"HADO byla pro mě láska a vášeň na první pohled.”

Patrik Horváth

O mně

Čau! Jmenuji se Patrik, o HADO jsem se dozvěděl od kamaráda, který působí v jednom z nejlepším profesionálním týmů iXA-Anatsuchi. HADO byla pro mě láska a vášeň na první pohled. Na hře obdivuji hlavně její kombinaci sportu a video-herních prvků. Hra vás nenechá si vydechnout ani na sekundu zápasu, koncentrace, technika pohybů a efektivní úhyby jsou klíčem k úspěchu.

Už od 15ti let jsem byl velký fanoušek kompetitivního e-sportu (Dota 2, CS:GO). Týmovost, soutěživost a možnost se neustále zlepšovat mě na e-sport hrách nikdy nepřestaly fascinovat. ESport hry nejsou pro mě jen zábava na volný čas, ale hlavně posouvání vlastních schopností, zážitek s kamarády, a taky relax z pozice diváka.

Jsem nadšenec do Asijské pop kultury, japonské anime, korejský pop nebo taiwanské seriály jsou mými největšími zájmy. Právě HADO jako hra ze země vycházejícího slunce mě nadchla už svým původem. V Asii se už roky hrají profesionální ligy a turnaje, a je mým snem stát u podobného rozvoje HADO sportu u nás v Česku.

V minulosti jsem působil v Japonsku jako instruktor a trenér raftingu, kayaku, kaňoningu a sněžného skůtru. Aktuálně se věnuji provozu a instruktáži momentálně jediné HADO arény v Česku, která je jenom u nás v Jump Academy Brno!

Kde si se mnou zatrénujete?

Kupte si vstupenku on-line

Využijte zvýhodněný on-line nákup vstupenek