Chybí vám ve Zlíně trampolíny? Pomozte nám vybudovat nový jump park!

Organizované skupiny
Hledáme vhodné prostory pro výstavbu trampolínového centra:
  • Více než 1 000 m2
  • Výška stropů alespoň 6 metrů
  • Dobrá dopravní dostupnost s parkováním
Ozvěte se nám se svými tipy na marketing@jumpacademy.cz nebo zavolejte +420 739 491 810.

Jsme provozovatelé trampolínového centra Jump Academy Olomouc v OC Olympia

Kromě volného skákání pořádáme organizované akce jako jsou příměstské tábory, sportovní kroužky pro děti, narozeninové oslavy, teambuildingy pro firmy, programy pro školy a spoustu dalšího.

Zjistěte více o naší pobočce v Olomouci.

Zobrazit více o Zlíně

Základní informace o Zlíně

Statutární město a zároveň centrum Zlínského kraje  má asi 75 000 obyvatel. Leží v malebném údolí řeky Dřevnice mezi Hostýnskými a Vizovickými vrchy na pomezí Valašska, Hané a Slovácka. Nejblíže má však k Valašsku, původně chudému, nepříliš úrodnému kraji.

Dnešní moderní město se začalo rozrůstat a získávat svou novou tvář až začátkem minulého století díky obuvnickým závodům Tomáše a později Jana Antonína Bati. Do té doby vcelku obyčejné městečko se v meziválečné době změnilo k nepoznání. Vznikly zde funkcionalistické stavby a moderní sídliště a stalo se symbolem úspěchu a podnikatelského ducha.

 

Přejmenování města na Zlín

Se změnou režimu došlo před více než 70-ti i k neobvyklé změně názvu města na Gottwaldov, po prvním prezidentovi komunistické éry Československa, kterou se vládnoucí režim snažil všemi způsoby degradovat symboly úspěšné podnikatelské, a tedy kapitalistické, éry rodů Baťů. Již krátce po začátku sametové revoluce v prosinci roku 1989 se však město naštěstí město vrátilo k tradičnímu názvu Zlín  – mimochodem, staré zlínské pověsti odvozují jméno města od zlých událostí, které se tamním lidem staly, nebo podle jílovité „slínovité“ půdy, která se zde vyskytuje.

 

Významné osobnosti Zlína

Ve výzkumném ústavu Baťových závodů pracoval chemik Otto Wichterle, vynálezce kontaktních čoček, tedy life-hacku, který velmi oceňují řady sportovců, kteří mají problémy se zrakem a pro své sportovní aktivity tak nemusí nosit ne vždy pohodlné dioptrické brýle – i pro milovníky trampolín může být nepochybně zábavnější, když mohou krkolomné triky provádět bez obav z rozbití své oblíbené optiky.  Ve Zlínských filmových ateliérech působil režisér slavné Cesty do pravěku Karel Zeman, která je důstojným předchůdcem hollywoodského ságy točící se okolo dinosauřího Jurského parku.

Své první rekordy zde vytvořil olympijský medailista a běžec s nezapomenutelným stylem Emil Zátopek. A dodnes zde žije Miroslav Zikmund, jeden z dvojice cestovatelů dobrodruhů, kteří ve světě šířili věhlas automobilů Tatra. Sportovci pak nejraději chodí na hokejové zápasy zdejších Zlínských beranů, nebo rovněž prvoligových fotbalistů hrajících ve žlutomodrých klubových barvách, ovšem je zde i dalších sportovních oddílů, kde můžete trénovat sporty dle vašeho gusta – od triatlonu, přes ragby, kickbox až po přeci jen klidnější kuželky.

 

Chystáme pro vás jump park Zlín!

Zdá se, že obyvatelé Zlína i okolí jsou si vědomi, že práce sice šlechtí, ale je třeba také odpočívat, a to nejlépe aktivně. Chcete poznat úplně novou formu aktivního odpočinku a využít volný čas nejen o prázdninách, ale i v běžném pracovním a  školním roce?

 

Trampolínové centrum Zlín!

Jump park Zlín – chystáme pro vás 3000 metrů čtverečních zábavy a trampolín ve Zlíně! Čeká na vás skutečný adrenalin. Můžete si protáhnout všechny svaly, ale i zažít příjemný pocit relaxace a uvolnění. V jump arena Zlín lehce zapomenete na starosti všedních dní. Na trampolínách se pod vedením zkušených trenérů naučíte akrobatické, parkourové nebo gymnastické prvky. Můžete pak doslova ohromit své okolí.


Nové Jump Academy Zlín – zábava pro celou rodinu!

Pro začátek je důležité zdůraznit, že veškeré atrakce jump parku ve Zlíně budou splňovat ty nejvyšší požadavky na bezpečnost a jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Na vaše bezpečí budou dohlížet lektoři a trenéři, kteří každou hodinu uvedou krátkým poučením o bezpečnosti a společnou rozcvičkou.

Trampolíny Zlín – čekání na začátek hodiny v jump areně ve Zlíně si můžete zpříjemnit na recepci, kde si můžete dát občerstvení v podobě lahodné kávy nebo se v létě osvěžit oblíbenými zmrzlinovými kuličkami MiniMelts. WiFi zóna je už dneska samozřejmostí, pro zájemce zde ale bude fungovat i 9D kino s virtuální realitou.

 

Jump park Zlín hledá nové posily do týmu

Provozovatelé Jump Academy Zlín potřebují posily do týmu, v prvé řadě spolehlivého manažera pobočky jump arena Zlín, který povede vlastní tým trenérů, lektorů a recepčních a hlavně bude vytvářet firemní kulturu a ponese odpovědnost za celý provoz trampolínového centra. Velmi důležitý je pro nás i výběr trenérů. Jaký by měl být náš budoucí trenér? Usměvavý, komunikativní a vždy v dobré náladě. Spolehlivý, zodpovědný, týmový hráč starší 18 let a samozřejmě sportovec tělem i duší. 

 

Kde najdete naše Jump Academy trampolínové centrum?

Jump Academy v Olomouci (dříve Jump Planet Olomouc) –  je sportovně zábavní komplex umístěný přímo v centru OC Olympia Olomouc. Najdete ho hned vedle jednotky hypermarketu Albert.

Trampolíny Zlín, máte se na co těšit!

Zobrazit méně…