2 nafukovací palice známé jako battle beam

Souboje na kladině jsou skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí vyzkoušet něco nového a neobvyklého. Můžete se utkat s přáteli, rodinou nebo dokonce si vytvořit turnaj, kde se setkáte s dalšími odvážlivci a bojovníky. Tato aktivita je perfektní pro oslavy narozenin, teambuildingové akce, nebo prostě jen pro zábavné odreagování se.

Proč bettle beam?

Pokud hledte vzrušení a soutěžení, tyto bitky jsou pro Vás to pravé. Jsou to dvě nafukovací palice, které Vás zavedou do světa zábavy a soutěže.

Jak to asi funguje? Představte si kamaráda, který s touto “mlátičkou” stojí na jednom konci kladiny a Vy stojíte na opačném konci. Vaším úkolem je co nejdéle zůstat na nohou, zatímco se navzájem snažíte z kladiny vyšoupnout a získat vítězství.

Můžete si zafajtovat na malé gymnastické kladině nebo na červeném molitanu mezi oběma pásy gymnastické dráhy, či na air tracku. Možnosti jsou skutečně neomezené. Beattle beam můžete použít téměř všude!

Přijďte a vyzkoušejte tento unikátní zážitek u nás v trampolínovém centru. Tato adrenalinová bitva nabízí nejen zábavu, ale i neuvěřitelné okamžiky napětí a soutěže!

Rezervujte si vstup
on-line

Využijte zvýhodněnou on-line rezervaci vstupenek