Teambuilding

Co je to teambuilding?

Teambuilding znamená souhrn různých aktivit, které vedou ke zlepšení mezilidských pracovních vztahů a spolupráce. Pomáhá určit (pochopit) roli v týmu a zásadním způsobem zlepšit komunikaci na pracovišti.

Máte pocit, že to ve Vaší práci skřípe a firemní chemie není taková, jaká by měla být?

Pak pro Vás teambuilding není pouze možností, ale nutností a řešením zároveň.

Pro pracovní morálku, dobrou náladu a výkonnost s ní spojenou je teambuilding naprosto ideální. Není náhodou, že ty nejúspěšnější světové firmy, pořádají pravidelné teambuildingy a firemní setkání. Korporátní společnosti dokonce zaměstnávají speciální pracovníky, kteří mají za úkol organizaci a pořádání firemních akcí.

Potřebujete nějaké tipy na teambuilding v Brně?

Možností pro teambuilding Brno nabízí jistě více. Pokud ale hledáte něco netradičního, teambuilding v Jump Academy Brno je pro Vás to pravé.

V Jump Academy Brno teambuilding probíhá několika způsoby – od volné zábavy až po organizované soutěže a úkoly. Vše pod dohledem profesionálních a kreativních trenérů. Výhodou jsou samozřejmě šatny, sprchy, WC a kavárna, která Vám bude po celou dobu k dispozici. 

Na naší brněnské pobočce Jump Academy můžete spojit teambuilding rovnou s poradou, nebo přednáškou. Prostory naší relaxační zóny jsou obrovské a uspokojí i velkou firmu.

  • více než 1500 m² trampolín, včetně těch gymnastických (díky nim můžete skákat i několik metrů vysoko)
  • basketbalové hřiště s trampolínami (můžete smečovat jako Michael  Jordan)
  • eliminátor (nejpopulárnější atrakce našich jump parků – znáte z TV pořadu WIPE OUT)
  • bojová kladina (co si to tak rozdat s šéfem, nebo kolegou)
  • parkour zóna  (objevte co se ve Vás skrývá za talent)
  • rozšířená realita nebo HADO (týmová hra která prověří vaše reflexy a spolupráci)
  • vybíjená na trampolínách (sestřel šéfa, nebo kolegu)
  • překážkové dráhy
  • volnou zábavu

HADO Brno: hra která spojuje sport a virtuální realitu

V HADU se musí jednotlivé týmy sehrát a sladit, aby porazili své soupeře. HADO prověří Vaši týmovou spolupráci a strategii.

Více o HADO

Jak účastníci na teambuilding Brno vzpomínají?

Nálada v mém týmu stála za prd a já cítil, že je potřeba si trošku společně oddáchnout… Asistentka přišla s nápadem, že navštívíme Vás populární trampolínový park a já si řekl, že nemám co ztratit a že horší už to být nemůže…

Musím uznat, že to vyčistilo krev, a že jsme se všichni po dlouhé době skutečně bavili! Moc se nám líbil Váš eliminátor, ta pekelná mašina :D. Střílečka Hado nadchla většinu kolegů a vybíjená na trampolínách byla prostě boží. Hned další den v práci byla diametrálně odlišná atmosféra. Kolegové se usmívají a produktivita se rapidně zvedla.

Moc děkujeme za SUPER zážitek a za měsíc opět na shledanou.

Jan K. (provozní manažer Brno)

Minulý týden jsem se zúčastnila firemní akce ve Vašem parku v OC Futurum a musím říct že to byla pecka! Tolik legrace a smíchu jsem dlouho nezažila.

Musela jsem hned o víkendu vzít i děti s manželem a když jsem viděla jak řádil můj muž, mohla jsem se potrhat smíchy. Největším překvapením pro mě bylo to, že se mi druhý den po firemním teambuildingu přišel šéf omluvit, že na mě byl poslední dobou poněkud zlý.

DOPORUČUJI VŠEM FIRMÁM MINIMÁLNĚ JEDNOU MĚSÍČNĚ!

Monika Z. (asistentka jednatele Brno)

Chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za příležitost sestřelit našeho šéfa při vybíjené na tampolínách, bylo to super! Během firemního teambuildingu jsem poznal, že je to docela fajn chlap a dobře s ním pokecal.

V práci nám to teď funguje o dost líp a jako IT musím pochválit tu rozšířenou realitu Hado. V práci s chlapama se už bavíme o tom, že uděláme team a budeme k Vám chodit trénovat.

Díky a ať se daří.

Petr S. (IT specialista Vyškov)

Jump Academy Brno Teambuilding si zaručeně užijete!