Nudí Vás běžná realita? Zkuste tuhle!

9D kino Brno nadchne děti, ale i dospělé.

Každý z nás touží prožívat různé výjimečné emoce. Někdo touží po adrenalinu, jiný po zábavě, a nebo třeba po strachu. To, co se v minulosti zdálo jako naprosté sci-fi, je dnes realitou.

9D kino Brno toho nabízí mnohem více. Může Vás přenést do světů, které si jen stěží dokážete představit.

9D kino Jump Academy Brno

9D kino Brno uchvátí naprosto všechny a zapojí všechny Vaše smysly!

9D kino Brno

9D kino Brno je vlastně takové „vajíčko“, do kterého se pohodlně usadíte. Společně s naší obsluhou z Jump Academy si vyberete film, na který se budete dívat, obsluha 9D kina Vám nasadí speciální VR brýle, ujistí se, že je vše v pořádku a jde se na to!

Sedačka na které budete sedět, mění svoji polohu více jak stokrát za minutu. Má různé vibrace a vy tak doslova prožíváte a cítíte další dynamický rozměr. „Vajíčko“ se navíc různě naklání a fouká vzduch. Budete naprosto pohlceni ve virtuální realitě našeho 9D kina. Vše podtrhuje dokonalý prostorový zvuk, který dokonale ošálý Váš mozek. Film na 9D kině nejen že vidíte, slyšíte a cítíte. Na 9D kině jste přímo součástí filmu!

Přečtěte si více o virtuální realitě

  • Zorné pole Bionic 360 °, rozlišení 1080P HD
  • Interaktivní kabinka s dynamickými pohyby
  • Jedinečný design s ambientním podsvícením
  • Bohatý obsah – fantazie, o kterých jste kdy snili, se teď plní
  • Délka projekce 5-15 minut (podle projekce – na dotaz)
  • Špičková zábava během oslav narozenin

Zažijete jedinečnou „jízdu“!

V našem 9D kině máte na výběr z desítek filmů (5-15 minut), možnost promítání pro jednoho, nebo klidně pro dvojici. Od průletů vesmírem, či pohádkovým fantasy, až po souboje stíhaček, nebo věrohodným hororem! Vybírat se dá i podle úrovně strachu a věřte, že naše horská dráha zamává i s pořádným chlapem.

V našem 9d kině Brno Vás čekají desítky světů a stovky nepopsatelných zážitků. Jedná se o ideální narozeninový dárek, perfektní zpestření během teambuildingu v Jump Academy Brno, nebo si jen můžete parádně zkrátit čekání na trampolíny.

9D kino Brno

9D kino Brno cena

9D kino není součástí běžného vstupného. Vstupenky jsou k prodeji pouze na místě. Při promítání filmu dvěma osobám najednou nabízíme zvýhodněnou cenu. Více informací k ceně 9D kina naleznete v našem ceníku.

Film na 9D kině smí pouštět jen proškolený personál Jump Academy!