Máš zájem navštěvovat kurzy Jumping Euphoria Brno?

Jumping Euphoria Brno​

Vyzkoušej aktivní relaxaci!

Toto skupinové cvičení kombinuje body and mind cvičení a  práci na trampolínách. Při cvičení posílíte svaly středu těla, výborně se odreagujete a naučíte se provádět pohyb plynule, řízeně a ladně. V lekcích se budeme věnovat principům laterálního způsobu dýchání, které je typické pro metodu J. H. Pilatese. Vyzkoušíte si také jogové dechové techniky.

Heslem body and mind techniky cvičení je, že každá činnost člověka formuje, a o to více, když je tato činnost uvědomělá. Proto se v lekcích Jumping Euphoria budeme soustředit na provádění kontrolovaného cvičení. Svaly budeme posilovat zevnitř ven. Další výhodou body and mind technik cvičení je, že při posilování jedněch svalů se vždy rovnou protahují svaly jiné. Výsledkem je potom funkční, silné, dlouhé a atraktivní svalstvo.

Velmi podstatnou výhodou těchto forem cvičení je také to, že napravuje chybné pohybové stereotypy a dysbalance a pomáhá při nespecifické bolesti zad. Tedy takové, která je způsobena ať už sedavým zaměstnáním u počítače nebo jinými podobnými příčinami. Cvičení Jumping Euphoria pomáhá udržet vzpřímené držení těla.

Jumping Euphoria Brno - termíny konání

Čtvrtek

18. 2. 2021 - 24. 6. 2021*

17:00 – 18:00více volných míst
* Dne 25.2.2021 se pravidelné kurzy Jumping Euphoria nekonají

Cena kurzu Jumping Euphoria Brno: 1.690 Kč

Chcete se cítit lépe? Chcete se naučit relaxovat pohybem? Chcete se zbavit bolesti zad?