Sebeobrana Olomouc

Sebeobrana je vlastně takovou přirozenou reakcí na krizové situace. Jde o sled úkonů, díky kterým se napadený může ubránit agresorovi, a to pomocí nejrůznějších aktivních nebo pasivních činností. Mezi ty se řadí třeba sebeobrana chvaty, kopy nebo údery. Pasivní reakcí je pak zavolání příslušných složek nebo třeba útěk.

Jelikož bojovat s útočníkem nemusí být vždycky úplně snadné, může k přípravě na takové chvíle dobře posloužit třeba i speciální kurz sebeobrany. Lekce totiž mohou zájemce naučit, jak osobní střet s agresivním útočníkem dobře zvládnout, nepodléhat panice ani strachu

Na následující školní pololetí kroužky sebeobrany nevypisujeme. V nabídce ale najdete jiné pravidelné sportovní kroužky:

Zobrazit více…

Sebeobrana Olomouc v Jump Academy

Kroužek sebeobrana Olomouc

Sebeobrana je pořádná dřina. U nás se ale zaměřuje také na trénink spojený se zábavou. Náš kurz sebeobrany Olomouc je ale ideální možností i pro ženy, které po něm budou moci odhodit třeba i pepřový sprej, neboť se pak lehce ubrání i bez něj. Sebeobrana ženy je totiž v dnešním světě velmi důležitá. 

Sebeobrana pro ženy Olomouc v Jump Academy ukáže, jak reagovat na útoky jako držení za oděv, vlasy anebo útoky zezadu. Lektoři se v rámci kurzů zaměřují i na základy sebeobrany na zemi při pokusu o znásilnění.

Nejde však jen o základy sebeobrany, které se v kurzech od Jump Academy naučíte. Naši speciálně vybraní lektoři totiž v Jump Academy představují i důležité prvky moderní sebeobrany. Sebeobrana totiž není jen o schopnosti se rvát. Jde také o pochopení principů a získání návodu na to, co v krizové situaci vlastně dělat.

Speciálně vyškolení instruktoři na lekcích od olomoucké Jump Academy učí, jak se útokům bránit nebo správně na nastalé situace reagovat. Experti ve svém oboru ukazují, jak pomocí kombinace nejrůznějších pohybových mechanik, taktik nebo psychických metod snížit riziko zranění nebo poranění.

Vhodné i pro děti

Pro své ratolesti pak zkuste náš kroužek sebeobrana pro děti Olomouc. Ten totiž přinese nejen pohybové schopnosti, ale zároveň naučí vaše ratolesti základním pravidlům, které s úspěšnou sebeobranou nutně souvisí. 

Jump Academy Olomouc se nachází v OC Olympia, v dostupnosti autobusové linky a s prostorným venkovním parkovištěm. Kroužek vedou profesionální trenéři a trenérky, které mají zkušenost nejen z oblasti sebeobrany, ale třeba i s gymnastikou. Nemusíte se tedy bát, že by Vaše dítě získalo nevhodné pohybové návyky dané špatným vedením trenérů. Podívejte se také třeba na ostatní kroužky pro děti.

Zobrazit méně…