Vypilujte doskoky díky dopadové žíněnce

Dopadová žíněnka je užitečnou pomůckou pro všechny, kdo se snaží natrénovat doskoky při akrobatických kouscích na rovném povrchu. Kvůli bezpečnosti je vždy lepší začít trénovat na měkkém povrchu, který dokáže odpustit případné nedokonalosti a následně přecházet na vyšší úroveň a posouvat se na tvrdší podložky.

Dopadové žíněnky mají speciální protiskluzový povrch, díky čemuž máte při odrazech i dopadech lepší kontrolu nad svým tělem. Vyrobené jsou z měkké pěny a po stranách mají vzduchové otvory, které pomáhají tlumit nárazy. Díky tomu jsou vhodné jak pro trénink gymnastických a parkourových triků, tak technik bojového umění.

K čemu je možné využít dopadové žíněnky?

Děti a začátečníci mohou dopadové žíněnky využít pro zdokonalování se v základních gymnastických prvcích, jako jsou kotouly či přemety. A vzhledem k tomu, že jsou žíněnky snadno přemístitelné, je možné je využít jak v parkour zóně, tak při skocích do molitanových kostek nebo na gymnastické podlaze.

Pokročilí mohou díky žíněnkám vypilovat dopady náročných skoků, jako je salto bokem (sideflip), salto vzad (backflip) nebo rotace bokem (front flip 360). A kdo si troufne, může vyzkoušet i náročné triky jako je double kong, nebo dokonce triple sideflip.

Rezervujte si vstup
on-line

Využijte zvýhodněnou on-line rezervaci vstupenek