Nové termíny kroužku akrobacie právě připravujeme

Máš zájem navštěvovat kroužek akrobacie Brno?

Akrobacie pro děti Brno

Kroužek akrobacie Brno v Jump Academy je určen především dětem, které už mají zkušenosti s parkourem, či gymnastikou a rády by se naučily pokročilejší akrobatické kousky. Nemějte obavy, nebude to jen tvrdá práce. U nás si děti užijí i spoustu zábavy a legrace!

Akrobacie je souhrn dovedností, které kombinují mrštnost, tělesnou zdatnost a perfektní ovládání svého těla. Důležitým atributem je i odvaha a sebekázeň. Akrobacii využívají profesionální gymnasté, atleti, parkouristi, ale třeba i krasobruslaři a kaskadéři.

Je vaše dítě malý akrobat už teď? Dělá hvězdy, mosty, stojky, kotouly? Pokud nemá zdravotní omezení, je kroužek akrobacie Brno určen přímo pro něj! Hlavní je mít touhu překonat sám sebe a nemít strach z nových věcí. U nás se dítě naučí základům gymnastiky a akrobacie. Důležitá je samozřejmě fyzická a kondiční příprava. Postupně se děti naučí i složitější akrobatické prvky jako jsou:

  • Hvězda
  • Rondát
  • Backflip
  • Přemet
  • Salty, vruty

…a další 😊

Svěřte děti do rukou našich zkušených trenérů. Dbáme na bezpečnost, správnost provedení všech prvků a rovnoměrné zatěžování obou stran těla. Na našich kroužcích akrobacie Brno děti rozvíjí motorické schopnosti, koordinaci pohybu a rovnováhy. Hodina začíná klasicky rozcvičkou, aby se rozhýbalo a zahřálo celé tělo. Poté přichází samotný trénink a na závěr samozřejmě závěrečné uvolnění a protažení.

  • Vhodné sportovní oblečení
  • Ručník
  • Boty nejsou třeba, cvičí se na boso

Akrobacie Brno - termíny konání

Nové termíny kroužku akrobacie právě připravujeme.

Akrobacie Brno - termíny konání

Úterý

15. 9. 2020 - 26. 1. 2020*

17:00 – 18:00více volných míst
* Dne 17.11.2020 se pravidelné kroužky gymnastiky nekonají

Trenér:

Čtvtek

17. 9. 2020 - 28. 1. 2020*

16:00 – 17:00více volných míst
* Dne 24.12.2020 se pravidelné kroužky gymnastiky nekonají

Trenér:

Doporučujeme navštěvovat kroužek akrobacie minimálně 2x týdně, protože akrobacie je už poměrně náročná a je tedy nutné jejímu tréninku dávat vše

Cena kroužku akrobacie Brno: 2.990 Kč

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám každý den mezi 10:00 a 20:00 na tel. 📞+420 775 554 692

Můžete se za námi také zastavit přímo do 📍OC Futurum Brno

Máte zájem o kroužek akrobacie, ale máte to k nám daleko?