Jumping Olomouc

Jumping Olomouc je dynamické cvičení a posilování na trampolínách. Kombinace intervalového-rychlého a pomalého skákání dynamických sprintu a posilovacích prvků v kombinaci s balančními prvky pro zpevnění celého těla a zaměření se na problémové partie. Zároveň v této hodině budete těmi nejefektivnější cviky posilovat CORE- střed těla. 

Jumping Olomouc - termíny konání

Připravujeme

Zobrazit více…

Pro koho je lekce Jumping Olomouc určená?

Příznivě ovlivňuje kardiovaskulární systém, zvyšuje kapacitu plic a celkovou vytrvalost. To znamená, že tyto lekce na trampolínách jsou určeny pro všechny, kteří si chtějí kvalitně zacvičit, zpevnit celé tělo a pořádně se protáhnout novým neotřelým způsobem. Potřebuješ se zbavit stresu a napětí? Tak tohle cvičení je i pro tebe. Jednak si perfektně zacvičíš, vyčistíš si hlavu a zároveň protáhneš celé tělo.

Zaměřeno na:

  • Posilování svalů celého těla
  • Aktivace hlubokých zádových a břišních svalů a posílení pánevního dna
  • Protažení celého těla
  • Zlepšení fyzické kondice
  • Formování problémových partií
  • Posilování i s pomůckami (činky, posilovací gumy, )

Relaxuj aktivně v Jump Academy Olomouc

Toto skupinové cvičení kombinuje práci na trampolínách a body and mind styl cvičení. Při tomto cvičení se skvěle odreagujete, posílíte svaly středu těla a naučíte se provádět pohyb ladně, řízeně a plynule. Během kurzu se naučíte principy laterálního způsobu dýchání, typického pro metodu J. H. Pilatese a vyzkoušíte si také jogové dechové techniky.

Body and mind techniky cvičení se řídí heslem, že každá činnost člověka formuje, a o to více, když je tato činnost uvědomována a prožívána, proto se naučíme veškeré cviky provádět kontrolovaně a svaly budeme posilovat zevnitř navenek. Další výhodou body and mind technik cvičení je to, že při posilování svalů vždy rovnou protahujeme svaly jiné. Výsledkem je pak tedy silné, dlouhé, atraktivní a funkční svalstvo.

Velmi podstatným benefitem těchto forem cvičení je to, že napravuje vadné pohybové stereotypy a dysbalance a pomáhá při nespecifické bolestivosti zad. Tedy té, která je způsobená naším životním stylem, ať už je to sedavé zaměstnání u počítače nebo jiné. Pomáhá tak udržet vzpřímené držení těla.

Co takhle dát si pořádně do těla!

Jumping Olomouc je skupinové cvičení primárně zaměřeno na posílení svalů celého těla. Jednotlivé lekce jsou předem promyšlené a připravené profi trenérem. Z každé lekce budete odcházet s pocitem, že pro své svaly děláte maximum. Náš trenér je opravdový profík, který Vás namotivuje tak, že svými výkony předčíte všechna svá očekávání. Dostanete ze sebe víc, než si myslíte, že ve Vás je!

Cílem tohoto kurzu je zpevnění a posílení svalů. Zároveň se tréninky zlepší fyzická kondice a v neposlední řadě trenér bude dbát na to, abyste se naučili cviky provádět technicky správně. Technika provedení je velice důležitou součástí posilování. Z pohledu anatomie při správném provedení cviku dochází k maximálnímu zapojení svalů, které mají být posilované a zároveň se přetěžují svaly, které by se špatnou technikou přetěžovaly a zkracovaly.

Na lekcích zažijete kruhové tréninky, společné posilování s vlastní vahou i s činkami a jinými doplňky, zařadíme částečně techniky bojových sportů a určitě se můžete těšit i na rychlostní prvky.

Chcete se zbavit bolesti zad? Chcete se cítit lépe? Chcete se naučit relaxovat pohybem?​

Pak se přihlaste do kurzu Jumping Olomouc!

Zobrazit méně…