Jump park Bratislava – udělejte si výlet do Brna

Jump arena Bratislava? Ano, v Bratislavě je spoustu jump parků a trampolínových center pro ty, kteří mají chuť si zaskákat na trampolínách. Jump park Bratislava je ideální místo pro děti i dospělé, jednotlivce i skupinky. Za každého počasí si zde užijete rodinnou zábavu i zdravý pohyb. Stejné je to i v Praze. Trampolínových center vyrostlo jako hub po dešti. Stačí si jen správně vybrat.

Proč na trampolíny Bratislava? Přijeďte za námi do Brna!

Mezi Prahou a Bratislavou je ale ještě jedno město, kde najdete jump parky – BRNO. Ze Slovenka není daleko a navíc… V Brně rozhodně není nuda! Takže sbalte kramle a pojďte hodit čučku do Brna!

Život v Brně je velmi příjemný, není tak překotný a stresující jako v Praze nebo v Bratislavě. Odehrává se v poklidnějším tempu, ale přesto má Brno co nabídnout. Na své si přijdou nejen milovníci městských pamětihodností, ale i pro příznivci sportovních aktivit.

Brno je malebné město…

Brno je malebné město, které se rozkládá mezi dvěma hrady – hradem Špilberk na kopci v centru města a hradem Veveří, k němuž se dá doplout romantickou projížďkou lodí či parníkem po Brněnské přehradě, čili Prýglu. Brno má řadu úžasných staveb především z období funkcionalistické architektury první republiky. Z nich nejlákavější je samozřejmě Vila Tugendhat. Ale jsou zde i další vily – Jurkovičova vila, Vila Löv-Beer, Vila Stiassni… 

Brno se může stát zážitkem i pro ty, kteří si nenechají ujít dobré jídlo a pití. Zejména v posledních letech se zde objevilo mnoho kaváren a gastro podniků s originální atmosférou a pochutinami. Pro rekreaci a milovníky vodních sportů je zde zase Brněnská přehrada. Každoročně se také koná festival ohňostrojů Ignis Brunensis, který rozzáří nebe nad Brnem ohnivým představením. A milovníky hororů může nadchnout noční prohlídka kostnice za svitu svíček nebo třeba kapucínské hrobky. V ní můžete spatřit rakev samotného barona Trencka, dlouholetého vězně na Špilberku.

Brno je i tradičním studentským a univerzitním městem. Takže zejména v průběhu školního roku žije pestrým kulturním, ale i nočním životem. Na své si přijdou i fanoušci dvou nejpopulárnějších sportů u nás – kdo by neznal fotbalovou Zbrojovku a hokejovou Kometu?

Zobrazit méně…

Jump Academy v Brně

Naše multifunkční  trampolínové a parkourové centrum pro děti i dospělé, je tu pro ty, kteří touží po zdravém pohybu a zvýšení hladiny adrenalinu. Najdete u nás tradiční i šikmé trampolíny, gymnastickou stezku, basketbalovou zónu se dvěma koši nad trampolínami, molitanovou jámu s bojovou kladinou a spoustu dalšího! Je zde i řada doplňkových atrakcí, které si můžete vyzkoušet pod vedením našich zkušených trenérů. 

Jump arena Bratislava možná nenabízí nafukovací vak – O² Airbag. Ten najdete u nás v Brně! Je to jedna z našich nejoblíbenějších atrakcí. Můžete do něj hupsnout jako do postele nebo ho využít na trénování odvážnějších triků. Kvůli bezpečnosti je O² Airbag neustále plněn novým vzduchem.

Trampolíny Bratislava možná nenabízí ani virtuální realitu. V Jump Academy Brno nabízíme HADO – hru která spojuje sport a virtuální realitu. Je to úplně nový druh zábavy! HADO je týmový sport, při kterém nejste omezováni překážejícími kabely, ovladači a obrazovkami.

OC Futurum Brno, Vídeňská 100, 619 00 Brno, sídlíme v druhém patře OC, naproti hračkářství Bambule, téměř hned u výstupu z garáží ve druhém patře.

Takže? Kudy z nudy?

No přece...
V JUMP ACADEMY BRNO!