JUMP ACADEMY je nově otevřené sportovně-zábavní centrum v Brně v OC Futurum. Srdečně zveme všechny školáky a školačky do našeho světa trampolín, molitanových bazénů a překážek.

Razíme heslo – „rozpohybujme opět mládež“. Chceme v dětech znovu probudit vztah ke sportu a pohybu. Díky našemu trampolínovému areálu se pro ně pohyb stane nejen prospěšnou aktivitou, ale i skvělou zábavou. Všichni v týmu jsme vášniví sportovci a zastáváme názor, že sportovní aktivity jsou pro člověka velmi důležité a obzvláště pak pro člověka mladého.

Školní akce v Jump Academy Brno

Školským institucím a ostatním dětským spolkům nabízíme možnost netradičního školního výletuexkurze či hodiny tělocviku. Programy jsou přímo jako ušity na míru školským požadavkům a záměrům.

JUMP ACADEMY věnujeme zvláštní pozornost svým nejmladším hostům. Snažíme se konstruktivně rozvíjet jejich pohybové dovednosti a schopnosti.

Naši zkušení, kvalifikovaní lektoři organizují atraktivní cvičení pro žáky v závislosti na jejich věku, zkušenostech a očekáváních.

Jsme si vědomi toho, že práce s dětmi vyžaduje velkou fantazii, kreativitu, energii a zároveň odpovědnost za jejich pohodlí a primárně za jejich zdraví.

Jumping academy pro děti

Cvičení plné zábavy a veselých písniček cílem cvičení je vytvořit hravou a zábavnou formou a také kladný vztah děti k pohybu zaměření se na vytrvalost kondici ohebnost a dnešní doby také i na redukci váhy děti děti se učí ovládat svoje tělo procvičovat svaly a pracovat s dechem skákání na trampolínách bude pro ně legrace taky se zbavují ostychu a mohou si najít nové kamarády pro jak staré děti jump určen děti od pěti let

Nabízíme

Pro všechny školské instituce máme vyhrazený časový blok v pracovním týdnu od 9:00 do 14:00.