"Vím, že nemusím, ale já chci"

Martin Matera

O mně

Jsem sportovec celý svůj život. Prošel jsem různými sporty. Týmové i individuální, u kterých jsem zůstal. Roky jsem závodně dělal cyklistiku a triatlon.

Po příchodu na vysokou školu do Olomouce jsem začal navštěvovat posilovnu. Natolik se mi tento sport zalíbil, že jsem si udělal trenérskou licenci, licenci zdravotní tělesné výchovy, závěsných systému a TRX, spousty licencí v oblasti výživy, certifikát psychologických aspektů klienta a Zdravotníka pobytových akcí u Červeného kříže.

Čím více jsem o fitness a cvičení věděl, tím více jsem se snažil prohlubovat své znalosti. Ve škole jsem se naučil hodně teoretických znalostí v oblasti anatomie, fyziologie a vedení sportovního tréninku. Rozhodně více mi ale dalo 5 let trénování individuálních, skupinových lekcí nebo kruhových tréninků. 

Kde si se mnou zatrénujete?

V Jump Academy Olomouc jsem trenérem skupinových lekcí workoutu. Na mých lekcích se můžete těšit na kruhové tréninky, posilování s vlastním tělem, ale i s pomůckami. Do lekcí zařadíme trampolíny, které tolik nezatěžují pohybový aparát jako pevná tvrdá zem a také dají jiný rozměr všem cvikům. 

PS: Možná mě budete druhý den po tréninku proklínat, ale zaručuji, že se budete cítit příjemně!

Kupte si vstupenku on-line

Využijte zvýhodněný on-line nákup vstupenek