Naučte se chodit po zdi díky odrazové stěně

Odrazová stěna je užitečnou pomůckou pro skokany, kteří se snaží naučit akrobatické kousky s odrazem ode zdi.

Gymnastická trampolína u stěny má větší skákací plochu, která je vyrobená z nylonových vláken. To umožňuje nejen vyšší odraz, ale i lepší kontrolu nad skoky. Vertikální stěna má ve vnější části koženku, která neklouže. Díky tomu je stěna měkčí a odrazy bezpečnější.

Jak na odrazovou stěnu?

Naučit se běh po zdi (Wall Run) není nic složitého. Průpravu začněte tím, že si stoupnete na trampolínu, dáte nohy na šířku ramen, skočíte na záda (ne na zadek) a odrazíte se zpět na nohy. Jakmile budete mít tento základní odraz v malíčku, stoupněte si čelem k odrazové stěně. Následně skočte zády na trampolínu a zkoušejte se během toho nohama dotknout zdi, případně chodit – jestli vám to gravitace dovolí. 😅 Pokud vás chůze po zdi láká, ale nevíte si rady, nebojte se říct si o radu. Naši trenéři jsou tu od toho, aby vás vše naučili.

Jakmile získáte sebevědomí a vypilujete základní techniku, můžete začít zkoušet, jak vysoko jste schopni po stěně vyběhnout. Také se můžete pustit do tréninku těžších a propracovanějších triků, jako jsou například salta s odrazem.

Rezervujte si vstup
on-line

Využijte zvýhodněnou on-line rezervaci vstupenek