Dětské narozeninové oslavy Brno

Narozeninová místnost Brno

Netradiční oslava narozenin Brno - dárek, který potěší každé dítě

Chcete uspořádat svému dítěti netradiční oslavu narozenin v Brně. Přijďte do Jump Academy Brno. K dispozici máme čarovný salonek s UV osvětlením. Na oslavu narozenin jej připravíme dle vašich požadavků a vyzdobíme balonky.

Užijete si nezapomenutelnou, akční párty spojenou se skákáním v naší jump arena Brno. Po celou dobu narozeninové oslavy se Vám bude věnovat náš trenér, který připraví program na míru. Provede s Vámi nezbytnou rozcvičku, naučí Vás základní gymnastické prvky na trampolínách i mimo ně a ukáže Vám naše atrakce (jako napríklad virtuální realita Brno).

Bezpečnost je pro nás prioritou a dbáme na ní ve zvýšené míře i během divokých dětských narozeninových oslav. Na rozdíl od podobných center u nás věková ani výšková omezení neplatí, nemusíte se tedy obávat, že by se někteří členové party nudili. U nás se zabaví každý. Netradiční oslavu narozenin v Brně si u nás užijete několika různými způsoby nebo jejich kombinacemi. Chcete si vyzkoušet virtuální vybíjenou? Máte rádi překážkové dráhy? Nebo chcete na vlastní kůži pocítit nával adrenalinu na jedné z našich nejoblíbenějších atrakcí eliminátoru? I taková může být vaše aktivní oslava narozenin v Brně.

I méně aktivní členy party dokážeme zabavit se stejnou dávkou adrenalinu v našem moderním virtálním 9D kině. Vaši netradiční oslavu narozenin vám můžeme zpestřit nejen aktivním pohybem pod vedením zkušeného trenéra a virtuálními zážitky, ale budeme hýčkat i vaše chuťové buňky v podobě výborné Minimelts kuličkové zmrzky, která by měla být sladkou tečkou za každou dětskou narozeninovou oslavou..

Rodiče se mohou účastnit aktivit s dětmi nebo mohou navštívit naši relaxační zónu a zpříjemnit si čekání výbornou kávou nebo nealko nápojem z naší nabídky.

  • 2 hodiny bláznivé párty pro oslavence a jeho bandu
  • protiskluzové ponožky pro celou partu
  • možnost individuální domluvy na programu oslavy
  • zajištění občerstvení z nabídky Jump Academy
  • možnost zajištění oslaveneckých rekvizit a výbavy
  • možnost zajištění rezervace na 9D kino nebo fyzický e-sport HADO
  • můžete si přinést vlastní dort či pizzu

Zavolejte nebo napište na naši recepci a společně vyladíme detaily vaší párty.