Capoeira pro děti Olomouc

Chtěli byste pro Vaše dítě něco nového a neotřelého? Vyzkoušejte capoeiru.

Bojové umění, tanec a akrobacie. To vše je tradiční brazilské bojové umění capoeira. Nejde o klasický kontaktní bojový sport, ale spíše o tanec, během kterého se boj předstírá. Každý trénink je sestaven tak, aby hravou a zábavnou formou rozvíjel základní pohybové dovednosti a akrobatické prvky využívané v capoeiře. Děti jsou vedeny k toleranci, zdravému sebevědomí, respektu a odpovědnosti. Nově získané dovednosti vám předvedou na závěrečném vystoupení. Tréninky povedou zkušení žáci z klubu Vem Camará Capoeira Olomouc pod vedením úřadujícího mistra ČR Pavla Mrňky.

Tip: Je pro vás capoeira až moc neotřelá? Mrkněte na celou nabídku kroužků pro děti a vyber něco jiného. 

Pro koho je kroužek určený

Místo a cena

Obsah kroužku

Kurzy doporučujeme navštěvovat 2x týdně.
 Vaše dítě tak udělá v krátké době super pokrok, a vy navíc získáte slevu 1 000 Kč. Slevový kupón: 2TYDNE uplatníte v přihlášce níže. Nezapomeňte vyplnit dotazník pro oba termíny.

Proč kroužky u nás?

Oběhněte si nákupy

Oběhněte si nákupy

Sídlíme v Obchodním centru Olympie – spousta obchodů, klidné prostředí a žádné fronty. Můžete si tu tak rychle a pohodlně zařídit všechny nákupy i dlouho odkládané povinnosti..

gymnastka

Extra třída

Čím vyšší kvalita, tím rychlejší pokroky. Vaše ratolest se u nás bude zdokonalovat na super náčiní a pod vedením top trenérů.

Přijímáme benefity

Na placení nejste sami

Přijímáme poukázky Benefit Plus, Pluxee (Sodexo), Edenred a Up. Vstupné tak nemusíte hradit komplet ze svého.

garance vrácení peněz

Covid garance – 100% náhrada lekcí

Covid si na nás nepřijde. Pokud bude omezený provoz Jumpu z důvodu vládních nařízení, všechny lekce vám nahradíme.

odpocinkova_zona

Odpočinková zóna

Zatímco vaše děti budou skákat, vy se můžete uvelebit v naší odpočinkové zóně. Připravíme vám naši vyhlášenou kávu a vy se v klidu začtěte do své oblíbené knihy nebo využijte naši wifi.

Rozpis kroužků capoeira na 1. pololetí školního roku 2024/25

Odkaz na omluvenkový formulář
DenDatumČasVěk
úterý17.9.2024 - 21.1.202516:30 – 17:305 – 13 let
 1. Můžete se těšit na super zábavnou kombinaci boje, akrobacie a tance.
 2. Nepotřebujete žádnou speciální výbavu, bohatě bude stačit pohodlné oblečení, které zakryje kolínka a protiskluzové ponožky (zakoupíte na recepci). Není potřeba speciální oděv, stačí sportovní oblečení.
 3. Výuka probíhá v malých skupinkách, které umožňují individuální přístup dle věku a schopností dětí. Ideální pro seznámení s tímto sportem i pro rozšíření stávajících dovedností. 
 4. Každá hodina se skládá z rozcvičky a her na zahřátí, nácviku pádů, tréninku akrobacie a finálního protažení. 
 5. Hrát se bude na speciální podlaze, která dětem poskytne bezpečné prostředí a pevnou půdu pod nohama. Speciální podlaha nabídne díky odpružení super prostředí pro nácvik akrobacie.

Zobrazit více…

Na koho se můžete těšit?

 • Jméno: Pavel Mrňka
 • Zkušenosti: 12 let cvičí capoeiru
 • Ocenění: Mistrovství ČR: 1. místo 2019, 1. místo 2022, Liberec open: 2. místo 2017, 2. místo 2018, 2. místo 2021, Slovakia open: 1. místo 2019, 2. místo 2022, Mistrovství Evropy: 3. místo 2018
 • Jméno: Adam Poláček
 • Zkušenosti: 9 let cvičí capoeiru a 6 let trénuje parkour
 • Ocenění: Mistrovství ČR: 2. místo 2018, 3. místo 2019, 1. místo 2022, Liberec open: 2. místo 2021, Slovakia open: 2. místo 2022, 2018

 

Proč dva trenéři?

Abychom všem dětem mohli dopřát kvalitní a odbornou výuku dle jejich potřeb a zkušeností. Tak ahoj, doufáme, že se uvidíme na tréninku!

Zobrazit méně…