Chybí vám v Jihlavě trampolíny? Pomozte nám vybudovat nový jump park!

Organizované skupiny
Hledáme vhodné prostory pro výstavbu trampolínového centra:
  • Více než 1 000 m2
  • Výška stropů alespoň 6 metrů
  • Dobrá dopravní dostupnost s parkováním
Ozvěte se nám se svými tipy na marketing@jumpacademy.cz nebo zavolejte +420 739 491 810.

Jsme provozovatelé trampolínového centra Jump Academy Olomouc v OC Olympia

Kromě volného skákání pořádáme organizované akce jako jsou příměstské tábory, sportovní kroužky pro děti, narozeninové oslavy, teambuildingy pro firmy, programy pro školy a spoustu dalšího.

Zjistěte více o naší pobočce v Olomouci.

Zobrazit více o Jihlavě

Statutární město Jihlava

Jihlava je největší město kraje Vysočina, založené už ve 13. století a v minulosti proslavené těžbou stříbra. Ještě dnes podzemní chodby pod ulicemi Jihlavy přitahují turisty, část jedné chodby dokonce vzdává slabé nazelenalé světlo. Okolní Českomoravská vrchovina upoutá přírodními krásami a nabízí relaxaci pod širým nebem. Mnoho Jihlavanů si užívá bohatých možností vyžití, které poskytuje místní kultura a sportovní kluby (hokejová Dukla, ale i fotbal).

Své místo zde mají i méně běžné sporty: hokejbal, florbal, baseball, karate, paintball… A pokud chcete opravdu jít s dobou a k tomu si procvičit každý sval v těle, zažít pocit, že létáte a prožít skvělé dobrodružství, můžete si zajít do trampolínového centra, které vám nejen vyplní chvíle volna, ale dá vám i pocit, že jste prázdniny a volný čas nepromarnili. Můžete se zde vydovádět, ale také se na trampolínách naučit nové parkourové, gymnastické a akrobatické prvky.

Jump Academy se pro vás chystá otevřít jedinečná nová trampolínová centra!

 

Co vše byste našli v trampolínovém centru v Jihlavě?

Akce pro organizované skupiny – pokud je vás více než 10, přijďte a domluvíme se na slevě a dalších výhodách! Čím více vás bude, tím výhodnější cenu získáte!

Individuální lekce – osobní trenér přizpůsobí trénink vašim požadavkům, věku i úrovni zdatnosti

Jedinečné akce jump park Jihlava – to znamená různé exhibice, workshopy, autogramiády

Narozeninové oslavy a párty – domluvte se s naší milou recepcí na podrobnostech, určitě na svou narozeninovou oslavu jen tak nezapomenete.

Pravidelné sportovní kroužky pro děti – v jump parku v Jilhavě pro vás máme v plánu kroužek parkouru a gymnastiku

Teambuilding pro firmy – potřebujete stmelit kolektiv? Vás a vaše kolegy čekají 2 hodiny bláznivé zábavy na všech trampolínách za doprovodu energické hudby v jump parku v Jihlavě

Speciální nabídku máme i pro školy – jump arena Jihlava se připravuje na všechny školáky i školačky. Děti, přemluvte učitele a vydejte se k nám na exkurzi, výlet a nebo rovnou na hodinu tělocviku!

Chystáme toho ale mnoho dalšího! Trampolíny Jihlava, tréninky pro dospělé – Jumping Dance, Jumping Euphoria, Jumping Fitness, Jumping Workout, Outdoor Jumping, příměstské tábory pro děti.

Bezpečnost v jump aréně v Jihlavě

Zajímá vás, jak to bude s bezpečností? 

  1. Všechny naše trampolíny a atrakce jsou vyrobeny z kvalitních materiálů.
  2. Díky vysokým bezpečnostním standardům splňují ty největší požadavky na bezpečnost (všechny překážky jsou certifikované).  
  3. Po celou dobu na vás budou dohlížet naši animátoři a trenéři. 
  4. Důležité jsou také speciální protiskluzové ponožky, ty musí mít každý účastník, protože jen tak má jistotu, že dopad bude vždy pevný!
 

Odpočinek v komfort zóně jump park Jihlava

Po výkonu na trampolínách si můžete odpočinout v našem baru, komfort zóně s připojením na WiFi a nebo v 9D kině.

Přiveďte své kamarády a spolužáky! Rodiče, přijďte se svými dětmi! Areál je určen všem, kteří mají smysl pro zdravý pohyb. Těšíme se na viděnou v Jump Academy Jihlava!


Jump Academy v Jihlavě hledá nové posily do týmu

Provozovatelé jump arény v Jihlavě potřebují vytvořit spolehlivý tým! Pro začátek hledáme manažera pobočky, který povede vlastní tým trenérů, lektorů a recepčních a hlavně  bude vytvářet firemní kulturu a ponese odpovědnost za celý provoz trampolínového centra v Jihlavě.

Zobrazit méně…