Přijďte si vyzkoušet schody do "prázdna"

Na jedné straně airbagu je pyramida a na druhé atrakce schody. Poslední schod je taky ve výšce skoro 2 metry jako u pyramidy, ale jedná se o atrakci s jiným využitím.

Na rozdíl od pyramidy, kde si můžete zvolit ze které výšky skočíte, schody dovolí skákat pouze z nejvyššího stupínku. Výhodou je, že po schodech můžete nahoru běžet a skákat tak s rozběhem.

Proč zrovna schody?

Tato atrakce je součástí našeho trampolínového parku z několika důvodů. Zaprvé, nabízíme návštěvníkům rozmanité možnosti tréninku a zábavy. Schodová struktura je skvělým doplňkem k našim ostatním atrakcím.

Za druhé, přinášíme do parku nový prvek, který je inovativní a unikátní. Tímto způsobem se snažíme neustále zlepšovat a nabízet našim návštěvníkům nové zážitky.

Důležitou výhodou aktrakce schody je, že zboku nemá zábrany. Zprava i zleva jsou trampolíny a je na tobě, jakou zábavu si  s atrakcí vymyslíš. Dáme ti pár tipů. 😉

Zkuste z trampolíny vyskočit na všechny 4 schody a zlepšovat si tím svůj výskok. Pokud jste dobří, tak na první i druhý stupínek dokážete skočit bez rukou. Další dva ale budete muset zdolat pomocí rukou a vyšplhat. Zamakáte si tak i bez posilovny.

A co pořádná výzva? Zvládnete prvek kong přes nejnižší stupínek až na další trampolínu? 😮

Rezervujte si vstup
on-line

Využijte zvýhodněnou on-line rezervaci vstupenek