Nudí Vás běžná realita? Zkuste tuhle!

9D kino Brno nadchne děti, ale i dospělé.

Každý z nás touží prožívat různé výjimečné emoce. Někdo touží po adrenalinu, jiný po zábavě, a nebo třeba po strachu. To, co se v minulosti zdálo jako naprosté sci-fi, je dnes realitou.

9D kino Brno toho nabízí mnohem více. Může Vás přenést do světů, které si jen stěží dokážete představit.

9D kino

9D kino Brno uchvátí naprosto všechny a zapojí všechny Vaše smysly!

9D kino Brno

9D kino Brno je vlastně takové „vajíčko“, do kterého se pohodlně usadíte. Společně s naší obsluhou z Jump Academy si vyberete film, na který se budete dívat, obsluha 9D kina Vám nasadí speciální VR brýle, ujistí se, že je vše v pořádku a jde se na to!

Sedačka na které budete sedět, mění svoji polohu více jak stokrát za minutu. Má různé vibrace a vy tak doslova prožíváte a cítíte další dynamický rozměr. „Vajíčko“ se navíc různě naklání a fouká vzduch. Budete naprosto pohlceni ve virtuální realitě našeho 9D kina. Vše podtrhuje dokonalý prostorový zvuk, který dokonale ošálý Váš mozek. Film na 9D kině nejen že vidíte, slyšíte a cítíte. Na 9D kině jste přímo součástí filmu!

Přečtěte si více o virtuální realitě

  • Zorné pole Bionic 360 °, rozlišení 1080P HD
  • Interaktivní kabinka s dynamickými pohyby
  • Jedinečný design s ambientním podsvícením
  • Bohatý obsah – fantazie, o kterých jste kdy snili, se teď plní
  • Délka projekce 5-15 minut (podle projekce – na dotaz)
  • Špičková zábava během oslav narozenin

Zažijete jedinečnou „jízdu“!

V našem 9D kině máte na výběr z desítek filmů (5-15 minut), možnost promítání pro jednoho, nebo klidně pro dvojici. Od průletů vesmírem, či pohádkovým fantasy, až po souboje stíhaček, nebo věrohodným hororem! Vybírat se dá i podle úrovně strachu a věřte, že naše horská dráha zamává i s pořádným chlapem.

V našem 9d kině Brno Vás čekají desítky světů a stovky nepopsatelných zážitků. Jedná se o ideální narozeninový dárek, perfektní zpestření během teambuildingu v Jump Academy Brno, nebo si jen můžete parádně zkrátit čekání na trampolíny.

9D kino Brno

9D kino Brno cena

9D kino není součástí běžného vstupného. Vstupenky jsou k prodeji pouze na místě. Při promítání filmu dvěma osobám najednou nabízíme zvýhodněnou cenu. Více informací k ceně 9D kina naleznete v našem ceníku.

Film na 9D kině smí pouštět jen proškolený personál Jump Academy!