Přizpůsobte si výšku dle své úrovně

Seskokovou pyramidu jsme navrhli tak, aby poskytovala různé úrovně obtížnosti díky několika různým výškám odrazových ploch, ze kterých jde seskočit do měkkého vzduchového polštáře.

Pyramida pomáhá akrobatům získat více času ve vzduchu mezi odrazem a dopadem, protože je na vyvýšeném místě. Je proto ideálním místem pro ty, kteří se chtějí naučit akrobatické prvky bez nutnosti použít trampolínu. Trampolína také pomůže získat více času na provedení triku ve vzduchu (výsledek), ale mechanika odrazu a trajektorie letu je jiná.

Častým problémem těch, kteří se chtějí naučit salta bez pomoci trampolíny, je to, že nemají dostatečný odraz do výšky, protože jejich nohám chybí síla. Na seskokové pyramidě naberete výšku už jen tím, že vyjdete schody. Zdolání jejího vrcholu je navíc dobrý posilovací trénink (a pro někoho dostatečná výzva 😅).

Pokud máte strach z přetočení přes hlavu, vyzkoušejte do vzduchového polštáře skočit kotoul.  Začněte z nejnižšího schodu a jakmile se budete cítit komfortně, tak si zvyšte obtížnost tím, že půjdete do vyššího patra.

Každého mírně pokročilého skokana na první dobrou napadne, že je možné skákat do vzduchového polštáře triky jako protažené salto vzad (layout back flip). Co kdybyste skočili salto bokem (side flip) na druhou stranu, než jste zvyklí?

Rezervujte si vstup
on-line

Využijte zvýhodněnou on-line rezervaci vstupenek