HADO: hra která spojuje sport a virtuální realitu (vr) v Brně

Virtuální realita Brno - úplně nový druh zábavy

Virtuální realita Brno (nebo také VR Brno) je v znamení HADO. HADO je týmový sport, ve kterém proti sobě soupeří červený a modrý tým. Hráči se volně pohybují v reálné bitevní aréně, výbavu tvoří pouze bezdrátový display před očima a na zápěstí senzor, který snímá gesta a pohyb hráčů. Hrát vás může najednou až šest (3v3).

Zápasíte proti reálným oponentům, nebo v případě menšího počtu hráčů lze trénovat proti virtuálním protivníkům (BOTI). Vaším cílem je strefit virtuální životy které se nachází před každým protivníkem. Za každou trefu dostává Váš tým bod. Tým s větším počtem bodů na konci kola vyhrává.

Mimo házení virtuálních míčů můžete taky vyvolat štít, který vyblokuje protivníkovy střely a možná tak zachrání spoluhráče právě v ten nejdůležitější okamžik! Jedno kolo trvá 80 vteřin u kterých se pořádně naběháte, naskáčete a zapotíte.

Virtuální realita Brno - zážitek i z pozice diváka

Aréna VR Brno pro HADO má velikost 10×6 metrů po kterých se volně pohybujete. Můžete běhat, skákat nebo se i plazit. Na koncích arény se nachází dva QR bannery které snímá Vaše helma a snímací kamerka (EYE) nad arénou. Právě EYE kamera snímá celý zážitek z pohledu nad hráči, a streamuje obraz arény do televize.

Na obrazovce i jako divák uvidíte virtuální prvky které vidí samotní hráči (virtuální míče, štíty, životy), průběžné skóre, statistiky o hráčích, skill set jednotlivých hráčů atd. Sledovat zápasy a povzbuzovat svých známých nebo dětí můžete jak vedle arény, tak i z naší relaxační zóny. HADO je tak skvělá zábava nejen z pozice hráče, ale i z pozice diváka!

Rádi u hry spálíte nějakou tu kalorii?

Pak je naše vr herna Brno Jump Academy pro vás jako stvořená. Poctiví hráči určitě neodejdou z HADA bez kapky potu. Mimo statistik o nejlepším, nejproduktivnějším nebo nejpřesnějším hráči Vám naše VR aréna naměří, kolik metrů jste za hru naběhali!

Augmented reality (rozšířená realita) Brno - hra pro každého

AR (nebo také VR) Brno je pro svůj mimořádný zážitek velmi oblíbené u dětí, mládeže i dospělých. Nezáleží na věku ani jestli jste sportovec nebo hráč video her. Nenásilnou formou hry rozhýbete celé tělo a potrénujete mozkové závity. V České republice se jedná o novinku a zatím první arénu, kterou nenajdete nikde jinde, než právě v Jump Academy Brno!

VR herna Brno - vstupenky jsou k prodeji pouze na místě a nejsou součástí běžného vstupného.