Taneční kroužek pro děti Olomouc

Street dance, pop, nebo hip hop? U nás si volit nemusíte! Pokud vaše dítko propadlo tanci, ale zatím přesně nevíte, který styl je ten pravý, nevěšte hlavu. Náš taneční kurz je univerzální průpravou. Naučíme se s dětmi základy, které pak budou moct využít v každém tanečním stylu.

Tip: Taneční není to pravé ořechové? Mrkněte na celou nabídku kroužků pro děti a vyber něco jiného.

Pro koho je kroužek určený

Místo a cena

Obsah kroužku

Kurzy doporučujeme navštěvovat 2x týdně.
 Vaše dítě tak udělá v krátké době super pokrok, a vy navíc získáte slevu 1 000 Kč. Slevový kupón: 2TYDNE uplatníte v přihlášce níže. Nezapomeňte vyplnit dotazník pro oba termíny.

Proč kroužky u nás?

Oběhněte si nákupy

Oběhněte si nákupy

Sídlíme v Obchodním centru Olympie – spousta obchodů, klidné prostředí a žádné fronty. Můžete si tu tak rychle a pohodlně zařídit všechny nákupy i dlouho odkládané povinnosti..

gymnastka

Extra třída

Čím vyšší kvalita, tím rychlejší pokroky. Vaše ratolest se u nás bude zdokonalovat na super náčiní a pod vedením top trenérů.

Přijímáme benefity

Na placení nejste sami

Přijímáme poukázky Benefit Plus, Pluxee (Sodexo), Edenred a Up. Vstupné tak nemusíte hradit komplet ze svého.

garance vrácení peněz

Covid garance – 100% náhrada lekcí

Covid si na nás nepřijde. Pokud bude omezený provoz Jumpu z důvodu vládních nařízení, všechny lekce vám nahradíme.

odpocinkova_zona

Odpočinková zóna

Zatímco vaše děti budou skákat, vy se můžete uvelebit v naší odpočinkové zóně. Připravíme vám naši vyhlášenou kávu a vy se v klidu začtěte do své oblíbené knihy nebo využijte naši wifi.

Rozpis kroužků tance na 1. pololetí školního roku 2024/25

Odkaz na omluvenkový formulář
DenDatumČasVěk
středa18.9.2024 - 22.1.202516:30 – 17:305 – 9 let
  1. Namixovali jsme super zábavnou kombinaci tanečních stylů, her a akrobacie.
  2. Nemá vaše dítko sparing partnera? Nevadí! Kurz mohou absolvovat i jednotlivci.
  3. Nepotřebujete žádnou speciální výbavu, bohatě bude stačit pohodlné oblečení, které zakryje kolínka a z hygienických důvodů také protiskluzové ponožky (nakoupíte u nás na recepci).
  4. Výuka probíhá v malých skupinkách, které umožňují individuální přístup dle věku a schopností dětí. Úplní začátečníci i mírně pokročilí jsou vítáni. 
  5. Každá hodina se skládá z rozcvičky, her, trénování akrobatických prvků a nácviku choreografie, kterou vám děti předvedou na závěrečném vystoupení.
  6. Tančit se bude na gymnastické podlaze, která dětem poskytne bezpečné prostředí a pevnou půdu pod nohama. Součástí sálu je i velké zrcadlo, které je při výuce tance téměř nutností.

Zobrazit více…

Taneční škola pro děti Olomouc

Jump Academy už není jen trampolínové centrum! Stává se z něj i taneční škola a chystáme pro vás taneční kroužky pro děti.

Talent dětí je třeba rozvíjet již od malička, a k tomu jsou přímo ideální naše taneční kroužky! S tancem u nás tedy mohou začít i ty nejmenší děti, již od 4 let. Naši zkušení lektoři si je rozdělí do skupinek podle věku a také podle toho, zda jsou úplní začátečníci nebo již pokročilí tanečníci. Jedna lekce trvá 45 minut.

Děti se učí základní taneční prvky a také první taneční pojmy. Rozvíjejí svou motorickou koordinaci, spolupracují s ostatními dětmi, učí se naslouchat rytmu hudby. Postupně zvládají i složitější taneční choreografie.

Jak se přihlásit na kroužek tancování?

Přihlašování na tanec probíhá formou online zápisu. Stačí si vybrat vhodný kurz podle tanečního stylu, vyplnit pár osobních údajů a je hotovo! Taneční škola Olomouc už se na vás těší!

Proč je tancování pro děti ideální?

Tancování pro děti je skvělým způsobem, jak si zlepšit koordinaci, udržet se fit, naučit se fungovat v kolektivu, a hlavně si užít spoustu zábavy! Na kroužcích tance děti potkají stejně laděné vrstevníky a vznikají tak i nová přátelství.

,,Vedeme děti k lásce k pohybu.“

 

Street dance

Všechny street dance styly mají společný základ. Nejdůležitější je pro ně svoboda a uvolněnost! Vznikaly totiž ve volném čase dětí a teenagerů, kteří svůj temperament, kreativitu a okamžitou inspiraci projevovali bez nějakého vedení přímo na ulicích, v parcích a na školních hřištích… Vzniklo tak postupně několik podskupin – hip hop v New Yorku, dance hall s hudbou reggae na Jamajce, break dance a spousta dalších.

Tanec Olomouc

Dnes tanec učí taneční škola Olomouc, která nabízí taneční kroužky z oblasti street dance, kde si přijdou na své milovníci tance a tancování v různých podobách. Dnes už má totiž street dance ustálená pravidla a potřebuje vedení, a například contemporary dance (současný tanec) můžete studovat i na konzervatoři! My zatím nabízíme taneční kroužky jako vhodnou pohybovou průpravu pro vaše děti, která jim dá i dnes tolik potřebnou radost ze života.

Naučíme vaše děti tancovat! Přihlaste je ještě dnes!

Zobrazit méně…