Zobrazit více…

Jaké taneční styly patří do street dance?

Původ tohoto tanečního stylu bychom museli hledat na amerických ulicích a je spojován i s typickou hudbou a oblečením. Jistě si hned vybavíte mladíka s kalhotami proklatě nízko, v dlouhém vytahaném triku nebo dresu, s čepicí kšiltem vzad a ověšeného zlatými řetězy. Ve street dance, jak už jsme zmínili, je nejdůležitější svoboda a uvolněnost, a díky tomu často vznikají zajímavé a neotřelé taneční choreografie, které přinášejí pocit euforie nejen samotným tanečníkům, ale i přihlížejícím.

  • Hip hop
  • Break dance
  • House dance
  • Electric boogie
  • R&B
  • Popping

a další…

Street dance kroužek

Kroužky Street Dance jsem určeny děvčatům i chlapcům již od 6 let. Děti budou na začátku kurzu rozděleny do skupin podle věku a úrovně pokročilosti. Klademe důraz na správné držení těla a všestranný pohybový rozvoj. Děti se zábavnou formou naučí moderní krokové variace, základy rytmiky i jednoduché choreografie.

Street dance pro děti

V současné době se zaměřujeme na všeobecný taneční kroužek. Děti se naučí základy tanců. Do budoucna pak mohou začít navštěvovat jeden z našich chystaných Street dance kroužků. Pohybové základy již budou mít za sebou, a mohou rozvíjet choreografii jednotlivých street dance pro děti.

Street dance Olomouc jsou vhodné pro všechny, kdo milují hudbu, rádi se hýbou do rytmu a chtějí se přiučit něčemu novému.

Zobrazit méně…

Street dance pro děti

Většina dětí miluje hudbu a tanec! Máte doma také malou tanečnici nebo tanečníka? Chcete, aby poznali stejně naladěné děti a naučili se tančit street dance pro děti pod vedením zkušených lektorů? Přihlaste je k nám do kroužků Street dance!