V Olomouci, v bývalé průmyslové hale, se nachází zábavní park Krokodýlek Olomouc. Zábavní centrum pro děti je opravdu veliké, má rozlohu 3000 metrů čtverečních a najdete tady přes 25 atrakcí. Vhodnější je spíše pro menší děti. Mezi nejoblíbenější atrakce patří tradičně trampolíny, lanové centrum, 8 metrů vysoká horolezecká stěna, veliký koráb s hlavolamy nebo třeba bazén se šlapacími krokodýlími lodičkami. Hlavní atrakcí celého parku je pirátská loď. Ta v podpalubí ukrývá malé dětské kino a tajemnou místnost s hlavolamy. Hned vedle najdete jezírko s vodními atrakcemi. Pro malé motoristy je připravena motorková dráha, pro nejmenší zase skákací nafukovací atrakce Puding. Nechybí klasická čtyřpatrová klec s bludištěm plná atrakcí a zakončená skluzavkami. 

Jump Academy

Pro starší děti a aktivnější sportovce je rozhodně vhodnější navštívit trampolínové centrum Jump Academy. Na ploše parku 1000 metrů čtverečních vás čeká 37 trampolín a spousta dalších jedinečných atrakcí. Specialitou Jump Academy je to, že se zde účastníkům věnují trenéři a animátoři. Personál je k dispozici hlavně při tréninku akrobatických prvků a triků na trampolínách, ale i během narozeninových oslav pořádaných u nás. Součástí trampolínového centra Jump Academy je i komfortní zóna s připojením na Wi-fi a služby recepce. Můžete si zde zakoupit nápoje, občerstvení a osvěžující zmrzlinové kuličky MiniMelts.

Klidové aktivity

Pokud vaše děti preferují klidnější zábavu, je pro ně v zábavním parku Krokodýlek Olomouc připravena sekce stolních her. Vyzkoušet mohou billiard, stolní fotbal, stolní hokej i mini kuželky. Zábavní park Krokodýlek Olomouc nabízí svým návštěvníkům také 

Pin art. Je to panel ze 47.000 tyčinek, do kterého můžete obtisknout svou tvář nebo dlaně a vytvořit tak vlastní jedinečné umělecké dílo. Ale jen na chvíli, než začne tvořit někdo další…Odvážlivci mohou navštívit dokonce i strašidelné jeskyně! 

V Jump Academy samozřejmě máme také i poklidnější zábavu. Po dovádění na trampolínách doporučujeme odpočinek v 9D kině. Usadíte se do pohodlného ,,vajíčka“, nasadíte speciální VR brýle,  zvolíte některý z programů a můžete se vrhnout do světa fantazie. Čeká vás procházka mezi dinosaury nebo divoká projížďka na horské dráze. Vybrat si můžete z mnoha žánrů pro děti i dospělé.

Plusy Jump Academy oproti Krokodýlek Olomouc

Pro nejmenší děti je připraven malý kolotoč s roztomilými poníky anebo mini hřišťátko na fotbal. Bezpečnou zábavu nabízí také menší klec se skluzavkou, která vede přímo do bazénku s kuličkami.

Oproti tomu v Jump Academy si najde zábavu opravdu každý. Neplatí zde věková ani výšková omezení. Mezi množstvím atrakcí si každý najde tu svou oblíbenou. Skákací pyramida, molitanová jáma, opičí dráha pro správně ninja bojovníky, obrovský nafukovací vak, speciální zóna pro parkouristy, basketbalové koše jako součást gymnastických drah, a to není zdaleka vše!

Firmy se dnes předhánějí, která svým zaměstnancům dopřeje lepší akci. V módě jsou i rodinné dny pro zaměstnance, a právě ty je možné uspořádat v zábavním centru Krokodýlek. Program je tvořen na klíč a celková kapacita je 200 osob. Program se většinou tvoří pro děti a dospělé zvlášť, aby se ani jedna skupina nenudila. Dospělí ocení hlavně část centra se stolními hrami. Stolní fotbálek, stolní hokej, billiard a další. 

To v Jump Academy to při firemních akcích umí jinak roztočit! KORPO Jumping je in a nabízí vaší firmě spoustu benefitů. Stmeluje tým, snižuje hladinu stresu i váhu 😊, uvolňuje endorfiny a dodává energii do dalších projektů. Čekají vás dvě hodiny super zábavy na trampolínách za doprovodu moderní hudby. Týmové hry dle vašeho přání – vybíjená, basketbal, soutěž na eliminátoru, překonání překážkové dráhy anebo akrobacie v molitanové jámě. Po celou dobu vám budou k dispozici trenéři a animátoři. Objednat si samozřejmě můžete i catering od suši po pizzu.

Pravidelné akce pro děti i dospělé

Na rozdíl od jiných zábavních center v Jump Academy nabízíme i akce pro organizované skupiny, individuální tréninky s osobním trenérem, pravidelné kroužky pro děti a příměstské tábory. Děti si mohou vybrat z kroužků akrobacie, parkouru, gymnastiky nebo sportovní přípravky. Dospělí zase mohou vyzkoušet fitness lekce Jumping Euphoria, Jumping Fitness a Jumping Workout.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Neváhejte a navštivte Jump Academy každý den od 9:00 do 21:00 v OC Olympia, Olomoucká 1715/90, 783 72 Velký Týnec.