Logo Jump Academy

Jump Academy Brno

jedinečné trampolínové a parkourové centrum pro děti i dospělé přímo v srdci Evropy - tedy v Brně!

Pořádáme pravidelné kroužky pro děti – akrobacie, parkour, gymnastika, HADO

zjistěte více a přihlaste se ještě dnes

Jump Academy Brno
nejlepší jump park Brno

Kladete si často otázku „kam za rodinou zábavou a zdravým pohybem v Brně“? Jednoduchá odpověď – přijďte si k nám zaskákat! Jump Academy – zábavní centrum a jump park Brno nabízí vyžití na atrakcích pro každého. Naši hosté mohou využít více než 1000 m² plochy trampolín a atrakcí. Naším hlavním cílem, je zprostředkovat všem hostům jedinečnou zábavu a možnost radostného pohybu. V našem zábavním centru se můžete nejen vydovádět, ale také i naučit parkourové, gymnastické a akrobatické prvky – areál je přesně k tomu vybaven. Přijďte si užít zábavné chvíle s vašimi dětmi, rodiči, kamarády, kolegy, spolužáky nebo partnery. Prostě se všemi těmi, které máte rádi!

Hop za námi do jump arény v Brně. Náš zábavní trampolínový park Jump Academy Brno je pro děti i dospělé!

Co u nás najdete?
1000 m²

plocha parku

aibag

35

trampolín

9D

kino

2x

sportovní trampolína

Molitanová jáma
Bojová kladina
Ninja warior
Basketbalové hřiště
Free jump arena
Parkour zóna
Místo pro oslavy

Co je jump park?

Co je jump park?

V zahraničí i tuzemsku prorazila pod anglickým označením jump park nebo jump arena trampolínová centra. Tyto názvy označovali obecně zábavní koncept pro děti a dospělé, při kterém byly využity trampolíny. První jump park v České republice byl dokonce otevřený právě podle zahraničního trendu – respektive využil trend názvu a přidal k němu lokalizaci.

Jump parky a trampolínová centra zažívají v posledních deseti letech obrovský rozmach. Skákání na trampolíně není jen zábava, ale také skvělý způsob, jak se dostat do formy. Výzkum NASA potvrzuje, že 10 minut skákání na trampolíně je účinnějším kardiovaskulárním cvičením než přes 30 minut běhu.

Pro koho je jump park Brno určený?

Jump parky – tedy zábavní parky s trampolínami jsou určené nejen pro děti, ale i pro dospělé. To je jedna z výhod, kterou se odlišují od klasických dětských zábavních center. Díky trampolínám snadněji překonají účastníci gravitaci a vyzkoušet si třeba takové salto není tak nedosažitelný cíl, jako v případě, kdy by se o to snažili na gymnastické odpružené podlaze, nebo při parkouru venku na betonové zídce. Jump park proto kombinuje sport a zábavu. Zkrátka, pokud jste sportovec, můžete tam chodit pravidelně a po každé máte co zlepšovat. Pokud sportovec nejste, tak můžete přijít jednou za půl roku si zablbnout a skočit si do molitanu.

Jump Park a jump park, jaký je v tom vlastně rozdíl?

Spojení jump park a jump arena s malými začátečními písmeny je používáno pro obecné označení konceptu trampolínového centra. V případě obchodních značek jsou všechna počáteční písmena velká – jako například Jump Academy.

 

Zobrazit méně…

Trampolínové centrum Jump Academy Brno - o nás

V Jump Academy Brno (dříve Jump Planet Brno) se vyřádí děti, parta kamarádů, celé rodiny a dokonce i firmy. Neopakovatelný zážitek Vás čeká v každém z našich trampolínových parků a pokud chcete být v obraze určitě sledujte naše sociální sítě, kde se nejrychlejší cestou dozvíte aktuální dění a všechny plánované akce. Na Vaši návštěvu se srdečně těšíme a věřte, že se budete rádi vracet. Náš trampolínový park Brno Jump Academy už na vás čeká.

Možná že si často kladete otázku, kam vyrazit… Je úplně jedno, jestli jdete za zábavou, sportem a nebo za relaxací, protože v našem jump park v Brně spojuje všechno. Užijí si to u nás děti, ale tak i dospělí. Jsme mnohem více než zábavní park! U nás najdete více než 1000 m² trampolín! Pokud by snad někdo nechtěl skákat (je to super), využít může třeba naši rozšířenou realitu HADO a nebo se prostě jenom může nechat rozmazlovat v naší relaxační zóně. Paleta našich služeb i sortimentu je pestrá a jednoznačně uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. Trampolíny, eliminátor, parkour zóna, fitness – to vše a ještě mnoho dalšího nabízí náš brněnský jump park.

Otevřeno máme každý den a to 10-20 hod. Skáče se vždy od celé hodiny do celé (např: 11-12 hod, 17-18hod.), tak nezapomeňte přijít o 10 minutek dříve. K dispozici jsou Vám prostorné šatny, WC i sprchy. Vítejte ve světě Jump Academy Brno (dříve Jump Planet Brno)

Jump park Jump Academy Brno (dříve Jump Planet Brno) se nachází v 1. patře OC Futurum na Vídeňské ulici v Brně. Když sednete na tramvaj č.2, vystupte na Ořechovské a pak už to máte podchodem cca 200m. Pokud zvolíte autobus, jezdí k nám č.82 a nebo č.51. Autem jedete z centra na Vídeň a sjedete u nákupní zóny, je to těsně za křížením s D1. No a jestli jedete po D1 sjeďte sjezdem na Vídeň a následně odbočte do nákupní zóny.

Jump park Jump Academy Brno – kontakty:

Tel.číslo: +420 775 554 692

e-mail: brno@jumpacademy.cz

Facebook Jump Academy Brno

Instagram Jump Academy Brno

Trampolínový a jump park Brno v Jump Academy

Naše prostory

Rekreační a sportovní, tradičních i šikmé trampolíny, gymnastická stezka pro akrobatické kousky, basketbalová zóna se dvěma koši nad trampolínami… To vše a ještě více najdete v našem jump parku.

Děti i dospělí mohou dovádět v ohromném bazénu s měkkými houbičkami nebo se snažit pokořit lezeckou stěnu.

Zóna pro snowboardisty a skatery je určena k bezpečnému rozvíjení akrobatické dovednosti. Vyzkoušejte si nové triky, na které si běžně netroufnete..

Nechybí ani trampolína QUAD, která umožňuje odrazit se ještě výše. Díky ní a sérii doplňkových atrakcí, jako jsou desky a kola na skákání, mohou milovníci freestylu pilovat své akrobacie.

Po bláznivém skákání si můžete odpočinout a doplnit tekutiny v relaxační zóně. Nebo prostě jen sledovat zábavu jiných a během toho si vychutnat skvělou kávu, čaj, nápoje a bezplatně používat internet. Rodinná zóna nadchne všechny oslavence a jejich hosty.

Zapomenete, že existuje zemská přitažlivost

Kde nás najdete?

pobočka uzavřena