Naše prostory

Přijď si zaskákat. Trampolíny v Jump Academy Olomouc už na Tebe čekají! Zažij spoustu zábavy a tréninku. Naše jump aréna nabízí hned několik druhů atrakcí. Atrakce jsou vyrobené z kvalitních materiálů a díky vysokým bezpečnostním standardům splňují ty největší požadavky na bezpečnost (všechny překážky jsou certifikované).

Jump Academy park je charakteristický i tím, že na účastníky dohlíží animátoři a trenéři. Náš personál je k dispozici nejen u oslav narozenin, ale i při nácviku akrobatických prvků. Před každým vstupem do prostor jump arény provedou trenéři cvičence společnou rozcvičkou. A pak už je to hlavně na Tobě, jak se rozhodneš čas v našem Jump Academy využít.

Kromě toho, že si u nás dobře zaskáčeš, tak můžeš využít i služby recepce. Na recepci si  můžeš objednat občerstvení nápoje.  Můžeš u nás zakoupit oblíbené zmrzlinové kuličky MiniMelts. V oblasti recepce je připravená i komfort zóna s připojením na wi-fi, kde si odpočinete před/po tréninku. Pro dobrodruhy, kteří mají rádi virtuální realitu jsme přichystali i 9D kino se spoustou programů. Přijď se přesvědčit osobně a navštivte nás! Těšíme se.

Trampolínové centrum
pro děti i dospělé

Co u nás najdete?

1000 m²

plocha parku

aibag

35

trampolín

9D

kino

Molitanová jáma
Jumping Pyramid
Wipe Out
Slam Dunk
Ninja warior
Free Jump Arena
Parkour zóna
Místo pro oslavy

Máte na nás otázky nebo potřebujete poradit?