Co takhle chodit po zdi?

V Jump Academy nabízíme další vzrušující atrakci – odrazovou stěnu, známou také jako Wall Jump, Wall Walk nebo Wall Run, kterou najdete u parkourové zóny.

Tato odrazová stěna je součástí sportovní gymnastické trampolíny a poskytuje nekonečné množství zábavy pro všechny věkové skupiny, od nejmenších dětí, teenagery po dospělé. 

Vypusťte z uzdy svou fantazii a objevte nové způsoby, co nejen s touto atrakcí dělat. I když je tato atrakce čerstvá novinka, jsme si jisti, že se mezi Vámi stane oblíbenou.

Jak na odrazovou stěnu?

Jsem začátečník

Odrazová stěna je v kombinaci s gymnastickou trampolínou skutečně multifunkční atrakce, která Vám nabízí spoustu možností a zábavy. Jedná se o speciální techniku, při které skočíte na záda a odrazíte se z trampolíny tak, abyste měli pocit, že chodíte nebo běžíte po stěně. Pozor chce to trpělivost tuto techniku zvládnout. Až ji ale zvádnete, vyfoťte se a budete mít hvězdnou fotku na sociální sítě!

Tipy pro pokročilé

Tato atrakce je skvělá pro trénink rovnováhy, koordinace a obratnosti. Je to zábavný způsob, jak vylepšit své akrobatické dovednosti a zažít adrenalinový zážitek. Kromě chůze po stěně a běhu je zde také možnost experimentovat s různými akrobatickými prvky a triky. Můžete zkoušet salta vzad, salta do strany nebo dokonce vymýšlet vlastní kreativní kombinace. Tato atrakce je otevřená Vaší kreativitě a umožňuje Vám objevovat nové pohybové schopnosti. Vyzkoušejte u zdi nový kousek s trampolínovou koloběžkou. 😉

Rezervujte si vstup
on-line

Využijte zvýhodněnou on-line rezervaci vstupenek