Chybí vám v Karlových Varech trampolíny? Pomozte nám vybudovat nový jump park!

Organizované skupiny
Hledáme vhodné prostory pro výstavbu trampolínového centra:
  • Více než 1 000 m2
  • Výška stropů alespoň 6 metrů
  • Dobrá dopravní dostupnost s parkováním
Ozvěte se nám se svými tipy na marketing@jumpacademy.cz nebo zavolejte +420 739 491 810.

Jsme provozovatelé trampolínového centra Jump Academy Olomouc v OC Olympia

Kromě volného skákání pořádáme organizované akce jako jsou příměstské tábory, sportovní kroužky pro děti, narozeninové oslavy, teambuildingy pro firmy, programy pro školy a spoustu dalšího.

Zjistěte více o naší pobočce v Olomouci.

Zobrazit více o Karlových Varech

Základní informace o městě Karlovy Vary

Karlovy Vary jsou metropolí Karlovarského kraje, kde žije asi 50 tisíc obyvatel na necelých 59 kilometrech čtverečních. Jde o proslulé lázeňské středisko, které vyniká svým potravinářským a sklářským průmyslem. Karlovy Vary patří mezi nejvíce navštěvované destinace v České republice a pravidelně čelí obrovskému náporu ze strany domácích i zahraničních turistů.

Toto město se nachází na zalesněné oblasti CHKO Slavkovský les a rovněž i u proslulého vojenského újezdu Hradiště. V Karlových Varech je k prohlédnutí velké množství divadel a rovněž i plno kinosálů. Tím nejznámějším je pravděpodobně divadlo Vítězslava Nezvala. Ve městě je i letní kino, které prošlo v roce 2011 velmi nákladnou rekonstrukcí.

Město disponuje pestrou městskou hromadnou dopravou, která je zajišťována autobusy. Jsou tu i dvě lanovky a město rovněž disponuje malým turistickým vláčkem, který je standardně k dispozici od dubna do října. Je označován písmenem A.

 

Karlovarské osobnosti

Z Karlových Varů pochází i řada osobností. Mezi ty nejznámější patří například Heinrich Matonni, fyzik František Běhounek, herec Jiří Bartoška, nebo třeba bývalý český hokejový brankář Tomáš Vokoun, který dlouhou dobu působil v NHL a zahrál si i za českou hokejovou reprezentaci.

 

Stručná historie města Karlovy Vary

Karlovy Vary nechal podle písemných pramenů založit císař Karel IV. a už v roce 1522 vyšla o tomto městě první odborná kniha, ve které se psalo hlavně o léčebných dovednostech bývalého místního lékaře Václava Payera z Lipska. Tehdy šlo ještě o příliš nevýznamné centrum, které růst zažilo až během dalších století.

Ke konci šestnáctého století bylo toto západočeské město zasaženo velkou povodní, která napáchala obrovské škody. V roce 1604 zde pak zaúřadoval i hrozivý požár, kvůli čemuž bylo město zcela zpustošeno.

V devatenáctém století, konkrétně v roce 1807, se začala v tomto městě vyrábět známá likérka Becherovka. Pro město to znamenalo obrovskou vzpruhu, neboť dodnes to je jeden z neznámějších alkoholických nápojů na světě.

Velký vliv pro rozvoj města měla i stavba železnice. Železnice totiž znamenala oživení hospodářského života a vedla k velkému nárůstu návštěvníků, a to v době kolem roku 1860. Konkrétně mělo velký vliv hlavně její napojení na evropskou železniční síť, k čemuž došlo roku 1870. Tehdy byl zahájen provoz na trati Karlovy Vary – Cheb. O další rok byl zahájen chod na lince Praha – Karlovy Vary.

Velký dopad na tvář Karlových Varů měl socialismus. Došlo totiž k velkolepé a mohutné bytové výstavbě. Vznikla nová sídliště, a to nejprve z cihel a později i z tradičních panelových prefabrikátů.

V Karlových Varech se však nachází i moderní architektura, která je prezentována například sanatoriem Thermal nebo Vřídelní kolonádou. Mezi další známé stavby, které v tomto městě vznikly v uplynulém třicetiletí se řadí i komplex lázeňských domů v Kostelní ulici, sanatorium Švýcarský dvůr, sanatorium Sanssouci, zimní stadión nebo třeba Domovy mládeže v Drahovicích.

 

Trampolínový park Karlovy Vary

Obyvatelé Karlových Varů dobře vědí, že kromě neustálé práce je potřeba si občas i užívat. Nejlepší je podle nás aktivní odpočinek, a ten proto do Karlových Varů hodláme přinést.

Chcete i vy poznat úplně novou formu aktivního odpočinku a využít volný čas nejen o prázdninách, ale i v běžném pracovním dnu i školním roce? Věříme, že ano, a právě proto bychom byli rádi, kdyby vzniklo nové trampolínové centrum Karlovy Vary. V jump parku Jump Akademy se pod vedením zkušených trenérů bude možné naučit nejrůznější akrobatické, parkourové nebo gymnastické prvky. Protáhnete své svalstvo a zažijete příjemný pocit relaxace a uvolnění. Zapomenete na starosti všedních dní.

 

Jump park Karlovy Vary – zábava pro celou rodinu!

Je samozřejmé, že veškeré atrakce Jump parku v Karlových Varech budou splňovat ty nejpřísnější požadavky na bezpečnost. Budou totiž vyrobeny z kvalitních materiálů. Na vaše bezpečí budou dohlížet zkušení lektoři a trenéři, kteří každou hodinu uvedou nejprve krátkým poučením o bezpečnosti. Spolehnout se bude možné i na společnou rozcvičku.

Trampolíny Karlovy Vary budou bombastické. Čekání na začátek hodiny v jump areně v Karlových Varech si totiž bude možné zpříjemnit na recepci, a to třeba v podobě lahodné kávy nebo skvělé zmrzliny. Samozřejmostí bude i Wi-Fi zóna, pro zájemce bude fungovat i 9D kino s virtuální realitou.

 

Jump park Karlovy Vary hledá nové posily do týmu!

Provozovatelé Jump Academy Karlovy Vary však budou potřebovat i nové posily do svého týmu. V prvé řadě jde o spolehlivého manažera pobočky, který povede vlastní tým trenérů, lektorů i recepčních. Bude vytvářet firemní kulturu a ponese odpovědnost za celý provoz trampolínového centra.

Jump Academy Karlovy Vary ale hledají i trenéry. Podmínkou je pěkný úsměv, komunikativnost a každodenní dobrá nálada. Uchazeč by ale měl být také spolehlivý nebo zodpovědný.

 

Kam s dětmi Karlovarský kraj

V Karlových Varech a okolí dlouhodobě jsou k mání i další formy aktivní zábavy a odpočinku. Alternativních možností k navštívení je v této oblasti hned několik.

Areál Rolava Karlovy Vary

Nejprve jde o areál Rolava. Volnočasové centrum, které díky evropským dotacím prošlo v roce 2010 nákladnou rekonstrukcí. Pravidelně se tam koná řada kulturních i sportovních akcí. V areálu najdete i tenisové kurty, in-line dráhu, dětské hřiště nebo pouliční knihovnu. Děti by mohlo nadchnout i koupaliště s mnoha vodními díly.

Hopa Hopa Karlovy Vary

V Karlových Varech ve Staré roli v areálu „Morava‘‘ je pak vybudováno zábavní dětské centrum Hopa Hopa. Nabízí bobovou dráhu, obří skluzavku, skákací hrad, elektrická autíčka, multifunkční sportovní hřiště i celou řadu jiných zábavných atrakcí.

Green Paradise Karlovy Vary

Lázeňské centrum i Wellness zónu pak nabízí i hotel Green Paradise Karlovy Vary. Láká na nově a moderně zařízení prostory, profesionální péči nebo třeba i perličkové koupele. Kromě toho centrum nabízí i pestrou nabídku zábalů, masáží nebo účinky minerálních vod i oxygenoterapie.

Lanové Centrum Linhart

Od roku 2012 je pak v Karlových Varech v provozu i lanový park svatý Linhart, které je tradičním útočištěm pro rodinné i školní výlety. Láká na široké spektrum lanových překážek, vysokou kladinu, skok na hrazdu či slaňovací plošinu. Do centra jezdí autobus č. 6. Stačí vystoupit na zastávce Svatošská, jít přes silnici po ulici U jezírka, Garibaldiho a K Linhartu, poté lesní cestou a napojit se na asfaltovou cestu směrem do kopce.

Jump Arena Sokolov

V nedalekém městě Sokolov pak působí Jump Arena. Centrum nabízí nakloněné trampolíny, atrakci battle beam, saltovou dráhu, free jump, foam pit nebo i speciální hřiště na trampolínový basketbal. Jsou tam každý den až do osmé hodiny večer a park se nachází na ulici Kališnická v již zmíněném Sokolově.

Paradise Sokolov

Děcka mohou potěšení najít i v komplexu Paradise Sokolov. Tam lákají na bobovou dráhu, autodráhu, tobogán, boxovací pytel, skluzavky nebo třeba dobrodružný mostek. Fantazie se nachází v místech bývalé STK v areálu na Ovčárně v Sokolově.

Zobrazit méně…