil také vlastní školu nazvanou KODOKAN-judo. Po letech se z tohoto bojového umění stal bojový sport s pevně danými pravidly, v němž judisté soutěží v několika váhových kategoriích.

 • V roce 1907 se judo a jiu-jitsu poprvé objevilo v našich zemích
 • Od roku 1919 byl zahájen organizovaný výcvik 
 • Od roku 1964 je judo součástí letních olympijských her
 • Náš skvělý judista Lukáš Krpálek je dvojnásobný olympijský vítěz z let 2016 a 2021, mistr světa z let 2014 a 2019 a trojnásobný mistr Evropy mezi seniory.

Judo klub Olomouc v Jump Academy 

Hledáte Judo klub Olomouc? V České republice existuje spousta sportovních klubů, například Judo Academy. Pokud se ale poohlížíte jinde a Judo Academy pro vás není to pravé, najdete kroužky juda pro děti i u nás v Jump Academy v Olomouci.

Jak probíhá kroužek Judo Olomouc?

Judo pro děti začíná rozcvičkou, pak následuje výuka nových technik a procvičení těch starších. V hlavní části tréninku se děti věnují samotnému cvičnému zápasu. Zkušení trenéři vždy obsah hodiny připraví na míru účastníkům. Děti se věnují také posilování a pomocí zábavných her si zlepšují fyzičku.

V judu, tak jako v jiných sportech, existuje morální kodex, ve kterém si děti osvojí zásady přátelství, úctu k soupeři i sebeovládání. Judo není o hrubé síle a nabyté dovednosti se nesmějí zneužít například k šikaně jiných dětí.

Judo Olomouc – Co budete potřebovat?

 • Kimono judo? Na začátku není třeba mít kimono na judo. Dětem stačí pohodlné sportovní oblečení – tričko, mikina a tepláky (bez zipů, knoflíků a šňůrek).
 • Pokud se rozhodnete kimono na judo si pořídit, hledejte speciální kimono určené přímo na Judo. Je vyrobeno z pevnějšího materiálu a déle vydrží.
 • Na podložkách se cvičí naboso
 • Lahev s pitím

Proč se rozhodnout právě pro Judo Olomouc?

 • Děti se naučí sebeobraně
 • Jak se postupně zdokonalují, získávají potřebnou sebedůvěru
 • V kolektivu se děti učí disciplíně a respektu
 • Motivace k postupu formou barevných pásů
 • Judo je individuální sport, děti mají šanci ukázat, co dokážou
 • Je vhodné pro chlapce i dívky
 • Ideální věk, kdy s Judem začít, je okolo 6 let

Přihlaste své děti na kroužek juda v Jump Academy ještě dnes!

Zobrazit méně…