Hledáte sportovní kroužky pro děti v Brně?

Nabízíme pravidelné sportovní kroužky pro děti Brno. Registrační formulář najdete v detailu jednotlivých kroužků.

Přijďte si k nám zasportovat! Sportovní kroužky Brno nově pro vás v Jump Academy.

Náš trampolínový park se nachází v OC Futurum, které je dostupné MHD a má velké venkovní i vnitřní parkoviště. Obchodní centrum nabízí rodičům možnost zajít si na nákupy a nechat dítě pod dohledem našich trenérů. V případě, že nestihnete dítě ze sportovního kroužku vyzvednout, může na Vás počkat v zázemí naší relaxační zóny, kde na něj dohlédne tým z recepce. Aréna je moderně vybavená, kromě samotných trampolín mohou děti vyzkoušet basketbalovou zónu, ninja bojovníka, oblíbený eliminátor nebo třeba první fyzický e-sport HADO a další… 

Naše prostory jsou klimatizované. Nemusíte mít tedy obavy, že by se Vaše malé gymnastky a šikovní parkouristi na sportovním kroužku pro děti cítili během teplých měsíců nekomfortně. Sociální zázemí našeho trampolínového parku je vždy čisté. Je prostorné a součástí jsou i sprchy. Vaše dítě se tedy po gymnastickém či parkourovém kroužku může také osprchovat. V šatnách máme skříňky se zámkem, kam si mohou děti během tréninku bezpečně uložit své věci. Pracovnice recepce povedou také pravidelný zápis docházky. Na vyžádání si tedy budete moci ověřit, jestli Vaše dítě na  kroužek skutečně dochází.

>>> Registrujte se na kroužek ještě dnes <<<

Jump Academy nově nabízí pro Vaše děti sportovní kroužky pro děti Brno. Lekce vedou profesionální trenéři, kteří obtížnost přizpůsobí věku a pokročilosti dětí. 

Pro děvčata Vám nabízíme sportovní kroužek gymnastiky, určený pro děti ve věkovém rozmezí 3-7 let a 8-15 let. Pro smíšené kolektivy pak parkour kroužek pro děti ve věkovém rozmezí 6-10 let a 11-15 let.

Trénink je vedený zábavnou formou, děti se naučí rozvíjet svoji obratnost, rychlost, sílu a prostorovou orientaci, rozšíří smysl pro týmovou hru. V neposlední řadě posílí svou kondici a naučí se akrobatické kousky. Ve sportovním kroužku budou používat pomůcky ke cvičení a hlavním cvičebním nářadím jsou v Jump Academy samozřejmě trampolíny a parkour zóna. V naší brněnské jump aréně máme dvě dlouhé trampolíny, kterým říkáme gymnastická dráha a lze na nich trénovat celé sestavy.

Už jste si vybrali sportovní kroužek pro své dítě?

Pak nezapomeňte vyplnit registrační formulář v detailu kroužku