To nejlepší na trénink parkouru

Představujeme Vám parkourovou zónu. Tato zóna je navržena tak, aby nabídla neomezené možnosti pro zábavu a výzvy pro všechny parkouristy, poloparkouristy i neparkouristy.

Parkourová zóna je vybavena dvěma náběhovými rampami a dvěma velkými parkourovými bednami, které Vám umožní dynamické a vzrušující skoky a pohyby.

Potřebuješ inspiraci ke skokům?

Jsem začátečník

Náš tým trenérů je zde pro Vás, aby Vám poskytl pomoc při sestavování a využívání parkourové zóny. Chceme, aby jste se cítili bezpečně a mohli jste plně užívat všechny výhody této úžasné atrakce.

Takže pokud jste připraveni na vzrušující skoky, neuvěřitelné triky a zábavné dobrodružství, neváhejte a navštivte naši parkourovou zónu v Jump Academy. Jsme si jisti, že Vás tato atrakce bude maximálně bavit a budete chtít v parku strávit minimálně další hodinu.

Tipy pro pokročilé

Tuto parkourovou zónu je možné doplnit přenosnými přeskokovými překážkami a zónu si tak přizpůsobit podle sebe. V blízkosti této části parku jsou také sportovní gymnastické trampolíny a molitanová jáma. Možností, jak zkombinovat atrakce pro ty nejlepší triky, je skoro nekonečno.

Rezervujte si vstup
on-line

Využijte zvýhodněnou on-line rezervaci vstupenek