Máš zájem navštěvovat kurzy Jumping Workout Olomouc?

Jumping Workout Olomouc

Co takhle dát si pořádně do těla!

Jumping Workout Olomouc – je skupinové cvičení primárně zaměřeno na posílení svalů celého těla. Jednotlivé lekce jsou předem promyšlené a připravené profi trenérem. Z každé lekce budete odcházet s pocitem, že pro své svaly děláte maximum. Náš trenér je opravdový profík, který Vás namotivuje tak, že svými výkony předčíte všechna svá očekávání. Dostanete ze sebe víc, než si myslíte, že ve Vás je!

Cílem tohoto kurzu je zpevnění a posílení svalů. Zároveň se tréninky zlepší fyzická kondice a v neposlední řadě trenér bude dbát na to, abyste se naučili cviky provádět technicky správně. Technika provedení je velice důležitou součástí posilování. Z pohledu anatomie při správném provedení cviku dochází k maximálnímu zapojení svalů, které mají být posilované a zároveň se přetěžují svaly, které by se špatnou technikou přetěžovaly a zkracovaly.

Na lekcích zažijete kruhové tréninky, společné posilování s vlastní vahou i s činkami a jinými doplňky, zařadíme částečně techniky bojových sportů a určitě se můžete těšit i na rychlostní prvky.

Zaměřeno na:

Jumping Workout

Jumping Workout Olomouc - termíny konání

Středa

17. 2. 2021 - 23. 6. 2021*

 19:00 – 20:00více volných míst
* Dne 24.2.2021 se pravidelné kurzy Jumping Workout nekonají

Cena kurzu Jumping Workout Olomouc: 1.690 Kč

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám každý den mezi 10:00 a 20:00 na tel. 📞+420 775 554 694

Můžete se za námi také zastavit přímo do 📍OC Olympia Olomouc