Máš zájem navštěvovat kroužek HADO Brno?

HADO kroužek pro děti Brno

HADO je úplnou novinkou v esportech. Jump Academy Brno jako první v republice pořádá pravidelné sportovní kroužky HADO.

V Asii již existují profesionální sponzorované týmy, které pravidelně trénují, jezdí na bootcampy nebo soustředění pořádají se různé turnaje, sezónní a školské ligy.

Rádi bychom účastníkům HADO kroužku pro děti otevřeli dveře k tomu novému akčnímu a progresivnímu e-sportu.

Pro koho je kroužek HADO určený?

Náš HADO kroužek Brno je určený jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé, pro mládež i dospělé, pro kluky i holky ve věku od 12 let.

HADO kroužek pro děti Brno​ - termíny konání kroužků

Cena kroužku HADO Brno: 2.490 Kč

Přečtěte si více o HADO Masters Brno

Virtuální vybíjená, kde proti sobě soupeří dva týmy, jejichž cílem je nasbírat co největší počet bodů eliminováním protihráčů.

Základ kroužku bude tvořit samotné hraní, dále si společně rozebereme základní i pokročilé způsoby útoku a obrany. Naučíme se strategii pohybu po hřišti a správné držení těla při hře a navíc si představíme aktuálně nejefektivnější týmové taktiky a pohyby (tzv. „game meta“).

HADO Brno díky kombinaci sportu a videoherních strategií procvičí nejen Vaši pohyblivost, mrštnost a kondičku, ale i koordinaci těla, koncentraci, rychlost rozhodování, reflexy, taktické a týmové uvažování.

Ti nejlepší hráči z kroužku HADO Masters Brno mají šanci být nominováni na reprezentaci Česka a Slovenska v nadcházejících šampionátech Mistrovství Evropy (Španělsko) a Mistrovství světa (v Japonsku) a dále mají možnost se věnovat dráze profesionálního hráče HADO Masters.

Hado hra