Máš zájem navštěvovat kurzy Jumping Euphoria Olomouc?

Jumping Euphoria Olomouc

Relaxuj aktivně v Jump Academy Olomouc

Toto skupinové cvičení kombinuje práci na trampolínách a body and mind styl cvičení. Při tomto cvičení se skvěle odreagujete, posílíte svaly středu těla a naučíte se provádět pohyb ladně, řízeně a plynule. Během kurzu se naučíte principy laterálního způsobu dýchání, typického pro metodu J. H. Pilatese a vyzkoušíte si také jogové dechové techniky.

Body and mind techniky cvičení se řídí heslem, že každá činnost člověka formuje, a o to více, když je tato činnost uvědomována a prožívána, proto se naučíme veškeré cviky provádět kontrolovaně a svaly budeme posilovat zevnitř navenek. Další výhodou body and mind technik cvičení je to, že při posilování svalů vždy rovnou protahujeme svaly jiné. Výsledkem je pak tedy silné, dlouhé, atraktivní a funkční svalstvo.

Velmi podstatným benefitem těchto forem cvičení je to, že napravuje vadné pohybové stereotypy a dysbalance a pomáhá při nespecifické bolestivosti zad. Tedy té, která je způsobená naším životním stylem, ať už je to sedavé zaměstnání u počítače nebo jiné. Pomáhá tak udržet vzpřímené držení těla.

Jumping Euphoria Olomouc - termíny konání

Středa

17. 2. 2021 - 23. 6. 2021*

17:00 – 18:00více volných míst
* Dne 24.2.2021 se pravidelné kurzy Jumping Euphoria nekonají

Cena kurzu Jumping Euphoria Olomouc: 1.690 Kč

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám každý den mezi 10:00 a 20:00 na tel. 📞+420 775 554 694

Můžete se za námi také zastavit přímo do 📍OC Olympia Olomouc

Chcete se zbavit bolesti zad? Chcete se cítit lépe? Chcete se naučit relaxovat pohybem?