Molitanová jáma Brno

Molitanový bazén

velká obdélníková jáma naplněná tisíci molitanovými kostkami

Nachází se ve střední části parku mezi atrakcemi Ninja Warrior a O² Airbag. V těsné blízkosti molitanového bazénu se nachází 2 trampolíny, ze kterých do něj můžeš skočit! Zajímavostí je, že jedna z těchto trampolín se používá dokonce i na olympijských hrách. Na jednom kraji bazénu je asi metr a půl vysoká bedna, kde můžeš využít svoji kreativitu a zvolit si způsob, jakým do bazénu skočíš.

Molitanová jáma s bojovou kladinou je velmi oblíbenou atrakcí u všech věkových skupin

Díky měkkým molitanovým kostkám ti tato atrakce umožňuje naučit se triky a skoky, o kterých si doposud snil, ale na běžném povrchu ses jich obával. Naši trenéři ti rádi vysvětlí techniku daného skoku, natrénují s tebou komplikovanější prvky a předvedou ti triky, které si doposud ještě neznal. Navíc si můžeš domluvit individuální tréninky s konkrétním trenérem, který se bude věnovat pouze tobě a tvým vynaloženým úsilím a pílí se tak můžeš přiblížit vysněnému cíli – stát se úspěšným parkouristou.

Bojové sporty Olomouc - sebeobrana, karate, judo, box, jiu-jitsu a další
Bojová kladina Brno

Jáma obsahuje pěnové kostky pro hladký, bezpečný a měkký dopad, takže se nemusíš obávat zranění. Pro zajištění maximální bezpečnosti během dopadu jsou na dně bazénu zavěšeny trampolíny, které tvůj dopad odpruží a utlumí. Naši vyškolení trenéři dohlížejí na bezpečnost v celém parku. I ty sám však můžeš přispět k bezpečnému chodu na této atrakci tím, že se nebudeš zahrabávat pod kostky, aby se nestalo, že na tebe někdo skočí. Vždy si zkontroluješ, aby v jednu chvíli skákal pouze jeden člověka a nebudeš skákat po hlavě do molitanového bazénu.

Molitanový bazén je především o pocitu zažití skutečné svobody. Neexistuje lepší způsob, jak si vyzkoušet pocit beztíže, kterou mají kosmonauti ve vesmíru. Skákejte, létejte a bavte se.

Podobnou ale ještě šílenější atrakcí je AIRBAG, na kterém si můžete užít volného pádu do vzduchového polštáře a pocítit tak lehkost dopadu, jako byste si ustlali na obláčku 🙂

Vezmi kámoše a přijďte se předhánět, kdo skočí lepší, propracovanější triky. Na závěr si dejte naši výbornou kuličkovou zmrzlinu MiniMelts.

Atrakci používejte v souladu se všeobecnými pravidly.