Natrénujte lepší odraz díky odrazové nafukovací žíněnce

Odrazová nafukovací žíněnka (známá pod anglickým názvem Air Track) je užitečnou pomůckou pro skokany, kteří se snaží natrénovat akrobatické kousky na rovném povrchu. Z důvodu bezpečnosti je vždy lepší začínat od měkčího povrchu a následně se posouvat na tvrdší.

Air Track je vyrobený z protiskluzového materiálu a díky tomu umožní vysokou míru kontroly nad odrazem i dopadem a zároveň je naplněný vzduchem. Dokáže tak odpustit nedokonalosti techniky a zvyšuje bezpečnost nácviku.

Začátečníci mohou využít Air Track pro nácvik správného odrazu do výšky, který je základním předpokladem pro zvládnutí složitějších prvků, jako jsou rotace a salta. Zároveň je možné na nafukovací žíněnce natrénovat jednodušší techniky: kotouly, hvězdy nebo přemety.

Pokud máte dobře zvládnuté základy, můžete se přesunout k nácviku salt, nebo jejich složitějším kombinacím při navázání několika prvků za sebou (roundoff backflip). Správné zvládnutí techniky je na odrazové nafukovací žíněnce lehčí než na gymnastické dráze, zároveň ale těžší než na tvrdé zemi.

Rezervujte si vstup
on-line

Využijte zvýhodněnou on-line rezervaci vstupenek