Trampolíny Brno - na co se můžete těšit?

  • V naší brněnské free jump zóně najdete přes 30 samostatných trampolín různě velikosti, různých tvarů a různě nakombinovaných s ostatními atrakcemi. 
  • Zkosené trampolíny díky kterým máte pocit, že chodíte po stěně. 
  • Pro zvýšení variability arény jsme do prostor umístili i vystouplé obalené boxy, které je možné přeskakovat, nebo je využít jako doskočiště
  • A nakonec největší chloubou a velmi populární atrakcí v naší jump arene Brno je wipe out eliminator, otáčivé rameno, interaktivní atrakce.

Trampolíny Brno a jejich výhody

Pro Vaše první krůčky v Jump Academy Brno jsou ideálním místem právě trampolíny Brno (volná zóna). Je to skvělé místo pro skvělou zábavu. Je také ideální pro uvolnění emocí po náročném dni (ať už ve škole nebo v práci). 

Toto místo nabízí řadu atrakcí a překážek se zábavnými hrami a aktivitami pro všechny věkové kategorie. Ať jsi dítě, školák, student nebo dospělý, v této části naší jump areny Brno, si určitě najdeš to svoje, na čem se vyblbneš, aktivně odpočineš, nebo se naučíš něčemu novému. 

Největší výhodou trampolín je, že posiluje všechny svaly, vnitřní orgány a buňky celého těla. Skákání působí jako opakovaná zátěž od nulové gravitace do 5 násobku tělesné hmotnosti v krátkém čase. Rozvíjí tak koordinaci, flexibilitu, vyváženě posiluje každou část těla. Tato kombinace ideálně zatíží organismus a tím zvýší fyzickou kondici.

Fyzická kondice pomáhá ke zdraví. Už nemusíte chodit do posilovny a tahat se s činkami