Chybí vám v Brně trampolíny? Pomozte nám vybudovat nový jump park!

Organizované skupiny
Hledáme vhodné prostory pro výstavbu trampolínového centra:
  • Více než 1 000 m2
  • Výška stropů alespoň 6 metrů
  • Dobrá dopravní dostupnost s parkováním
Ozvěte se nám se svými tipy na marketing@jumpacademy.cz nebo zavolejte +420 739 491 810.

Jsme provozovatelé trampolínového centra Jump Academy Olomouc v OC Olympia

Kromě volného skákání pořádáme organizované akce jako jsou příměstské tábory, sportovní kroužky pro děti, narozeninové oslavy, teambuildingy pro firmy, programy pro školy a spoustu dalšího.

Zjistěte více o naší pobočce v Olomouci.

Zobrazit více o Brně

Co je jump park?

V zahraničí i tuzemsku prorazila pod anglickým označením jump park nebo jump arena trampolínová centra. Tyto názvy označovali obecně zábavní koncept pro děti a dospělé, při kterém byly využity trampolíny. První jump park v České republice byl dokonce otevřený právě podle zahraničního trendu – respektive využil trend názvu a přidal k němu lokalizaci.

Jump parky a trampolínová centra zažívají v posledních deseti letech obrovský rozmach. Skákání na trampolíně není jen zábava, ale také skvělý způsob, jak se dostat do formy. Výzkum NASA potvrzuje, že 10 minut skákání na trampolíně je účinnějším kardiovaskulárním cvičením než přes 30 minut běhu.

Pro koho je jump park Brno určený?

Jump parky – tedy zábavní parky s trampolínami jsou určené nejen pro děti, ale i pro dospělé. To je jedna z výhod, kterou se odlišují od klasických dětských zábavních center. Díky trampolínám snadněji překonají účastníci gravitaci a vyzkoušet si třeba takové salto není tak nedosažitelný cíl, jako v případě, kdy by se o to snažili na gymnastické odpružené podlaze, nebo při parkouru venku na betonové zídce. Jump park proto kombinuje sport a zábavu. Zkrátka, pokud jste sportovec, můžete tam chodit pravidelně a po každé máte co zlepšovat. Pokud sportovec nejste, tak můžete přijít jednou za půl roku si zablbnout a skočit si do molitanu.

Jump Park a jump park, jaký je v tom vlastně rozdíl?

Spojení jump park a jump arena s malými začátečními písmeny je používáno pro obecné označení konceptu trampolínového centra. V případě obchodních značek jsou všechna počáteční písmena velká – jako například Jump Academy.

 

Trampolínový a jump park Brno v Jump Academy

 

Vybudujeme nejlepší jump park v Brně

Kladete si často otázku “kam za rodinou zábavou a zdravým pohybem v Brně”? Jednoduchá odpověď – přijďte si zaskákat! Jump Academy – zábavní centrum a jump park Brno nabídne zábavu na atrakcích pro každého. Naši hosté budou moci využít více než 1000 m² plochy trampolín a atrakcí. Naším hlavním cílem je zprostředkovat všem hostům jedinečnou zábavu a možnost radostného pohybu. V našem zábavním centru se můžete nejen vydovádět, ale také naučit parkourové, gymnastické a akrobatické prvky – přesně k tomu bude areál vybaven. Na děti bude čekat hned několik zajímavých akcí. Zúčastnit se mohou některého z našich sportovních kroužků nebo  příměstského tábora. Školy mohou využít speciální nabídky pro školy. Dospělé jistě nadchnou vedené fitness lekce

Trampolínové centrum Jump Academy Brno

V Jump Academy Brno se vyřádí děti, parta kamarádů, celé rodiny a dokonce i firmy. Neopakovatelného zážitku se dočkáte v každém z našich trampolínových parků a pokud chcete být v obraze, určitě sledujte naše sociální sítě, kde se nejrychlejší cestou dozvíte aktuální dění a všechny plánované akce. Věříme, že již brzy navštívíte náš trampolínový park Brno Jump Academy.

Na co se můžete v jump parku Jump Academy Brno těšit?

Možná že si často kladete otázku, kam vyrazit? Je úplně jedno, jestli jdete za zábavou, sportem a nebo za relaxací, protože v našem jump park v Brně spojíte všechno. Užijí si to u nás děti, ale tak i dospělí. Jump park Jump Academy je mnohem více než zábavní park! U nás najdete více než 1000 m² trampolín! Pokud by snad někdo nechtěl skákat, využít může třeba naši rozšířenou realitu HADO, nebo se prostě jenom může nechat rozmazlovat v naší relaxační zóně. Paleta našich služeb i sortimentu bude pestrá a jednoznačně uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. Trampolíny s eliminátorem, ninja warrion, olympijské trampolíny, 9D kino, parkour zóna, fitness – to vše a ještě mnoho dalšího nabídne náš brněnský jump park. K dispozici Vám budou prostorné šatny, WC i sprchy. 

 

Jump aréna v Brně – jak to u nás bude vypadat

Rekreační a sportovní, tradičních i šikmé trampolíny, gymnastická stezka pro akrobatické kousky, basketbalová zóna se dvěma koši nad trampolínami. To vše a ještě více najdete v našem jump parku.

Děti i dospělí mohou dovádět v ohromném bazénu s měkkými houbičkami nebo se snažit pokořit lezeckou stěnu.

Zóna pro snowboardisty a skatery bude určena k bezpečnému rozvíjení akrobatické dovednosti. Vyzkoušet si můžete nové triky, na které si běžně netroufnete.

Chybět nebude ani trampolína QUAD, která umožňuje odrazit se ještě výše. Díky ní a sérii doplňkových atrakcí, jako jsou desky a kola na skákání, mohou milovníci freestylu pilovat své akrobacie.

Po bláznivém skákání si můžete odpočinout a doplnit tekutiny v relaxační zóně. Nebo prostě jen sledovat zábavu jiných a během toho si vychutnat skvělou kávu, čaj, nápoje a bezplatně používat internet. V rodinné zóně bude možné pořádat narozeninové oslavy. Oslava na trampolínách nadchne nejen oslavence, ale také jejich hosty.

Náš zábavní trampolínový park Jump Academy Brno si oblíbí jak děti, tak dospělí!

Zobrazit méně…