Jistě jste si všimli změny naší značky. Protože jsme ke dni 1. 6. 2020 ukončili spolupráci s polskou franchisou, již nevystupujeme jako Jump Planet.

V provozu trampolínových parků v Brně a Olomouci pokračujeme jako firma Indoor Jumping s.r.o. dál… Ale pod novou značkou JUMP Academy.

Najdete nás na stejných místech, jako doposud. Pouze místo loga Jump Planet hledejte v OC Olympia Olomouc a OC Futurum Brno nové logo parků Jump Academy.

Díky nově nabyté nezávislosti máme volnější ruce a více možností. Kromě zábavy jsme naši nabídku rozšířili o vzdělávací část, a to o vedené lekce a kurzy. Nově zahajujeme v Olomouci registrace na pravidelné sportovní kroužky pro děti a vedené lekce pro dospělé.

Rozhodli jsme se také přidat další atrakce od nových dodavatelů. Nezapomeňte si vyzkoušet třeba speciálně upravený eliminátor – otáčivé kolo, které mění rychlost a směr (wipeout Brno nebo wipeout Olomouc).

Navíc jsme pro Vás připravili výhodnější ceník. Úplně jsme zrušili zvýšené vstupné během víkendů a svátků a snížili některé ceny našich produktů a vstupenek! Tak jako doposud ale zůstává zvýhodněná cena při rezervaci online.

Vaše zákaznické účty, které jste používali v Jump Planet, zůstávající stále v platnosti, jen běží pod novými rezervačními stránkami. Nezapomeňte si proto aktualizovat oblíbené položky v prohlížeči 😉

O zábavě to v jump parku je vždycky. Park Jump Academy má být ovšem místem, kam se mohou přijít lidé nejen pobavit, ale také pracovat na sobě a svých dovednostech.

Těšíme se, že nás brzy navštívíte a vyzkoušíte naše atrakce v novém kabátě.

Přejít na pobočku