Chystáte dětský den, sportovní den, festival, veletrh, slavnosti města, nebo třeba firemní akci?

Ať už pořádáte jakoukoliv venkovní akci, jsme schopni Vám ji okořenit a celé to posunout na další level.

Vy se nebudete muset vůbec o nic starat!

Vše přivezeme, postavíme, atrakci budeme ochotně obsluhovat a věnovat se Vašim hostům. A po ukončení akce vše uklidíme, zabalíme a zase odvezeme. 

Jsem schopni Vám zajistit a zapůjčit venkovní atrakce, jako jsou například různé venkovní trampolíny, zahradní trampolíny, nafukovací skákací dětské hrady a jiné venkovní atrakce. Navíc – v ceně atrakce je kromě proškolené obsluhy i náš certifikovaný trenér! Po celou dobu akce se můžete spolehnout na nepřetržitý technický i sportovní dozor. Jsme ochotni přistoupit i na částečné barterové plnění. V případě jakýkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Poznámka: U nafukovací atrakcí je potřeba non-stop připojení do el.sítě 220V, které musí zajistit zákazník. Pro velký zájem doporučujeme poptávat naše venkovní atrakce s patřičným předstihem.

Venkovní trampolína 518 cm

Tato profesionální venkovní zahradní trampolína byla speciálně navržena pro každodenní, velice intenzivní používání. Na její výrobu jsou použity jen ty nejlepší materiály a patří mezi naprostou špičku venkovních trampolín. V ceně je součásti i náš trenér, který bude ochotně učit salta a různé další triky. Dále je také v ceně dovoz, instalace, obsluha, demontáž a odvoz. Vhodné pro děti i dospělé.

Technické parametry:

Cena zapůjčení trampolíny: 2500Kč / 8 hodin

Venkovní trampolína
Nafukovací hrad

Párty hrad

Nafukovací skákací dětský hrad o ploše 20m² splňuje nejpřísnější normy a kritéria, navíc je doplněn i malou skluzavkou. Všechny jeho boky jsou zabezpečeny síťovinou. V ceně je součástí i neustálý dohled a technický dozor. Dále je také v ceně dovoz, instalace, obsluha, demontáž a odvoz. Vhodné pro děti do 12 let. Používání atrakce jen bez bot.

Technické parametry

Cena zapůjčení skákacího hradu: 4.000Kč / 8 hodin

Venkovní zábavní atrakce eliminátor

Nafukovací venkovní eliminátor je sportovní atrakce, kterou znáte z televizní show WIPE OUT! Zároveň soutěží 6 lidí/dětí. Cílem je se udržet na svém podstavci a nespadnout! Uprostřed atrakce je rotující nafukovací rameno, které se snaží soutěžící shodit z podstavce. Rychlost ramena se neustále zvyšuje a lze ji ovládat. Testovat se bude hlavně mrštnost a předvídání. Naprostá bomba pro festivaly, nebo různé venkovní akce. V ceně je součástí i neustálý dohled a technický dozor. Dále je také v ceně dovoz, instalace, obsluha, demontáž a odvoz. Vhodné od 12 let.

Technické parametry:

Cena zapůjčení eliminátoru: 30.000Kč / 8 hodin

Venkovní eliminátor