Jumping Dance

Vyzkoušejte jumping fitness Brno!

Nabízíme Vám nově několik fitness lekcí v našem trampolínovém centru. Chcete zhubnout? Chcete zvýšit svoji svalovou sílu? Chcete vytvarovat své problémové partie? Nebo se chcete jen cítit skvěle?

Přijďte do Jump Academy Brno vyzkoušet cvičení na trampolínách. Při balančním cvičení zapojíte mnohem více svalových skupin než při běžném cvičení a celý trénink je pak mnohem efektivnější. Vzhledem ke všem benefitům cvičení naši metodou, Vás navíc celý trénink vyjde cenově jako nejlevnější fitness v Brně.

Intervalový trénink na trampolínách… nejlepší fitness pro ženy Brno

Lekce jsou vedeny profesionálními trenéry a trenérkami v souladu s moderními názory odborníků o intervalovém tréninku pro zvýšení tělesné kondice, efektivní hubnutí a upevnění celkového zdraví. Kombinací rychlého a pomalého skákání spotřebujete velké množství energie, spálíte kalorie a navíc spalování potrvá ještě několik hodin po tréninku, hubnout tedy můžete i následující den, když třeba sedíte v práci u počítače. Díky správně zvolenému posilování navíc vytvarujete svoje svaly a podpoříte kardiovaskulární systém. Cvičení na trampolíně je skvělým prostředkem jak zlepšit koordinaci svých pohybů, zlepšuje pohyb lymfy, je tedy prevencí otoků nohou, které ženy často trápí. Tento typ dámského fitness je prevencí osteoporózy, která trápí většinu ženské populace středního věku. Jumping fitness v Jump Academy Brno Vás bude bavit, odbouráte díky němu stres a vyspíte se dorůžova.

Skákání jednoduše způsobuje dobrou náladu a té není nikdy dost!

Fitness pro ženy Brno, vyberte si…

Jumping Euphoria Brno

„Relaxuj aktivně v Jump Academy Brno“
Lekce je zaměřená na posilování, strečink, ale i relaxaci mysli. Jedná se o kombinaci aktivní práce na trampolínách a klasické body and mind lekce (pilates, core training, poweryoga, therapy yoga).

Jumping Fitness Brno

„Shoď přebytečná kila v Jump Academy Brno“
Kardio lekce se zaměřením na redukci hmotnosti. Intervalový trénink s vhodnou intenzitou kardio záteže dle moderních metod pro efektivní pálení tuků.

Jumping Workout Brno

„Vytvaruj efektivně svaly v Jump Academy Brno“
Cvičení zaměřené na posilování. Každá lekce začíná kardio tréninkem pro správné rozehřátí svalů. Po té následuje delší posilovací sekvence, především s vahou vlastního těla.

Fitness Brno… proč v Jump Academy?

Nabízíme zázemí moderního sportovního centra. Prostor volné zóny, kde cvičební lekce probíhají je klimatizovaný, stejně jako celý náš jump park, během cvičení na trampolínách se tedy budete vždy cítit příjemně. Své věci si můžete odložit do uzamykatelných skříněk v prostorné šatně. Pro svěží pocit po dámské fitness lekci můžete využít naše sprchy. Po lekci nemusíte pospíchat domů, ale můžete si odpočinout v naší relaxační zóně s nealko nápojem či kávou z naší nabídky.

Jsi trenér fitness s licencí nebo parkourový nadšenec či zkušená gymnastka, něco umíš a chceš u nás pracovat? Kontaktuj provozního managera naší pobočky. (kontakty Jump Academy Brno)