Vylepšete své skokové dovednosti díky parkour zóně

Parkour zóna se skládá z přesuvných přeskokových beden a statických překážek různých velikostí. Rozmanitost, množství a variabilita překážek nabízí nepřeberné množství tréninkových příležitostí. Takové lego pro parkouristy. Sami si můžete určit obtížnost podle své úrovně a objevovat stále nové kombinace pohybu.

Díky přeskokovým technikám se naučíte lepší koordinaci svého těla a orientaci v prostoru (odhad vzdáleností). Můžete rozvíjet svou kreativitu a vymyslet sestavu, kterou ještě nikdy nikdo před vámi neskočil, nebo se rozhodnout splnit známé výzvy jako třeba vylézt našikmenou zeď nebo seskočit z vyvýšené platformy.

Potřebuješ inspiraci ke skokům?

Začátečníci se mohou pokusit vylézt na vyvýšené platformy (wall-climb), a to tak, že se rozeběhnou proti šedé našikmené ploše a nohama se odrazí nahoru. Pokud je to příliš snadné, můžou se pokusit zdolat úplný vrchol za pomocí červené odrazové stěny.

Vymyslete si svoji vlastní trasu, do které můžete podle svých schopností zařadit přeskoky překážek (např. double kong), zakomponovat našikmené plochy třeba na wall-flip (salto vzad za pomocí stěny) a zakončit seskokem v saltu do dopadové žíněnky.

Rezervujte si vstup
on-line

Využijte zvýhodněnou on-line rezervaci vstupenek