Ano! V Jumpu máme pyramidu!

Skákací pyramida představuje skvělý tréninkový prostor pro všechny, kteří si chtějí bezpečně vyzkoušet nebo zdokonalit své akrobatické kousky. Proč pyramida? No abyste mohli trénovat kousky z několika různých výšek. Od pár desítek centimetrů po skoro 2 metry. Skákat z pyramidy v Egyptě by asi bolelo, ale u nás se skáče do měkoučké nafukovací peřinky – vzduchového polštáře.

Využijte možnosti zaskákat si zábavně a přitom bezpečně!

Jsem začátečník

Pyramida není jenom na trénování triků. Je to jedna z nejoblíbenějších atrakcí i na zábavu a adrenalinový zážitek v jednom. Zkus si s přáteli udělat challange, kdo dokáže skočit z vrcholu pyramidy. Že je pro tebe vrchol pyramidy málo? Dobře! Zkus skočit po zádech a ještě k tomu zavřít oči :).

Chceš utahat své děti? Skvělý, opět ideální atrakce. Aby se děti dostaly na vrchol atrakce, musí nejdříve vylézt do skoro dvou metrů. No a když takto skočí desetkrát, tak už je to jako vylézt do 6. patra v paneláku.

Tipy pro pokročilé

Pyramida je ideálním místem pro učení a zlepšování Vašich akrobatických prvků. Salto vpřed nebo vzad, zdolávání pyramidy ve stylu parkouru a stovky dalších využití této atrakce. Pyramida je pro Vás jako stvořená.

Pozor ale! Při skákání jsou velice důležité i dopady. Dopady do airbagu Vám pomohou správně padat. Díky vybudování správného návyku pak nezraníte při dopadech na nějaké tvrdší podlahy.

Rezervujte si vstup
on-line

Využijte zvýhodněnou on-line rezervaci vstupenek